Dostawa minikoparek wraz z przyczepami transportowymi
PGE Energetyka Kolejowa Operator sp. z o. o.
Dostawa minikoparek wraz z przyczepami transportowymi
TerminDeadline 2026-09-14
Kto? Co?- • Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze › Koparki mechaniczne
- • Przyczepy i naczepy › Przyczepy
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-13 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa minikoparek wraz z przyczepami transportowymi
Numer referencyjny:
Krótki opis: Dostawa minikoparek wraz z przyczepami transportowymi
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Koparki mechaniczne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Dodatkowe produkty/usługi: Przyczepy 📦
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-10-15 📅
Data końcowa: 2026-12-21 📅
Opis
Maksymalna liczba wznowień: 0
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Miejscowość: Warszawa
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
art. 389 ust 1 oraz art. 132 w zw. z art. 378 Ustawy PZP.
Procedura przyspieszona:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-14 11:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: Zapisy dot. wadium określa rozdział IX do SWZ
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik 2 do SWZ.
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z SWZ
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: PGE Energetyka Kolejowa Operator sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Sławińska 7/9
Kod pocztowy: 01-218
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: spolkaobsluga@pgeekoperator.pl 📧
Telefon: +48412781518 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Sektor elektroenergetyczny
Komunikacja
Dokumenty URL: https://swpp2.gkpge.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://swpp2.gkpge.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Biuro Odwołań
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza - Biuro Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +484587801 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-567753 (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa minikoparek wraz z przyczepami transportowymi
Numer referencyjny:
POST/HZ/EK/HZL/00266/2026
Krótki opis: Dostawa minikoparek wraz z przyczepami transportowymi
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Koparki mechaniczne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
POST/HZ/EK/HZL/00266/2026
Dodatkowe produkty/usługi: Przyczepy 📦
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-10-15 📅
Data końcowa: 2026-12-21 📅
Opis
Maksymalna liczba wznowień: 0
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Miejscowość: Warszawa
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
art. 389 ust 1 oraz art. 132 w zw. z art. 378 Ustawy PZP.
Procedura przyspieszona:
art 138 ust 4 PZP: składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1. PZP
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-14 11:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: Zapisy dot. wadium określa rozdział IX do SWZ
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik 2 do SWZ.
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z SWZ
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: PGE Energetyka Kolejowa Operator sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
7010564340
Adres pocztowy: ul. Sławińska 7/9
Kod pocztowy: 01-218
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: spolkaobsluga@pgeekoperator.pl 📧
Telefon: +48412781518 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Sektor elektroenergetyczny
Komunikacja
Dokumenty URL: https://swpp2.gkpge.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://swpp2.gkpge.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Biuro Odwołań
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza - Biuro Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +484587801 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wszelkie informacje o procedurze odwoławczej, w tym też o terminach na wniesienie odwołania, zawiera dział IX ustawy PZP.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-567753 (2026-08-13)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕