Dostawa mięsa i wędlin do Szkoły Podstawowej nr 382 Warszawskich Dzieci w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 382 im. Warszawskich Dzieci

Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa i wędlin

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-07-27. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-10.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-07-10 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-09-02 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-07-10)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa mięsa i wędlin do Szkoły Podstawowej nr 382 Warszawskich Dzieci w Warszawie
Numer referencyjny: ZP/03/2026
Krótki opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa i wędlin
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Różne produkty spożywcze 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 1
Tytuł: Część nr 1 mięso i wędliny
Produkty/usługi: Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne 📦
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 6 miesięcy
Czas trwania
Data końcowa: 2026-12-31 📅
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji:
1) Zamawiający zastrzega sobie prawo do dokonywania zamówień według bieżących potrzeb, poprzez dowolne kształtowanie ilości poszczególnych produktów, z zastrzeżeniem, że łączna wartość zamówień podstawowych nie przekroczy wartości umowy. 2) Ilości wskazane w Formularzu cenowym mają charakter szacunkowy i służą wyłącznie do kalkulacji oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do ich pełnego wykorzystania, jak również może dokonywać przesunięć ilościowych pomiędzy poszczególnymi pozycjami asortymentowymi w ramach danej części. 3) Po wyczerpaniu wartości wynagrodzenia przewidzianego dla zamówienia podstawowego, Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, polegającego na zwiększeniu wartości zamówienia maksymalnie o 40% wartości. 4) Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez złożenie przez Zamawiającego zamówień na dostawy produktów ponad wartość zamówienia podstawowego, bez konieczności zawierania aneksu do umowy. 5) Zamawiający ma prawo do wielokrotnego korzystania z prawa opcji aż do wyczerpania maksymalnej wartości opcji. 6) Wynagrodzenie Wykonawcy obejmuje wyłącznie produkty faktycznie zamówione, dostarczone i odebrane bez zastrzeżeń.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Opis
Miejscowość: Warszawa

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, wyznacza skrócony termin składania ofert. W poprzednio prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia na dostawę produktów żywnościowych wszystkie złożone oferty w zakresie części 6 – dostawa mięsa i wędlin, które stanowią przedmiot niniejszego postępowania, zostały odrzucone. Skutkuje to koniecznością niezwłocznego powtórzenia procedury w celu zapewnienia ciągłości dostaw żywności do jednostki oświatowej. Kontynuacja dostaw żywności jest niezbędna dla zapewnienia ciągłości zbiorowego żywienia uczniów szkoły, a brak zawarcia umowy w odpowiednim czasie mógłby doprowadzić do zakłócenia realizacji zadań publicznych, w tym zapewnienia bezpieczeństwa żywnościowego dzieci. W związku z tym zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, o której mowa w art. 138 ust. 2 pkt 2 Pzp, uzasadniająca skrócenie terminu składania ofert. Zgodnie z motywem 46 dyrektywy 2014/24/UE, pilna konieczność skrócenia terminów nie musi wynikać z okoliczności niezależnych od zamawiającego – dopuszczalne jest skrócenie terminów również wtedy, gdy sytuacja wynika z przebiegu poprzedniego postępowania. Stanowisko to potwierdza także orzecznictwo Krajowej Izby Odwoławczej, wskazujące, że zamawiający może korzystać z instytucji skrócenia terminu w przypadku obiektywnej potrzeby szybkiego udzielenia zamówienia, nawet jeśli okoliczności były przewidywalne.
Pokaż więcej
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-27 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-27 11:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-27 11:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szkoła Podstawowa nr 382 im. Warszawskich Dzieci
Krajowy numer rejestracyjny: 5223095827
Adres pocztowy: ul. Konińska 2
Kod pocztowy: 02-495
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetarg.sp382@eduwarszawa.pl 📧
Telefon: +48 (22) 668 47 97 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://sp382.eb2b.com.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://sp382.eb2b.com.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Dziale IX „Środki ochrony prawnej” ustawy Pzp. Środki ochrony prawnej przysługują Wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy Pzp. 2. Odwołanie przysługuje na: a) niezgodną z przepisami ustawy czynność Zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym na projektowane postanowienie umowy; b) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, do której Zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy. Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-07-13Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 132-481866 (2026-07-10)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 821447.27 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 50
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy produktów
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Termin wymiany produktów
Kryterium jakości (waga): 10
Kryterium jakości (nazwa): system jakości

Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Numer umowy: UMOWA NR SP382/US/14/8/2026
Data zawarcia umowy: 2026-08-31 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 721447.27 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty: Oferta nr 1 - KING DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: KING DYSTRYBUCJA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: KING DYSTRYBUCJA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny: 9482592215
Adres pocztowy: ul. Piastowska 63
Kod pocztowy: 05-850
Miasto pocztowe: Ożarów Mazowiecki
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Źródło: OJS 2026/S 170-606323 (2026-09-02)