Dostawa obiektywów z akcesoriami i kamer kompaktowych.
Telewizja Polska S.A. w likwidacji
Przedmiotem zamówienia jest dostawa obiektywów z akcesoriami i kamer kompaktowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania dla danej części zamówienia zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy (wspólnych dla każdej części zamówienia) stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
TerminDeadline 2026-10-02
Kto? Co?- • Aparatura transmisyjna do radiotelefonii, radiotelegrafii, transmisji radiowej i telewizyjnej › Kamery telewizyjne
- • Aparaty fotograficzne › Soczewki do aparatów fotograficznych
- • Odbiorniki telewizyjne i radiowe oraz aparatura nagrywająca dźwięk lub obraz lub aparatura powielająca › Sprzęt telewizyjny i audiowizualny
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa obiektywów z akcesoriami i kamer kompaktowych.
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Sprzęt telewizyjny i audiowizualny 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Dostawa obiektywu tele
Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obiektywu tele z akcesoriami i statywem.
Dodatkowe produkty/usługi: Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 90 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Dostawa obiektywu długoogniskowego
Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obiektywu długoogniskowego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Dostawa teleobiektywów
Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa teleobiektywów
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Dostawa obiektywów
Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obiektywów tele - zoom
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Dostawa wielozadaniowych kamer kompaktowych
Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wielozadaniowych kamer kompaktowych.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Adres pocztowy: ul. J.P. Woronicza 17
Kod pocztowy: 00-999
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-02 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-02 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi za pośrednictwem Platformy Zakupowej, zgodnie z art. 222 ustawy Pzp
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Procedura została określona w pkt 14 SWZ
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-10-02 11:00:00 📅
Miejsce:
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Opis przesłanek wykluczenia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Telewizja Polska S.A. w likwidacji
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. J.P. Woronicza 17
Kod pocztowy: 00-999
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Biuro Zakupów i Zamówień Publicznych
E-mail: sekretariatbzizp@tvp.pl 📧
Telefon: +48 22 547 88 17 📞
URL: www.tvp.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.tvp.eb2b.com.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: www.tvp.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://tvp.eb2b.com.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://tvp.eb2b.com.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Dozwolone
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Sekretariat Biura Odwołań
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +4822458 78 01 📞
URL: www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.uzp.gov.pl/kio/epuap 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-28Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 166-595124 (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa obiektywów z akcesoriami i kamer kompaktowych.
Numer referencyjny:
ZP/TITT/48/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa obiektywów z akcesoriami i kamer kompaktowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania dla danej części zamówienia zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy (wspólnych dla każdej części zamówienia) stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Sprzęt telewizyjny i audiowizualny 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 1
Tytuł: Dostawa obiektywu tele
Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obiektywu tele z akcesoriami i statywem.
Dodatkowe produkty/usługi: Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 90 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 2
Tytuł: Dostawa obiektywu długoogniskowego
Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obiektywu długoogniskowego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 3
Tytuł: Dostawa teleobiektywów
Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa teleobiektywów
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 4
Tytuł: Dostawa obiektywów
Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obiektywów tele - zoom
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 5
Tytuł: Dostawa wielozadaniowych kamer kompaktowych
Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wielozadaniowych kamer kompaktowych.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
1. Z zastrzeżeniem wyjątków, o których mowa w SWZ - komunikacja między Zamawiającym, a wykonawcami odbywa się za pośrednictwem platformy zakupowej - zwanej dalej ,,platformą" - pod adresem https://tvp.eb2b.com.pl 2. Korzystanie z platformy jest nieodpłatne. 3. Korzystanie z platformy wymaga zarejestrowania konta na platformie. Instrukcja rejestracji konta znajduje się pod adresem https://tvp.eb2b.com.pl/files/manuals/instrukcja%20rejestracja%20TVP.pdf Uwaga: zgodnie z informacją zawartą w ww. instrukcji, rejestracja konta zostanie rozpatrzona przez administratora Platformy w ciągu 24 godzin, o czym Wykonawca zostanie powiadomiony przez administratora Platformy na adres mailowy podany podczas rejestracji konta. 4. Wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na platformie znajdują się pod adresem https://przetargi.tvp.pl 5. Dokumenty związane z postępowaniem zamawiający zamieszcza w zakładce ,,Załączniki". 6. Zakładka ,,Załączniki" służy również wykonawcom do złożenia oferty oraz dokumentów lub oświadczeń składanych razem z ofertą. 7. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu - po zalogowaniu się na platformie - musi uruchomić polecenie ,,Zgłoś się do udziału w postępowaniu". 8. Celem skomunikowania się z zamawiającym (z wyłączeniem złożenia oferty oraz dokumentów lub oświadczeń składanych razem z ofertą, których sposób złożenia został opisany w pkt 14.1 - 14.5 SWZ), wykonawca korzysta z zakładki ,,Komunikacja/Korespondencja". Zakładka ta służy również zamawiającemu do komunikacji z wykonawcami. 9. Za datę wpływu wszelkiej korespondencji do zamawiającego, w tym złożenia oferty oraz dokumentów lub oświadczeń składanych razem z ofertą, uważa się datę wczytania korespondencji na platformie.10. Zamawiający zaleca sporządzenie korespondencji w następujących formatach: .doc, .docx, .rtf, .pdf, .xls. 11. Zamawiający dla każdej części zamówienia dopuszcza możliwość składania oferty przez dwóch lub więcej wykonawców (w ramach oferty wspólnej w rozumieniu art. 58 ustawy Pzp), pod warunkiem, że taka oferta spełniać będzie wymagania opisane w pkt 11 SWZ. 12. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający przewiduje, że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 13. W postępowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 108 ust. ust. 1 ustawy Pzp. 14. W postępowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie: 14.1 art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1) oraz 14.2. art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 129, ze zm.) 15. Wykaz podmiotowych środków dowodowych, oświadczeń i dokumentów, jakie mają złożyć wykonawcy w celu potwierdzenia nie podlegania wykluczeniu oraz spełniania warunków udziału w postepowaniu zawarte są w Rozdziale 10 SWZ. Zamawiający informuje, że adres email: wskazany sekretariatbzizp@tvp.pl w ogłoszeniu o zamówieniu, służy jedynie do przesyłania ogłoszeń przez Zamawiającego i otrzymywania informacji zwrotnej z Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej. Nie jest to adres do komunikacji między Zamawiającym a Wykonawcami. 16. Wszelkie informacje dotyczące postępowania znajdują się w SWZ.
Pokaż więcej
Kod pocztowy: 00-999
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-02 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-02 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi za pośrednictwem Platformy Zakupowej, zgodnie z art. 222 ustawy Pzp
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Procedura została określona w pkt 14 SWZ
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-10-02 11:00:00 📅
Miejsce:
Otwarcie ofert nastąpi za pośrednictwem Platformy Zakupowej, zgodnie z art. 222 ustawy Pzp
Informacje dodatkowe: Procedura została określona w pkt 14 SWZ
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Wykonawca zobowiązany jest, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium w kwocie 23 000,00 zł (słownie: dwadzieścia trzy tysiące złotych).2. Wadium może być wnoszone w jednej lub w kilku formach opisanych w pkt 8.2 SWZ.
Podstawa wykluczenia:
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
+ jeszcze 9
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Podstawy związane z płatnością podatków lub składek na ubezpieczenie społeczne
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
W postępowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp.
W postępowaniu, mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp.
W postepowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp.
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Telewizja Polska S.A. w likwidacji
Krajowy numer rejestracyjny:
521-041-29-87
Adres pocztowy: ul. J.P. Woronicza 17
Kod pocztowy: 00-999
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Biuro Zakupów i Zamówień Publicznych
E-mail: sekretariatbzizp@tvp.pl 📧
Telefon: +48 22 547 88 17 📞
URL: www.tvp.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.tvp.eb2b.com.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: www.tvp.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://tvp.eb2b.com.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://tvp.eb2b.com.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Dozwolone
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Warunki realizacji umowy: 1. Umowa podlega prawu polskiemu. W sprawach nieuregulowanych umową mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, w tym ustawy Kodeks cywilny, oraz ustawy Prawo zamówień publicznych. 2. Warunki realizacji umowy zostały określone w SWZ. Na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający informuje, że przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy w przypadkach określonych w par. 11 ust. 1 Wzoru umowy.
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Departament: Sekretariat Biura Odwołań
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +4822458 78 01 📞
URL: www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.uzp.gov.pl/kio/epuap 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-28Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 166-595124 (2026-08-27)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny (>20 nowe zamówienia)