Dostawa pozycjonera poziomego do robota AFP

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pozycjonera poziomego do robota AFP. 2. Warunki zamówienia określa, w szczególności: 1) załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia; 2) załącznik nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.

Termin

Deadline 2026-10-09

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-31 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-31)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa pozycjonera poziomego do robota AFP
Numer referencyjny: DZP.26.146.2026
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pozycjonera poziomego do robota AFP. 2. Warunki zamówienia określa, w szczególności: 1) załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia; 2) załącznik nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator: DZP.26.146.2026
Informacje dodatkowe:
1. Wszystkie ceny powinny być wyrażone brutto w PLN albo w EURO, z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku. 2. Informacje dotyczące odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej na podstawie art. 131 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp: 1) Zamawiający przewiduje możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej na terenie Sieci Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Lotnictwa, znajdującego się pod adresem: al. Krakowska 110/114 w Warszawie. 2) Udział w wizji lokalnej jest fakultatywny. 3) Wizja lokalna winna być wykonana na koszt własny Wykonawcy. 4) Aby wziąć udział w wizji lokalnej należy złożyć Wniosek o uczestnictwo w wizji lokalnej na adres: wojciech.krauze@ilot.lukasiewicz.gov.pl wraz z podaniem nazwy firmy oraz imion i nazwisk osób, które będą brały udział w wizji.
Pokaż więcej
Kod pocztowy: 02-256
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 10 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-09 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-09 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ilot.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/3059/dostawa-pozycjonera-poziomego-do-robota-afp
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
angielski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-09 12:00:00 📅
Miejsce: Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa
Krajowy numer rejestracyjny: 1070046338
Adres pocztowy: al. Krakowska 110/114
Kod pocztowy: 02-256
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: dzp@ilot.lukasiewicz.gov.pl 📧
Telefon: 726935930 📞
URL: https://ilot.lukasiewicz.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ilot.eb2b.com.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://ilot.eb2b.com.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ilot.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/3059/dostawa-pozycjonera-poziomego-do-robota-afp 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ilot.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/3059/dostawa-pozycjonera-poziomego-do-robota-afp 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy Pzp, przysługują środki ochrony prawnej na zasadach przewidzianych w dziale IX ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 169-604915 (2026-08-31)