Dostawa mebli do II Oddzialu ZUS w Warszawie
Zakład Ubezpieczeń Społecznych II Oddział w Warszawie
Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli do II Oddziału ZUS w Warszawie. Zamówienie zostało podzielone na 3 części: Część nr 1 – Dostawa mebli biurowych, Część nr 2 – Dostawa mebli gabinetowych, Część nr 3 – Dostawa krzeseł i foteli biurowych.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-06-23. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-22.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Meble › Meble biurowe
- • Różne meble i wyposażenie › Meble konferencyjne
- • Różne siedziska i krzesła › Fotele
- • Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części › Krzesła
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-22 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-18 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-22)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa mebli do II Oddzialu ZUS w Warszawie
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Meble biurowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 1 - Dostawa mebli biurowych
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Adres pocztowy: ul. Podskarbińska 25
Kod pocztowy: 03-829
Miejscowość: Warszawa
Adres pocztowy: ul. 11 Listopada 15a
Kod pocztowy: 03-446
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 90 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 95
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja jakości na dostarczone meble
Kryterium jakości (waga): 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 2 - Dostawa mebli gabinetowych
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 3 - Dostawa krzeseł i foteli biurowych
Opis zamówienia:
Dodatkowe produkty/usługi: Fotele 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-23 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-23 12:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-06-23 12:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych dostaw
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wymagane depozyty i gwarancje:
Opis przesłanek wykluczenia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zakład Ubezpieczeń Społecznych II Oddział w Warszawie
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Podskarbińska 25
Kod pocztowy: 03-829
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wieloosobowe Stanowisko Zamówień Publicznych
E-mail: zap_warszawa@zus.pl 📧
Telefon: +48 22 590 28 13 📞
URL: https://www.zus.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://zus.ezamawiajacy.pl/pn/zus/demand/284107/notice/public/details 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://zus.ezamawiajacy.pl/pn/zus/demand/284107/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://zus.ezamawiajacy.pl/pn/zus/demand/284107/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 174
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.pl 📧
Telefon: +48 22 4587801 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 099-355099 (2026-05-22)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa mebli do II Oddzialu ZUS w Warszawie
Numer referencyjny:
450000.271.007.2026-ZAP
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli do II Oddziału ZUS w Warszawie. Zamówienie zostało podzielone na 3 części:
Część nr 1 – Dostawa mebli biurowych,
Część nr 2 – Dostawa mebli gabinetowych,
Część nr 3 – Dostawa krzeseł i foteli biurowych.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Meble biurowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
450000.271.007.2026-ZAP (Część nr 1)
Tytuł: Część nr 1 - Dostawa mebli biurowych
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia w części nr 1 jest dostawa mebli biurowych do II Oddziału ZUS w Warszawie oraz Inspektoratu ZUS Warszawa Praga-Północ.
Informacje dodatkowe:
Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowego środka dowodowego na warunkach określonych w SWZ.
Dodatkowe produkty/usługi: Meble konferencyjne
📦
Adres pocztowy: ul. Podskarbińska 25
Kod pocztowy: 03-829
Miejscowość: Warszawa
Adres pocztowy: ul. 11 Listopada 15a
Kod pocztowy: 03-446
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 90 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 95
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja jakości na dostarczone meble
Kryterium jakości (waga): 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
450000.271.007.2026-ZAP (Część nr 2)
Tytuł: Część nr 2 - Dostawa mebli gabinetowych
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia w części nr 2 jest dostawa mebli gabinetowych do II Oddziału ZUS w Warszawie.
Dodatkowe produkty/usługi:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
450000.271.007.2026-ZAP (Część nr 3)
Tytuł: Część nr 3 - Dostawa krzeseł i foteli biurowych
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia w części nr 3 postępowania jest dostawa krzeseł i foteli biurowych do II Oddziału ZUS w Warszawie.
Produkty/usługi: Krzesła
📦
Dodatkowe produkty/usługi: Fotele 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-23 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-23 12:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-06-23 12:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych dostaw
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej w zakresie doświadczenia. Zamawiający uzna, że warunek został spełniony, jeżeli Wykonawca w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał minimum 2 dostawy mebli biurowych, o wartości nie mniejszej niż 470 000,00 zł brutto każda. Na potwierdzenie warunku w części nr 1 wykonawca składa wykaz dostaw.
Pokaż więcej
Wykonawca składający ofertę w części nr 1 zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości 12 700,00 zł.
Podstawa wykluczenia:
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
+ jeszcze 11
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa ochrony środowiska
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa socjalnego
Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego informację z Krajowego Rejestru Karnego, sporządzoną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 oraz art. 109 ust. 1 pkt 2 lit. a-c ustawy Pzp. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego informację z Krajowego Rejestru Karnego, sporządzoną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem i oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 oraz art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego: 1) zaświadczenie…
… albo inny dokument właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzające, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz z zaświadczeniem albo innym dokumentem Zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że przed upływem terminu składania ofert Wykonawca dokonał płatności należnych składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności; 2) oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.
… właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzające, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem podatków lub opłat wraz z zaświadczeniem Zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że przed upływem terminu składania ofert Wykonawca dokonał płatności należnych podatków lub opłat wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności; 2) oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp i art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514) oraz art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014,str. 1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/1269 z dnia 21 lipca 2022 r., zmienionym: rozporządzeniem Rady (UE) 2023/1214 z dnia 23 czerwca 2023 r., rozporządzeniem Rady (UE) 2025/395 z dnia 24 lutego 2025 r. i rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 z dnia 23 października 2025 r. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego informację z Krajowego Rejestru Karnego, sporządzoną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem, oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp oraz oświadczenie sporządzone zgodnie z postanowieniami SWZ.
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego oświadczenie o grupie kapitałowej, sporządzone zgodnie z postanowieniami SWZ i oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego informację z Krajowego Rejestru Karnego, sporządzoną nie wcześniej niż 6 miesiące przed jej złożeniem.
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. a i oraz pkt 2 ustawy Pzp. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego informację z Krajowego Rejestru Karnego, sporządzoną nie wcześniej niż 6 miesiące przed jej złożeniem.
Pokaż więcej
Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 2 lit. a-c ustawy Pzp. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego informację z Krajowego Rejestru Karnego, sporządzoną nie wcześniej niż 6 miesiące przed jej złożeniem i oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy Pzp. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zakład Ubezpieczeń Społecznych II Oddział w Warszawie
Krajowy numer rejestracyjny:
5213017228
Adres pocztowy: ul. Podskarbińska 25
Kod pocztowy: 03-829
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wieloosobowe Stanowisko Zamówień Publicznych
E-mail: zap_warszawa@zus.pl 📧
Telefon: +48 22 590 28 13 📞
URL: https://www.zus.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://zus.ezamawiajacy.pl/pn/zus/demand/284107/notice/public/details 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://zus.ezamawiajacy.pl/pn/zus/demand/284107/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://zus.ezamawiajacy.pl/pn/zus/demand/284107/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Zamawiający stosuje w postępowaniu uprzednią ocenę zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. W związku z powyższym, Zamawiający najpierw dokona badania i
oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Opis procedury stosowanej w prowadzonym postępowaniu, w tym wymaganych oświadczeń i dokumentów znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 174
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.pl 📧
Telefon: +48 22 4587801 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, albo w terminie 15 dni – jeżeli informacja została przekazana w inny sposób; 2) 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej – wobec treści ogłoszenia o zamówieniu oraz wobec dokumentów zamówienia; 3) 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia – wobec czynności innych niż określone powyżej.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 099-355099 (2026-05-22)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 366 014 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 619 765 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 356 526 💰
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 637 000 PLN 💰
27073.17 PLN 💰
138536.59 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-08-07 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 6
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 6
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 5
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 619 765 💰
Najniższa oferta: 356 526 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 356 526 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: PPHU Kielecka Fabryka Mebli Paweł Wiśnicki - cz. nr 1
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: PPHU Kielecka Fabryka Mebli Paweł Wiśnicki
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Chodakowska 12
Kod pocztowy: 03-826
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 9 600 💰
Najniższa oferta: 9 488 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 9 488 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Tobo Sp. z o.o. - cz. nr 2
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Tobo Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Kuriany 104
Kod pocztowy: 15-588
Miasto pocztowe: Białystok
Region: Białostocki 🏙️
3️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
Źródło: OJS 2026/S 159-574415 (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 366 014 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 619 765 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 356 526 💰
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 637 000 PLN 💰
27073.17 PLN 💰
138536.59 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
1102232 - cz. nr 1
Data zawarcia umowy: 2026-08-07 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 6
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 6
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 5
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 619 765 💰
Najniższa oferta: 356 526 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 356 526 PLN 💰
Identyfikator oferty:
PPHU Kielecka Fabryka Mebli Paweł Wiśnicki
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: PPHU Kielecka Fabryka Mebli Paweł Wiśnicki - cz. nr 1
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: PPHU Kielecka Fabryka Mebli Paweł Wiśnicki
Krajowy numer rejestracyjny:
8261346954
Adres pocztowy: ul. Chodakowska 12
Kod pocztowy: 03-826
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 9 600 💰
Najniższa oferta: 9 488 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 9 488 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Tobo Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Tobo Sp. z o.o. - cz. nr 2
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Tobo Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5422498686
Adres pocztowy: Kuriany 104
Kod pocztowy: 15-588
Miasto pocztowe: Białystok
Region: Białostocki 🏙️
3️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Źródło: OJS 2026/S 159-574415 (2026-08-18)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕