Dostawa mebli fabrycznie nowych do Siedziby – OR Zielona Góra
Agencja Mienia Wojskowego
Dostawa mebli fabrycznie nowych do Siedziby – OR Zielona Góra
TerminDeadline 2026-09-25
Kto? Co?- • Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące › Meble
- • Lubuskie › Zielonogórski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa mebli fabrycznie nowych do Siedziby – OR Zielona Góra
Numer referencyjny:
Krótki opis: Dostawa mebli fabrycznie nowych do Siedziby – OR Zielona Góra
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Meble 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: meble Zielona Góra
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Zielonogórski 🏙️
Czas trwania: 30 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Miejscowość: Zielona Góra
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-25 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-25 10:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/316981/notice/public/details
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-25 10:15:00 📅
Miejsce: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/316981/notice/public/details
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Agencja Mienia Wojskowego
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Oddział Regionalny w Krakowie
Adres pocztowy: ul. Nowowiejska 26A
Kod pocztowy: 00-911
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Oddział Regionalny w Krakowie
E-mail: dzp.kr@amw.com.pl 📧
Telefon: 122114016 📞
URL: https://amw.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://amw.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Gospodarka mieszkaniowa i komunalna
Komunikacja
Dokumenty URL: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/316981/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/316981/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: rozdział IX ustawy pzp
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 170-606516 (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa mebli fabrycznie nowych do Siedziby – OR Zielona Góra
Numer referencyjny:
BP-DZP.2610.126.2026
Krótki opis: Dostawa mebli fabrycznie nowych do Siedziby – OR Zielona Góra
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Meble 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
BP-DZP.2610.126.2026
Tytuł: meble Zielona Góra
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Zielonogórski 🏙️
Czas trwania: 30 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Miejscowość: Zielona Góra
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Zgodnie z art. 138 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2026, poz. 793), termin składania ofert w przetargu nieograniczonym nie może być krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Jednak na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy, Zamawiający może skrócić ten termin do 15 dni, jeśli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu jest uzasadnione.
W przedmiotowym postępowaniu zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia z uwagi na prowadzone w Oddziale zmiany organizacyjne, skutkujące koniecznością utworzenia nowych stanowisk pracy oraz wyposażenia nieumeblowanych pokoi biurowych przeznaczonych dla pracowników. Reorganizacja wymaga dostosowania wyposażenia biurowego do aktualnych potrzeb organizacyjnych oraz zapewnienia odpowiednich warunków do wykonywania obowiązków służbowych.
Do czasu realizacji zamówienia wykorzystywane będą dotychczas użytkowane meble, które z uwagi na znaczny stopień zużycia zostały przewidziane do wycofania z eksploatacji. Rozwiązanie to ma charakter wyłącznie tymczasowy i nie zapewnia właściwych warunków do długotrwałego wykonywania pracy.
Z uwagi na powyższe niezbędne jest jak najszybsze doposażenie pokoi biurowych w nowe meble, co pozwoli zapewnić pracownikom Oddziału odpowiednie warunki pracy oraz sprawną realizację zadań wynikających z bieżącej działalności.
Zastosowanie skrócenia terminu publikacji ogłoszenia przetargowego pozwoli Zamawiającemu skrócić czasochłonną procedurę przetargową i tym samym przyspieszyć zakup nowych mebli w celu zapewnienia pracownikom Oddziału właściwych warunków pracy.
Uwzględniając powyższe okoliczności, Zamawiający uznaje, że istnieje pilna potrzeba udzielenia zamówienia, a skrócenie terminu składania ofert do 15 dni jest w pełni zasadne i proporcjonalne. Zważywszy na standardowy i powszechnie dostępny charakter przedmiotu zamówienia, skrócenie terminu nie ograniczy konkurencyjności postępowania
Pokaż więcej
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-25 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-25 10:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/316981/notice/public/details
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-25 10:15:00 📅
Miejsce: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/316981/notice/public/details
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Agencja Mienia Wojskowego
Krajowy numer rejestracyjny:
526-10-38-122
Departament: Oddział Regionalny w Krakowie
Adres pocztowy: ul. Nowowiejska 26A
Kod pocztowy: 00-911
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Oddział Regionalny w Krakowie
E-mail: dzp.kr@amw.com.pl 📧
Telefon: 122114016 📞
URL: https://amw.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://amw.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Gospodarka mieszkaniowa i komunalna
Komunikacja
Dokumenty URL: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/316981/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/316981/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: rozdział IX ustawy pzp
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 170-606516 (2026-09-02)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕