Dostawa produktów żywnościowych do 35 WOG tj. mleka i przetworów mleczarskich, pieczywa i wyrobów cukierniczych, tłuszczy zwierzęcych przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 roku”.
35. Wojskowy Oddział Gospodarczy
Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów żywnościowych do 35 WOG tj. mleka i przetworów mleczarskich, pieczywa i wyrobów cukierniczych, tłuszczy zwierzęcych przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy realizowanego na podstawie Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej kandydacką z dnia 4.12.2014 r. w sprawie bezpłatnego wyżywienia żołnierzy zawodowych i żołnierzy pełniących służbę (Dz. U. 2019 poz. 1604 ze zm.), Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z dnia 24.03.2011 r. w sprawie wyżywienia żołnierzy czynnej służby wojskowej (Dz. U. 2019 poz. 1134 ze zm.) i innych aktów prawnych. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na trzy części
TerminDeadline 2026-09-25
Kto? Co?- • Mleko i śmietana › Mleko
- • Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie › Pieczywo
- • Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie › Wyroby ciastkarskie i ciasta
- • Produkty mleczarskie › Klasyfikowane produkty mleczarskie
- • Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne
- • Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne › Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Małopolskie › Krakowski
- • Warszawski stołeczny › Warszawski wschodni
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa produktów żywnościowych do 35 WOG tj. mleka i przetworów mleczarskich, pieczywa i wyrobów cukierniczych, tłuszczy zwierzęcych przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 roku”.
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 1- Dostawa mleka i przetworów mleczarskich przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 roku
Opis zamówienia:
Produkty/usługi: Mleko
📦
Dodatkowe produkty/usługi: Klasyfikowane produkty mleczarskie 📦
Miejscowość: Rząska
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Krakowski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 2- Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 roku
Opis zamówienia:
Produkty/usługi: Pieczywo
📦
Dodatkowe produkty/usługi: Wyroby ciastkarskie i ciasta 📦
Informacje o opcjach
Opis opcji:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 3- Dostawa tłuszczy zwierzęcych przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 roku
Opis zamówienia:
Informacje o opcjach
Opis opcji:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Adres pocztowy: ul. Krakowska 1
Kod pocztowy: 30-199
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-25 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: 35. Wojskowy Oddział Gospodarczy
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: 35. Krakowski Wojskowy Oddział Gospodarczy
ul. Krakowska 1
Kod pocztowy: 30-199
Miasto pocztowe: Rząska
Region: Krakowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: 35. Krakowski Wojskowy Oddział Gospodarczy
E-mail: j.majecki@ron.mil.pl 📧
Telefon: 261133016 📞
URL: https://35wog.wp.mil.pl/pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/35wog 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/35wog 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/35wog/proceedings 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/35wog/proceedings 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Warszawski wschodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: iod.kio@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Terminy odwołania wskazane są w ustawie Pzp Dział IX, Rozdział 2, Oddział 2
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-19Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 159-574878 (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa produktów żywnościowych do 35 WOG tj. mleka i przetworów mleczarskich, pieczywa i wyrobów cukierniczych, tłuszczy zwierzęcych przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 roku”.
Numer referencyjny:
43/ŻYW/26
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów żywnościowych do 35 WOG tj. mleka i przetworów mleczarskich, pieczywa i wyrobów cukierniczych, tłuszczy zwierzęcych przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy realizowanego na podstawie Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej kandydacką z dnia 4.12.2014 r.
w sprawie bezpłatnego wyżywienia żołnierzy zawodowych i żołnierzy pełniących służbę (Dz. U. 2019 poz. 1604 ze zm.), Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z dnia 24.03.2011 r. w sprawie wyżywienia żołnierzy czynnej służby wojskowej (Dz. U. 2019 poz. 1134 ze zm.) i innych aktów prawnych.
Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na trzy części
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 1
Tytuł: Część nr 1- Dostawa mleka i przetworów mleczarskich przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 roku
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia dla części nr 1 jest dostawa mleka i przetworów mleczarskich przeznaczonych do żywienia w stołówkach rejonu odpowiedzialności 35. WOG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 2 wskazany jest w załączniku nr 4 do SWZ.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Klasyfikowane produkty mleczarskie 📦
Miejscowość: Rząska
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Krakowski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Zamawiający na podstawie zapisu art. 441 ust 1 ustawy Pzp (prawo opcji) przewiduje możliwość zwiększenia dostaw przedmiotu zamówienia dla części nr 1 do 300% wartości zamówienia podstawowego każdej części. Zamawiający przy ustaleniu wartości zamówienia uwzględnił największy możliwy zakres tego zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji zgodnie z art. 31 ust 2 ustawy Pzp. Zamawiający informuje, że ilości zawarte w formularzach cenowych obejmują zakres zamówienia podstawowego oraz wynikające z prawa opcji. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji, ceny jednostkowe podane w formularzu cenowym oferty Wykonawcy, nie podlegają zmianie. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. Zamawiający zastosuje prawo opcji w przypadku wyczerpania ilości określonego asortymentu objętego zamówieniem podstawowym, lub w innych uzasadnionych przypadkach określonych w załączniku do SWZ tj. wzór umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości danego artykułu kosztem innego w granicach nie przekraczających ogólnej ceny ofertowej.
Pokaż więcej
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 2
Tytuł: Część nr 2- Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 roku
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia dla części nr 2 jest dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych przeznaczonych do żywienia w stołówkach rejonu odpowiedzialności 35. WOG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 2 wskazany jest w załączniku nr 4 do SWZ
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Wyroby ciastkarskie i ciasta 📦
Informacje o opcjach
Opis opcji:
Zamawiający na podstawie zapisu art. 441 ust 1 ustawy Pzp (prawo opcji) przewiduje możliwość zwiększenia dostaw przedmiotu zamówienia dla części nr 2 do 300% wartości zamówienia podstawowego każdej części. Zamawiający przy ustaleniu wartości zamówienia uwzględnił największy możliwy zakres tego zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji zgodnie z art. 31 ust 2 ustawy Pzp. Zamawiający informuje, że ilości zawarte w formularzach cenowych obejmują zakres zamówienia podstawowego oraz wynikające z prawa opcji. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji, ceny jednostkowe podane w formularzu cenowym oferty Wykonawcy, nie podlegają zmianie. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. Zamawiający zastosuje prawo opcji w przypadku wyczerpania ilości określonego asortymentu objętego zamówieniem podstawowym, lub w innych uzasadnionych przypadkach określonych w załączniku do SWZ tj. wzór umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości danego artykułu kosztem innego w granicach nie przekraczających ogólnej ceny ofertowej.
Pokaż więcej
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 3
Tytuł: Część nr 3- Dostawa tłuszczy zwierzęcych przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 roku
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia dla części nr 3 jest dostawa tłuszczy zwierzęcych przeznaczonych do żywienia w stołówkach rejonu odpowiedzialności 35. WOG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 3 wskazany jest w załączniku nr 4 do SWZ
Produkty/usługi: Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne
📦
Informacje o opcjach
Opis opcji:
Zamawiający na podstawie zapisu art. 441 ust 1 ustawy Pzp (prawo opcji) przewiduje możliwość zwiększenia dostaw przedmiotu zamówienia dla części nr 3 do 300% wartości zamówienia podstawowego każdej części. Zamawiający przy ustaleniu wartości zamówienia uwzględnił największy możliwy zakres tego zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji zgodnie z art. 31 ust 2 ustawy Pzp. Zamawiający informuje, że ilości zawarte w formularzach cenowych obejmują zakres zamówienia podstawowego oraz wynikające z prawa opcji. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji, ceny jednostkowe podane w formularzu cenowym oferty Wykonawcy, nie podlegają zmianie. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. Zamawiający zastosuje prawo opcji w przypadku wyczerpania ilości określonego asortymentu objętego zamówieniem podstawowym, lub w innych uzasadnionych przypadkach określonych w załączniku do SWZ tj. wzór umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości danego artykułu kosztem innego w granicach nie przekraczających ogólnej ceny ofertowej.
Pokaż więcej
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Opis
Adres pocztowy: ul. Krakowska 1
Kod pocztowy: 30-199
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-25 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: 35. Wojskowy Oddział Gospodarczy
Krajowy numer rejestracyjny:
5130233434
Adres pocztowy: 35. Krakowski Wojskowy Oddział Gospodarczy
ul. Krakowska 1
Kod pocztowy: 30-199
Miasto pocztowe: Rząska
Region: Krakowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: 35. Krakowski Wojskowy Oddział Gospodarczy
E-mail: j.majecki@ron.mil.pl 📧
Telefon: 261133016 📞
URL: https://35wog.wp.mil.pl/pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/35wog 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/35wog 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/35wog/proceedings 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/35wog/proceedings 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Warszawski wschodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: iod.kio@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Terminy odwołania wskazane są w ustawie Pzp Dział IX, Rozdział 2, Oddział 2
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-19Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 159-574878 (2026-08-18)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕