Dostawa oleju opałowego lekkiego w 2027 r. w rejonie działania 25. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku
25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa w 2027 roku około 200 000 litrów oleju opałowego lekkiego (w tym 50 000 litrów podstawa i 150 000 litrów opcja) do celów grzewczych w rejonie działania 25. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku. Olej opałowy lekki (Kod CPV: 09135100-5) powinien spełniać wymagania określone w normie PN-C-96024:2020-12.
TerminDeadline 2026-10-08
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Podlaskie › Białostocki
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa oleju opałowego lekkiego w 2027 r. w rejonie działania 25. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Olej opałowy 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Białostocki 🏙️
Czas trwania: 2027 lat
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-08 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-08 10:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-10-08 10:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: Wadium 30 tys zł
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku.
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Ministerstwo Obrony Narodowej
Adres pocztowy: ul. Kawaleryjska 70
Kod pocztowy: 15-325
Miasto pocztowe: Białystok
Region: Białostocki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: 25wog.kancelaria@ron.mil.pl 📧
Telefon: 261 398 839 📞
URL: https://25wog.wp.mil.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/25wog_wp 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/25wog_wp 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/25wog_wp 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/25wog_wp 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587800 📠
URL: http://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): http://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: 10
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 170-607247 (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa oleju opałowego lekkiego w 2027 r. w rejonie działania 25. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku
Numer referencyjny:
68/PN/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa w 2027 roku około 200 000 litrów oleju opałowego lekkiego (w tym 50 000 litrów podstawa i 150 000 litrów opcja) do celów grzewczych w rejonie działania 25. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku.
Olej opałowy lekki (Kod CPV: 09135100-5) powinien spełniać wymagania określone w normie PN-C-96024:2020-12.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Olej opałowy 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
68/PN/2026
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Białostocki 🏙️
Czas trwania: 2027 lat
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Zamawiający, w oparciu o art. 441 Pzp skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowymi na ten cel. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń
Pokaż więcej
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-08 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-08 10:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-10-08 10:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: Wadium 30 tys zł
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku.
Krajowy numer rejestracyjny:
5423224755
Departament: Ministerstwo Obrony Narodowej
Adres pocztowy: ul. Kawaleryjska 70
Kod pocztowy: 15-325
Miasto pocztowe: Białystok
Region: Białostocki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: 25wog.kancelaria@ron.mil.pl 📧
Telefon: 261 398 839 📞
URL: https://25wog.wp.mil.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/25wog_wp 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/25wog_wp 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/25wog_wp 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/25wog_wp 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587800 📠
URL: http://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): http://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: 10
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 170-607247 (2026-09-02)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii (>20 nowe zamówienia)
- Paliwa (>20)