Dostawa materiałów do konserwacji obiektów budowlanych z branż: budowlano-wykończeniowej, elektroinstalacyjnej i oświetleniowej, hydrauliczno-sanitarnej oraz wykładzin podłogowych - VIII części
Ministerstwo Obrony Narodowej
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do konserwacji obiektów budowlanych z branż: budowlano-wykończeniowej, elektroinstalacyjnej i oświetleniowej, hydrauliczno-sanitarnej oraz wykładzin podłogowych. 2. Dostarczane materiały muszą być fabrycznie nowe, nieużywane oraz wolne od wad fizycznych i prawnych. Muszą być dostarczane w oryginalnych opakowaniach producenta, z etykietą zawierającą co najmniej: nazwę i dane identyfikacyjne produktu, dane identyfikacyjne producenta, miejsce produkcji oraz kraj pochodzenia. Materiały muszą spełniać wymagania właściwej normy zharmonizowanej lub posiadać europejską albo krajową ocenę techniczną, jeżeli jest ona wymagana dla danego wyrobu. Ponadto muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Każdy dostarczany produkt musi posiadać dokumentację w języku polskim, zawierającą dane techniczne oraz parametry produktu umożliwiające weryfikację jego zgodności ze specyfikacją oraz określonymi minimalnymi wymaganiami. 3. Opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załączniki nr 2-9 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej: SWZ) pod nazwą: Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy, dla każdej części zamówienia oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ.
TerminDeadline 2026-09-22
Kto? Co?- • Drut i kabel izolowany › Kable energetyczne
- • Elementy składowe obwodów elektrycznych › Przełączniki elektryczne
- • Farby do celów artystycznych › Farby olejne i wodne
- • Farby, lakiery i mastyksy › Lakiery
- • Lampy fluorescencyjne › Żarówki i świetlówki
- • Maszyny do wytwarzania i wykorzystywania mocy mechanicznej › Krany, kurki, zawory i podobna armatura
- • Materiały budowlane › Zaprawa (murarska)
- • Podłączenia i elementy stykowe › Wtyki i gniazda
- • Produkty chemiczne wysokowartościowe i różne › Kleje
- • Różne drewniane materiały budowlane › Panele parkietowe
- • Wykładziny podłogowe › Parkiet
- • Wyroby sanitarne › Deski sedesowe, pokrywy, muszle, miski klozetowe i rezerwuary
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-21 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa materiałów do konserwacji obiektów budowlanych z branż: budowlano-wykończeniowej, elektroinstalacyjnej i oświetleniowej, hydrauliczno-sanitarnej oraz wykładzin podłogowych - VIII części
Numer referencyjny:
11/ZP/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Materiały budowlane 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 8
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 8
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 1
Tytuł: Dostawa artykułów z branży budowlano-wykończeniowej ZESTAW 1
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 18 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 2
Tytuł: Dostawa artykułów z branży budowlano-wykończeniowej ZESTAW 2
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 3
Tytuł: Dostawa artykułów z branży budowlano-wykończeniowej ZESTAW 3
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 4
Tytuł: Dostawa artykułów z branży elektroinstalacyjnej
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 5
Tytuł: Dostawa artykułów z branży oświetleniowej
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 6
Tytuł: Dostawa artykułów z branży hydrauliczno-sanitarnej – instalacyjne
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 7
Tytuł: Dostawa artykułów z branży hydrauliczno-sanitarnej – biały montaż
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 8
Tytuł: Dostawa wykładzin podłogowych
Opis zamówienia:
Czas trwania: 40 dni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-22 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Ministerstwo Obrony Narodowej
Krajowy numer rejestracyjny:
5252095497
Adres pocztowy: al. Niepodległości 218
Kod pocztowy: 00-911
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@mon.gov.pl 📧
Telefon: +48226280031 📞
URL: https://www.gov.pl/web/obrona-narodowa 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/obrona-narodowa 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/damon 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/damon 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 163-584590 (2026-08-21)