Dostawa materiałów promocyjnych dla Województwa Małopolskiego
Województwo Małopolskie
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych dla Województwa Małopolskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 4. Oznaczenie wg CPV: 39294100-0 Artykuły informacyjne i promocyjne. 5. Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia: 336556,29 zł brutto.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-17. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-31.
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Małopolskie › Krakowski
- • Małopolskie › Miasto Kraków
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-31 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa materiałów promocyjnych dla Województwa Małopolskiego
Numer referencyjny:
MP-I.272.13.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Artykuły informacyjne i promocyjne 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 273 623 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
MP-I.272.13.2026
Tytuł: Dostawa materiałów promocyjnych dla Województwa Małopolskiego.
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Miejsce realizacji to obszar Województwa Małopolskiego
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Kraków 🏙️
Czas trwania: 40 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostarczenia przedmiotu zamówienia
Kryterium jakości (waga): 30
Kryterium jakości (nazwa): Termin rozpatrzenia reklamacji
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Miejsce wykonania: Krakowski 🏙️
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-17 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-17 10:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą upływa 14.11.2026 r.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-08-17 10:15:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą upływa 14.11.2026 r.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych dostaw
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
+ jeszcze 11
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Województwo Małopolskie
Krajowy numer rejestracyjny:
351554287
Adres pocztowy: ul. Basztowa 22
Kod pocztowy: 31-156
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Zespół Zamówień Publicznych
E-mail: przetargi@umwm.malopolska.pl 📧
Telefon: +48 123796067 📞
URL: https://bip.malopolska.pl/umwm/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://bip.malopolska.pl/umwm/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5fb023d4-039a-428e-8dda-58629db15232 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5fb023d4-039a-428e-8dda-58629db15232 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 147-534431 (2026-07-31)