DOSTAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH WIELOZADANIOWYCH WRAZ ZE SPECJALISTYCZNYM WYPOSAŻENIEM
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy
2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 2 części i obejmuje dostawę następujących pojazdów: a) Część 1: dostawa dwóch samochodów ciężarowych z zabudową izotermiczną wraz ze specjalistycznym wyposażeniem o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t w wersji z jednym rzędem siedzeń (3-osobowy); b) Część 2: dostawa dwóch samochodów ciężarowych z zabudową izotermiczną wraz ze specjalistycznym wyposażeniem o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t w wersji z dwoma rzędami siedzeń (7-osobowy).
TerminDeadline 2026-09-28
Kto? Co?- • Inne samochody pasażerskie › Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
- • Pojazdy silnikowe › Pojazdy silnikowe do transportu towarów
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa pojazdów samochodowych wielozadaniowych wraz ze specjalistycznym wyposażeniem
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Pojazdy silnikowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Tytuł: Dostawa dwóch samochodów ciężarowych z zabudową izotermiczną wraz ze specjalistycznym wyposażeniem o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t w wersji z jednym rzędem siedzeń (3-osobowy);
Opis zamówienia:
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe produkty/usługi:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bydgosko-toruński 🏙️
Czas trwania: 3 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin gwarancji
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Tytuł: Dostawa dwóch samochodów ciężarowych z zabudową izotermiczną wraz ze specjalistycznym wyposażeniem o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t w wersji z dwoma rzędami siedzeń (7-osobowy).
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 12:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-26
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-28 12:15:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-26
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Regionalne centrum krwiodawstwa i krwiolecznictwa w bydgoszczy
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Ks. Ryszarda Markwarta 8/BRAK
Kod pocztowy: 85-015
Miasto pocztowe: Bydgoszcz
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: krew@rckik-bydgoszcz.com.pl 📧
Telefon: +48523221871 📞
URL: https://rckik-bydgoszcz.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/rckik_bydgoszcz 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/rckik_bydgoszcz 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1360583 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1360583 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 167-597120 (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa pojazdów samochodowych wielozadaniowych wraz ze specjalistycznym wyposażeniem
Krótki opis:
2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 2 części i obejmuje dostawę następujących pojazdów:
a) Część 1: dostawa dwóch samochodów ciężarowych z zabudową izotermiczną wraz ze specjalistycznym wyposażeniem o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t w wersji z jednym rzędem siedzeń (3-osobowy);
b) Część 2: dostawa dwóch samochodów ciężarowych z zabudową izotermiczną wraz ze specjalistycznym wyposażeniem o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t w wersji z dwoma rzędami siedzeń (7-osobowy).
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Pojazdy silnikowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Tytuł: Dostawa dwóch samochodów ciężarowych z zabudową izotermiczną wraz ze specjalistycznym wyposażeniem o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t w wersji z jednym rzędem siedzeń (3-osobowy);
Opis zamówienia:
Dostawa dwóch samochodów ciężarowych z zabudową izotermiczną wraz ze specjalistycznym wyposażeniem o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t w wersji z jednym rzędem siedzeń (3-osobowy); Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Pokaż więcej
1. O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki dotyczące
4) Zdolności technicznej lub zawodowej:
W zakresie warunku udziału w postępowaniu dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej nie zostały określone poziomy zdolności na podstawie przepisów wykonawczych wydanych do ustawy o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych. W związku z tym Zamawiający określa warunek samodzielnie.
Za minimalny poziom zdolności uznane zostanie wykazanie przez Wykonawcę, że nie wcześniej niż w okresie ostatnich trzech lat (licząc wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert), a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał co najmniej jedną dostawę samochodów ciężarowych do 3,5 t z zabudową specjalistyczną typu izoterma o wartości co najmniej:
- Dla części 1: 400.000,00 zł brutto
- Dla części 2: 400.000,00 zł brutto
PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE:
a) Opis przedmiotu zamówienia – załączniki nr 1 i/lub 1A do SWZ (w zależności od części na którą składana jest oferta) - na potwierdzenie, że oferowane dostawy, spełniają określone przez zamawiającego wymagania;
b) Firmowe Materiały Informacyjne/Specyfikacja pojazdu/Katalog pojazdu;
c) Kopię wyciągu ze świadectwa homologacji dla pojazdu bazowego lub kopię świadectwa homologacji dla typu pojazdu bazowego wraz z kopią danych technicznych, w których powinny być zaznaczone wszystkie wymagane przez Zamawiającego parametry wymagane oraz parametry oceniane, które wykonawca zaoferował. W przypadku, gdy świadectwo homologacji dla pojazdu bazowego nie zawiera oferowanego parametru do oferty należy dołączyć firmowe materiały informacyjne (FMI), potwierdzające posiadanie przez przedmiot zamówienia danego parametru lub stosowne oświadczenie tylko i wyłącznie w przypadku, gdy dany parametr nie może zostać potwierdzony stosownymi dokumentami;
Zamawiający akceptuje równoważne do określonych w pkt. c) przedmiotowe środki dowodowe, jeżeli potwierdzają spełnianie przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w niniejszej SWZ.
Pokaż więcej
Miejsce wykonania: Bydgosko-toruński 🏙️
Czas trwania: 3 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin gwarancji
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Dostawa dwóch samochodów ciężarowych z zabudową izotermiczną wraz ze specjalistycznym wyposażeniem o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t w wersji z dwoma rzędami siedzeń (7-osobowy).
Opis zamówienia:
Dostawa dwóch samochodów ciężarowych z zabudową izotermiczną wraz ze specjalistycznym wyposażeniem o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t w wersji z dwoma rzędami siedzeń (7-osobowy). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1A do SWZ.
Pokaż więcej
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 12:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-26
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-28 12:15:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-26
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Regionalne centrum krwiodawstwa i krwiolecznictwa w bydgoszczy
Krajowy numer rejestracyjny:
5542231201
Adres pocztowy: ul. Ks. Ryszarda Markwarta 8/BRAK
Kod pocztowy: 85-015
Miasto pocztowe: Bydgoszcz
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: krew@rckik-bydgoszcz.com.pl 📧
Telefon: +48523221871 📞
URL: https://rckik-bydgoszcz.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/rckik_bydgoszcz 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/rckik_bydgoszcz 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1360583 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1360583 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Z postępowania o udzielenie zamówienia wykluczony zostanie Wykonawca, w stosunku do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności, o których mowa w art. 108 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, tj. wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: a) udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego, o którym mowa w art. 258 Kodeksu karnego, b) handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego, c) o którym mowa w art. 228–230a, art. 250a Kodeksu karnego, w
art. 46–48 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz. U. z 2020 r.poz. 1133 oraz z 2021 r. poz. 2054) lub w art. 54 ust. 1–4 ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (Dz. U. z
2021 r. poz. 523, 1292, 1559 i 2054), d) finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 165a Kodeksu karnego, lub przestępstwo udaremniania lub utrudniania stwierdzenia przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywania ich pochodzenia, o którym mowa w art. 299 Kodeksu karnego, e) o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 115 § 20 Kodeksu karnego, lub mające na celu
popełnienie tego przestępstwa, f) powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art. 9 ust. 2 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. poz. 769 oraz z 2020 r. poz. 2023), g) przeciwko obrotowi gospodarczemu, o których mowa w art. 296–307 Kodeksu karnego, przestępstwo
oszustwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów, o których mowa w art. 270–277d Kodeksu karnego, lub przestępstwo skarbowe, h) o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego; 2) jeżeli urzędującego członka jego organu zarządzającego lub nadzorczego, wspólnika spółki w spółce jawnej lub partnerskiej albo komplementariusza w spółce komandytowej lub komandytowo-akcyjnej lub prokurenta prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w pkt 1; 3) wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w
postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności; 4) wobec którego prawomocnie orzeczono zakaz ubiegania się o zamówienia publiczne; 5) jeżeli zamawiający może stwierdzić, na podstawie wiarygodnych przesłanek, że wykonawca zawarł
z innymi wykonawcami porozumienie mające na celu zakłócenie konkurencji, w szczególności
jeżeli należąc do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o
ochronie konkurencji i konsumentów, złożyli odrębne oferty, oferty częściowe lub wnioski o
dopuszczenie do udziału w postępowaniu, chyba że wykażą, że przygotowali te oferty lub
wnioski niezależnie od siebie; 6) jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1,
doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego
wykonawcy lub podmiotu, który należy z wykonawcą do tej samej grupy kapitałowej w
rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, chyba że
spowodowane tym zakłócenie konkurencji może być wyeliminowane w inny sposób niż przez
wykluczenie wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia. 7) Ponadto o
udzielenie przedmiotowego zamówienia nie mogą ubiegać się wykonawcy, którzy podlegają
wykluczeniu na podstawie na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia
31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji
destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej:
rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 z
dnia 23 października 2025 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego
środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie
(Dz. Urz. UE nr L 2025/2033 z 23.10.2025), dalej rozporządzenie 2025/2033 oraz na
podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w
zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie
bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. poz. 835).3 Powyższe wykluczenie następować będzie
na okres trwania ww. okoliczności. Zamawiający przewiduje fakultatywnych przesłanek
wykluczenia z udziału w postępowaniu na podstawie art. 109 ust. 1 ustawy Pzp: 1)
Wykonawcę w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami
zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza
jest zawieszona albo znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej
procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury (art. 109 ust. 1 pkt 4
ustawy Pzp.), 2) który, z przyczyn leżących po jego stronie, w znacznym stopniu lub zakresie
nie wykonał lub nienależycie wykonał albo długotrwale nienależycie wykonywał istotne
zobowiązanie wynikające z wcześniejszej umowy w sprawie zamówienia publicznego lub
umowy koncesji, co doprowadziło do wypowiedzenia lub odstąpienia od umowy,
odszkodowania, wykonania zastępczego lub realizacji uprawnień z tytułu rękojmi za wady;
(art. 109 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.),
WYKAZ PODMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH SKŁADANYCH NA WEZWANIE:
1) Dokumenty i oświadczenia potwierdzające brak podstaw do wykluczenia Wykonawcy w zakresie obligatoryjnych podstaw wykluczenia z postępowania:
a. Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp., sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
b. Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp., dotycząca orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
c. Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp., tj. o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów – zgodnie z załącznikiem nr 6 do SWZ
d. Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ – zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ
2) Dokumenty i oświadczenia potwierdzające brak podstaw do wykluczenia Wykonawcy w zakresie art. 109 ustawy Pzp. (fakultatywne przesłanki wykluczenia):
1) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie określonym w art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp., sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji. W tym zakresie zastosowanie ma art. 127 ust. 1 ustawy Pzp.
2) Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ w zakresie braku podstawy wykluczenia z postępowania, o której mowa w art. 109 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp
3) Dokumenty i oświadczenia potwierdzające spełnianie warunków udziału w postępowaniu:
wykaz dostaw, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie.
2. Podmiotowe środki dowodowe wskazane powyżej mogą zostać zastąpione ważnym certyfikatem wykonawcy zamówień publicznych, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, wyłącznie w zakresie, w jakim certyfikat potwierdza brak podstaw wykluczenia albo spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie odpowiadającym wymaganiom określonym w SWZ. Certyfikat nie zastępuje podmiotowych środków dowodowych dotyczących podstaw wykluczenia nieobjętych certyfikacją, w szczególności art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp, art. 109 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, a także okoliczności zaistniałych w toku niniejszego postępowania oraz art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE nr L 229 z 31 lipca 2014 r., str. 1)
3. Certyfikat zastępuje podmiotowe środki dowodowe wyłącznie w zakresie objętym ważną certyfikacją oraz wskazanym przez wykonawcę w oświadczeniu JEDZ. Jeżeli certyfikat obejmuje jedynie część podstaw wykluczenia albo część warunku udziału w postępowaniu, albo potwierdza spełnianie warunku na poziomie niższym niż wymagany w SWZ, wykonawca składa podmiotowe środki dowodowe w pozostałym zakresie.
Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego zastosowana zostanie tzw. „procedura
odwrócona”, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 11 do SWZ.
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej 2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia, wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt. 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, 4. Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Dziale IX „Środki ochrony prawnej” ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 167-597120 (2026-08-28)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu (>20 nowe zamówienia)