Dostawa materiałów promocyjnych dla Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW w podziale na trzy części
Uniwersytet Warszawski
Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych dla Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW w podziale na części: 1) Część nr 1 – torby reklamowe; 2) Część nr 2 – długopisy, smycze i identyfikatory; 3) Część nr 3 – zeszyty A4 i notesy A4
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa materiałów promocyjnych dla Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW w podziale na trzy części
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Artykuły informacyjne i promocyjne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Tytuł: Część nr 1 – torby reklamowe
Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia są torby reklamowe.
Adres pocztowy: ul. Banacha 2
Kod pocztowy: 02-097
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 180 dni
Maksymalna liczba wznowień: 1
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Tytuł: Część nr 2 – długopisy, smycze i identyfikatory
Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia są długopisy, smycze i identyfikatory
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Tytuł: Część nr 3 – zeszyty A4 i notesy A4
Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia są zeszyty A4 i notesy A4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 12:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-21 12:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet Warszawski
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 00-927
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowieniapubliczne@mimuw.edu.pl 📧
Telefon: 22 55 44 220 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f77800ae-66bf-4946-a55e-83cef67377de 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f77800ae-66bf-4946-a55e-83cef67377de 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Odwołania
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 161-579928 (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa materiałów promocyjnych dla Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW w podziale na trzy części
Numer referencyjny:
POUZ-361/216/2026/WMIM
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych dla Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW w podziale na części:
1) Część nr 1 – torby reklamowe;
2) Część nr 2 – długopisy, smycze i identyfikatory;
3) Część nr 3 – zeszyty A4 i notesy A4
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Artykuły informacyjne i promocyjne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Tytuł: Część nr 1 – torby reklamowe
Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia są torby reklamowe.
Adres pocztowy: ul. Banacha 2
Kod pocztowy: 02-097
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 180 dni
Maksymalna liczba wznowień: 1
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zwiększającego zakres zamówienia o dostawę Materiałów promocyjnych wraz z usługą znakowania, maksymalnie w nakładach wymienionych w opisie przedmiotu zamówienia – załączniku do oferty Wykonawcy, odpowiednio dla każdej Części.
Pokaż więcej
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Część nr 2 – długopisy, smycze i identyfikatory
Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia są długopisy, smycze i identyfikatory
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: Część nr 3 – zeszyty A4 i notesy A4
Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia są zeszyty A4 i notesy A4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 12:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-21 12:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet Warszawski
Krajowy numer rejestracyjny:
525-001-12-66
Kod pocztowy: 00-927
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowieniapubliczne@mimuw.edu.pl 📧
Telefon: 22 55 44 220 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f77800ae-66bf-4946-a55e-83cef67377de 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f77800ae-66bf-4946-a55e-83cef67377de 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON 000001258
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Odwołania
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej;
Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej lub 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 161-579928 (2026-08-20)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕