Dostawa nawozów II

COBORU Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Słupi Wielkiej

Przedmiotem zamówienia jest dostawa nawozów dla Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Słupi Wielkiej oraz podległych jej Zakładów Doświadczalnych Oceny Odmian w Kościelnej Wsi, Nowej Wsi Ujskiej, Bobrownikach oraz w Śremie. 1. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na jedną lub większą liczbę wymienionych w niniejszej specyfikacji części zamówienia - zadania od 1 do 12. 2. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na wybrane przez siebie zadanie lub zadania. Zadanie jest niepodzielne i stanowi całość. 3. Dostarczone nawozy muszą posiadać aktualne pozwolenie właściwego Ministra dopuszczające je do obrotu na terenie kraju, a także spełniać wymogi dotyczące oznakowania, zgodnie z postanowieniami ustawy o nawozach i nawożeniu. 4. Przedmiot zamówienia określony został w jednostkach miary przypisanych dla każdej pozycji. Opis przedmiotu zamówienia nawozów : Zadanie nr 1-4 - dotyczy dostawy nawozów dla SDOO Słupia Wielka . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji. Zadanie nr 5-6 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Kościelna Wieś. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji. Zadanie nr 7-8 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Nowa Wieś Ujska. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji. Zadanie nr 9 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Bobrowniki. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji. Zadanie nr 10-12 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-07-06. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-18.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-06-18 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-31 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa nawozów II
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa nawozów dla Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Słupi Wielkiej oraz podległych jej Zakładów Doświadczalnych Oceny Odmian w Kościelnej Wsi, Nowej Wsi Ujskiej, Bobrownikach oraz w Śremie. 1. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na jedną lub większą liczbę wymienionych w niniejszej specyfikacji części zamówienia - zadania od 1 do 12. 2. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na wybrane przez siebie zadanie lub zadania. Zadanie jest niepodzielne i stanowi całość. 3. Dostarczone nawozy muszą posiadać aktualne pozwolenie właściwego Ministra dopuszczające je do obrotu na terenie kraju, a także spełniać wymogi dotyczące oznakowania, zgodnie z postanowieniami ustawy o nawozach i nawożeniu. 4. Przedmiot zamówienia określony został w jednostkach miary przypisanych dla każdej pozycji. Opis przedmiotu zamówienia nawozów : Zadanie nr 1-4 - dotyczy dostawy nawozów dla SDOO Słupia Wielka . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji. Zadanie nr 5-6 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Kościelna Wieś. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji. Zadanie nr 7-8 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Nowa Wieś Ujska. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji. Zadanie nr 9 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Bobrowniki. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji. Zadanie nr 10-12 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Różne nawozy 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 12
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 12

1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 1
Opis zamówienia:
Zadanie nr 1- dotyczy dostawy nawozów dla SDOO Słupia Wielka . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Informacje dodatkowe: Szczegóły zawiera SWZ
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Szczegóły w SWZ
Miejscowość: Słupia Wielka
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Poznański 🏙️
Czas trwania: 30 dni
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 2
Opis zamówienia:
Zadanie nr 2- dotyczy dostawy nawozów dla SDOO Słupia Wielka . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 3
Opis zamówienia:
Zadanie nr 3- dotyczy dostawy nawozów dla SDOO Słupia Wielka . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 4
Opis zamówienia:
Zadanie nr 4- dotyczy dostawy nawozów dla SDOO Słupia Wielka . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 5
Opis zamówienia:
Zadanie nr 5- dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Kościelna Wieś . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Miejscowość: Kościelna Wieś
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 6
Opis zamówienia:
Zadanie nr 6- dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Kościelna Wieś . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 7
Opis zamówienia:
Zadanie nr 7- dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Nowa Wieś Ujska . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Miejscowość: Nowa Wieś Ujska
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 8
Opis zamówienia:
Zadanie nr 8- dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Nowa Wieś Ujska . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 9
Opis zamówienia:
Zadanie nr 9 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Bobrowniki . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Miejscowość: Bobrowniki
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie nr 10
Opis zamówienia:
Zadanie nr 10- dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Śrem . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Miejscowość: Śrem
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 11
Opis zamówienia:
Zadanie nr 11- dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Śrem . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 12
Opis zamówienia:
Zadanie nr 12- dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Śrem . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012
Opis
Adres pocztowy: SŁUPIA WIELKA 1
Kod pocztowy: 63-022

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Zamawiający postanowił o skróceniu terminu składania ofert z uwagi na rolniczy charakter prowadzonej działalności, który związany jest z nieprzewidywalnymi warunkami. Przede wszystkim Zamawiający musiał wziąć pod uwagę stan pól i dostosować do tych warunków program nawożenia. Ponadto bardzo szybki wzrost cen oraz znaczący popyt na nawozy powoduje braki magazynowe u dostawców, co za tym idzie trudność w dostawie danego nawozu i dłuższe oczekiwanie na dostarczenie. Są to okoliczności, na które pomimo działania z należytą starannością Zamawiający nie ma wpływu. Zamawiający musi brać także pod uwagę warunki agrotechniczne, a zwłaszcza prawidłowy i terminowy harmonogram nawożenia. W związku z powyższym niemożliwe jest przeprowadzenie postępowania przetargowego z dłuższym terminem składania ofert i z uwagi na ważny interes zamawiającego oraz pilną potrzebę termin ten musi ulec skróceniu.
Pokaż więcej
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-06 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-06 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Wykonawca składa ofertę na platformie e Zamówienia, za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski", widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy. Po wybraniu przycisku „Złóż ofertę" system prezentuje okno składania oferty umożliwiające przekazanie dokumentów elektronicznych, w którym znajdują się pola drag&drop („przeciągnij" i „upuść") służące do dodawania plików.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-06 09:30:00 📅
Miejsce:
Wykonawca składa ofertę na platformie e Zamówienia, za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski", widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy. Po wybraniu przycisku „Złóż ofertę" system prezentuje okno składania oferty umożliwiające przekazanie dokumentów elektronicznych, w którym znajdują się pola drag&drop („przeciągnij" i „upuść") służące do dodawania plików.
Pokaż więcej
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Coboru stacja doświadczalna oceny odmian w słupi wielkiej
Krajowy numer rejestracyjny: 7861697911
Departament: Coboru stacja doświadczalna oceny odmian w słupi wielkiej
Adres pocztowy: SŁUPIA WIELKA 1
Kod pocztowy: 63-022
Miasto pocztowe: Słupia wielka
Region: Poznański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sdoo@slupiawielka.coboru.gov.pl 📧
Telefon: 612852307 📞
URL: https://slupiawielka.coboru.gov.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://slupiawielka.coboru.gov.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7c283bc0-0900-4526-9222-d0bfa8c7dff8 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7c283bc0-0900-4526-9222-d0bfa8c7dff8 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa izba odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22)4587801 📞
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Szczegóły w SWZ
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 117-423001 (2026-06-18)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-31)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 490 886 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: 17/2026 UE - zadanie nr 1
Data zawarcia umowy: 2026-07-27 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 4
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 66 960 PLN 💰
Identyfikator oferty: Najkorzystniejsza oferta - zadanie nr 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Blending
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: BLENDING Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 6211527894
Kod pocztowy: 63-760
Miasto pocztowe: Zduny
Region: Kaliski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@blending.pl 📧
Telefon: 625948310 📞
URL: www.blending.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.blending.pl 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 42 480 PLN 💰
Identyfikator oferty: Najkorzystniejsza oferta - zadanie nr 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Agrii
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Agrii Polska Sp. z o.o
Krajowy numer rejestracyjny: 5251551964
Kod pocztowy: 60-650
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Poznański 🏙️
E-mail: slawomir.dajewski@agrii.pl 📧
Telefon: 502533554 📞

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 95 952 PLN 💰
Identyfikator oferty: Najkorzystniejsza oferta - zadanie nr 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0003

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 7 936 PLN 💰
Identyfikator oferty: Najkorzystniejsza oferta - zadanie nr 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Agrochest
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Agrochest Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 7772676706
Kod pocztowy: 62-025
Miasto pocztowe: Kostrzyn
Region: Miasto Poznań 🏙️
E-mail: biuro@agrochest.pl 📧
Telefon: 8188888 📞
URL: www.agrochest.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.agrochest.pl 🌏

5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 92 160 PLN 💰
Identyfikator oferty: Najkorzystniejsza oferta - zadanie nr 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Agro-efekt
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: P.H.P. Agro-Efekt Sp. zoo ,Słupia 53,
Krajowy numer rejestracyjny: 250562632
Kod pocztowy: 63-642
Miasto pocztowe: Perzów
E-mail: marek.kurek@agroefekt.pl 📧
Telefon: 502656561 📞
URL: www.agroefekt.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.agroefekt.pl 🌏

6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 26 304 PLN 💰
Identyfikator oferty: Najkorzystniejsza oferta - zadanie nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0006

7️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007
Całkowita wartość umowy/działki: 37 680 PLN 💰
Identyfikator oferty: Najkorzystniejsza oferta - zadanie nr 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0007

8️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008
Całkowita wartość umowy/działki: 5 550 PLN 💰
Identyfikator oferty: Najkorzystniejsza oferta - zadanie nr 8
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0008

9️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 12 184 PLN 💰
Identyfikator oferty: Najkorzystniejsza oferta - zadanie nr 9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010
Całkowita wartość umowy/działki: 58 512 PLN 💰
Identyfikator oferty: Najkorzystniejsza oferta - zadanie nr 10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 5
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 5
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 32 520 PLN 💰
Identyfikator oferty: Najkorzystniejsza oferta - zadanie nr 11
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012
Całkowita wartość umowy/działki: 20 160 PLN 💰
Identyfikator oferty: Najkorzystniejsza oferta - zadanie nr 12
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0012
Źródło: OJS 2026/S 168-602638 (2026-08-31)