Dostawa podestów ruchomych samojezdnych dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie.

Tauron Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie

Przedmiotem Zamówienia jest dostawa dostawa podestów ruchomych samojezdnych dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w SWZ.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-05-28. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-15.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-04-15 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-24 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-04-15)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa podestów ruchomych samojezdnych dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie.
Numer referencyjny: PZP/TD-OBD/02396/2026
Krótki opis:
Przedmiotem Zamówienia jest dostawa dostawa podestów ruchomych samojezdnych dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w SWZ.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Pojazdy techniczne wyposażone w urządzenia podnośnikowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PZP/TD-OBD/02396/2026 - Zadanie nr 1
Tytuł: PZP/TD-OBD/02396/2026 - Zadanie nr 1
Opis zamówienia:
Dostawa 1 szt. podestu ruchomego samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym z ramieniem manewrowym JIB o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 20,5 m zabudowanego na podwoziu samochodu ciężarowego o DMC z przedziału od 9 do 11 ton, z napędem 4x4.
Pokaż więcej
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie ul. Małobądzka 141 – Dział Transportu ul. 11 Listopada 24, 41-300 Dąbrowa Górnicza.
Miejscowość: Będzin
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Katowicki 🏙️
Czas trwania: 10 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PZP/TD-OBD/02396/2026 - Zadanie nr 2
Tytuł: PZP/TD-OBD/02396/2026 - Zadanie nr 2
Opis zamówienia:
Dostawa 3 szt. podestów ruchomych samojezdnych z wysięgnikiem teleskopowym z ramieniem manewrowym JIB o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 22 m, zabudowanych na podwoziach samochodów ciężarowych o DMC z przedziału od 9 do 11 ton, z napędem 4x4.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PZP/TD-OBD/02396/2026 - Zadanie nr 3
Tytuł: PZP/TD-OBD/02396/2026 - Zadanie nr 3
Opis zamówienia:
Dostawa 1 szt. podestu ruchomego samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym z ramieniem manewrowym JIB o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 25 m, zamontowanym na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 o DMC z przedziału od 9 do 13 ton.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie - Dział Transportu ul. 11 Listopada 24, 41-300 Dąbrowa Górnicza.
Adres pocztowy: ul. Małobądzka 141
Kod pocztowy: 42-500

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Główne aspekty procedury:
Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 PZP, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Pokaż więcej
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-28 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-28 12:10:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie nastąpi na Platformie zakupowej Grupy TAURON: https://www.swoz.tauron.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Określona forma prawna musi zostać przyjęta przez grupę oferentów, której udzielono zamówienia
Data otwarcia: 2026-05-28 12:10:00 📅
Miejsce:
Otwarcie nastąpi na Platformie zakupowej Grupy TAURON: https://www.swoz.tauron.pl
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Umowa zawiera warunki realizacji

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, którym zostanie udzielone zamówienie:
W przypadku wyboru oferty Wykonawców występujących wspólnie, przed zawarciem Umowy Zamawiający może żądać umowy regulującej współpracę tych Wykonawców.
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Termin płatności - 30 dni od daty otrzymania prawidłowo wystawionej faktury. Szczegóły zostały określone w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 9 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Szczegółowo opisane w SWZ.

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie
Krajowy numer rejestracyjny: 6110202860
Adres pocztowy: ul. Małobądzka 141
Kod pocztowy: 42-500
Miasto pocztowe: Będzin
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Td
E-mail: dariusz.moskal@tauron-dystrybucja.pl 📧
Telefon: +48 572 906 981 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Sektor elektroenergetyczny
Komunikacja
Dokumenty URL: https://www.swoz.tauron.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://www.swoz.tauron.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Departament: Departament Odwołań
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcom i innym podmiotom, jeżeli mają lub mieli interes w uzyskaniu danego zamówienia oraz ponieśli lub mogą ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego PZP, przysługują środki ochrony prawnej przewidziane w art. 505 i nast. PZP (Dział IX), tj. odwołanie oraz skarga do Sądu Okręgowego w Warszawie.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 074-261386 (2026-04-15)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 5 137 500 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 1 129 000 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 920 000 💰

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: Umowa - Zadanie nr 1
Data zawarcia umowy: 2026-08-07 📅
Tytuł: Zadanie nr 1 – Dostawa 1 szt. podestu ruchomego samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym z ramieniem manewrowym JIB o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 20,5 m zabudowanego na podwoziu samochodu ciężarowego o DMC z przedziału od 9 do 11 ton, z napędem 4x4.
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 1 129 000 💰
Najniższa oferta: 920 000 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 920 000 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty: Najkorzystniejsza oferta - Zadanie nr 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Kraj pochodzenia produktu lub usługi: Polska 🇵🇱
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: HMF Polska Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: HMF Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny: 5130151444
Departament: HMF Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adres pocztowy: ul. Rędziny 11
Kod pocztowy: 32-064
Miasto pocztowe: Pisary
Region: Krakowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: HMF Polska Sp. z o.o.
E-mail: biuro@hmf.com.pl 📧
Telefon: +48122826699 📞
URL: https://hmf.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://hmf.com.pl/ 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 3 387 000 💰
Najniższa oferta: 3 088 500 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 3 088 500 PLN 💰
Identyfikator oferty: Najkorzystniejsza oferta - Zadanie nr 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: KOB-CRANE MONTAŻE Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: „KOB-CRANE MONTAŻE” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny: 1251487974
Departament: „KOB-CRANE MONTAŻE” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adres pocztowy: ul. Jana Wiktora 9
Kod pocztowy: 36-100
Miasto pocztowe: Kolbuszowa
Region: Rzeszowski 🏙️
Punkt kontaktowy: KOB-CRANE MONTAŻE Sp. z o.o.
E-mail: biuro@kobcrane-montaze.pl 📧
Telefon: +48223781487 📞
URL: https://kobcrane-montaze.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://kobcrane-montaze.pl/ 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najniższa oferta: 1 129 000 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 1 129 000 PLN 💰
Identyfikator oferty: Najkorzystniejsza oferta - Zadanie nr 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Andrzej aszyk windex
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Andrzej aszyk „windex”
Krajowy numer rejestracyjny: 5551145317
Departament: Andrzej aszyk „windex”
Adres pocztowy: ul. Łąkowa 1
Kod pocztowy: 89-620
Miasto pocztowe: Chojnice
Region: Chojnicki 🏙️
Punkt kontaktowy: Andrzej aszyk windex
E-mail: windex@windex.pl 📧
Telefon: +48523967720 📞
URL: https://windex.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://windex.pl/ 🌏
Organizacja jest osobą fizyczną
Źródło: OJS 2026/S 163-585345 (2026-08-24)