Dostawa paliwa gazowego do Fili nr 2 i Fili nr 3 Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu

Szpital Wojewódzki w Poznaniu

Dostawa paliwa gazowego do Fili nr 2 i Fili nr 3 Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu

Termin

Deadline 2026-09-07

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-07-29 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-11 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-07-29)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa paliwa gazowego do Fili nr 2 i Fili nr 3 Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu
Numer referencyjny: SZW/DZP/65/2026
Krótki opis:
Dostawa paliwa gazowego do Fili nr 2 i Fili nr 3 Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Gaz ziemny 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 1
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa (sprzedaż i dystrybucja) dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E przez okres 12 miesięcy.
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Gaz będzie przeznaczony na zasilanie kotłowni: - Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu tj.: Filii nr 2 - Szpitala Rehabilitacyjno-Kardiologicznego, ul. Sanatoryjna 34, 64-600 Oborniki, - Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu tj.: Filii nr 3 - Wielkopolskie Centrum Rehabilitacji, ul.Sanatoryjna 2, 60-480 Poznań - Kiekrz, - Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu tj.: Filii nr 3 -Wielkopolskie Centrum Rehabilitacji, ul.Sanatoryjna 2, 60-480 Poznań - Kiekrz, (Hotel Pracowniczy)
Pokaż więcej
Adres pocztowy: Szpital Wojewódzki w Poznaniu
ul. Juraszów 7/19
Kod pocztowy: 60-479
Miejscowość: Poznań
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Poznań 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-11-01 📅
Data końcowa: 2027-10-31 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-07 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-07 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-07 10:00:00 📅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Krajowy numer rejestracyjny: 7811618944
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Szpital Wojewódzki w Poznaniu
ul. Juraszów 7/19
Kod pocztowy: 60-479
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: dzp@lutycka.pl 📧
Telefon: +48618212359 📞
URL: www.lutycka.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://e-propublico.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://e-propublico.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://e-propublico.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://e-propublico.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Departament: Sekretariat Biura Odwołań
Adres pocztowy: Krajowa Izba Odwoławcza
ul. Postępu 17 A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: www.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp, przysługują środki ochrony prawnej na zasadach przewidzianych w art. 505 – 590 ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-07-30Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 145-526928 (2026-07-29)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-11)
Procedura
Informacje administracyjne
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 45 dni

Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-13Z 📅

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
1. Zmiana terminu związania ofertą; skrócenie terminu związania ofertą z 90 na 45 dni. Analogicznie do niniejszej zmiany zmienia się rozdział 17.1 SWZ z: Wykonawca pozostaje związany ofertą do dnia 2026-12-05 na: Wykonawca pozostaje związany ofertą do dnia 2026-10-21 2. Do rozdziału 24 SWZ dodaje się punkt 6: 24.6 Umowa może zostać zawarta w formie pisemnej, również w drodze korespondencyjnej albo w formie elektronicznej poprzez opatrzenie jej kwalifikowanymi podpisami elektronicznymi przez osoby uprawnione do reprezentacji Stron. O sposobie zawarcia umowy Zamawiający poinformuje wybranego Wykonawcę. W przypadku podpisywania umowy w różnych terminach za dzień jej zawarcia uznaje się dzień złożenia ostatniego z wymaganych podpisów.
Pokaż więcej
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 526928-2026
Źródło: OJS 2026/S 155-562925 (2026-08-11)