Dostawa licencji biurowych Microsoft lub równoważnych
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa oprogramowania biurowego Microsoft wyszczególnionego poniżej: 1) AAA- 03499 Office STD Dev - 315 szt., 2) AAA-03509 Pro+ Dev - 140 szt. albo Licencji Równoważnych do powyższych.
TerminDeadline 2026-09-09
Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-24 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa licencji biurowych Microsoft lub równoważnych
Krótki opis:
Produkty/usługi: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 📦
Opis
Adres pocztowy: Sanguszki 1
Kod pocztowy: 00-222
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 10 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Adres pocztowy: ul. Sanguszki 1
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-09 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-09 12:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 60 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-09 12:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Sanguszki 1
Kod pocztowy: 00-222
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@pwpw.pl 📧
Telefon: +48222352197 📞
URL: www.pwpw.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Sprawy gospodarcze i finansowe
Komunikacja
Dokumenty URL: https://pwpw.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/525778 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://pwpw.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/525778 🌏
Identyfikator poprzedniego ogłoszenia: b3316241-5a60-45fb-aaa3-7688d59007c0-01
Identyfikator funduszy UE: Polska
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-24+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 163-586836 (2026-08-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa licencji biurowych Microsoft lub równoważnych
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa oprogramowania biurowego Microsoft wyszczególnionego poniżej:
1) AAA- 03499 Office STD Dev - 315 szt.,
2) AAA-03509 Pro+ Dev - 140 szt.
albo Licencji Równoważnych do powyższych.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 📦
Opis
Adres pocztowy: Sanguszki 1
Kod pocztowy: 00-222
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 10 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Adres pocztowy: ul. Sanguszki 1
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-09 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-09 12:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 60 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-09 12:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5250001090
Adres pocztowy: ul. Sanguszki 1
Kod pocztowy: 00-222
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@pwpw.pl 📧
Telefon: +48222352197 📞
URL: www.pwpw.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Sprawy gospodarcze i finansowe
Komunikacja
Dokumenty URL: https://pwpw.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/525778 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://pwpw.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/525778 🌏
Identyfikator poprzedniego ogłoszenia: b3316241-5a60-45fb-aaa3-7688d59007c0-01
Identyfikator funduszy UE: Polska
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
6462504471
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o terminach odwołania: Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia wykonania czynności stanowiących
podstawę wniesienia odwołania.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-24+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 163-586836 (2026-08-24)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne (>20 nowe zamówienia)
- Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne (>20)
- Pakiety oprogramowania dla sieci, internetu i intranetu (11)
- Pakiety oprogramowania do kontroli transakcji biznesowych i osobistych (10)
- Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów, rysowania, odwzorowywania, tworzenia harmonogramów i produkowania (6)
- Pakiety oprogramowania komunikacyjnego i multimedialnego (5)
- Pakiety oprogramowania użytkowego (>20)
- Przemysłowe specyficzne pakiety oprogramowania (10)
- Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe (>20)
- Systemy i serwery informacyjne (>20)