Dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego.

Służba Ochrony Państwa

Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, dokumentacją techniczno-technologiczną, specyfikacją techniczną, podstawowymi wymogami techniczno-użytkowymi zawartymi w załączniku nr 3a, 3b, 3c, 3d,3e, 3f, 3g, 3h, 3i do SWZ i na warunkach określonych w SWZ.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-05-26. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-24.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-04-24 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-05-20 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-20 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-04-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego.
Numer referencyjny: 19/2026/ZP
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, dokumentacją techniczno-technologiczną, specyfikacją techniczną, podstawowymi wymogami techniczno-użytkowymi zawartymi w załączniku nr 3a, 3b, 3c, 3d,3e, 3f, 3g, 3h, 3i do SWZ i na warunkach określonych w SWZ.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Mundury bojowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 8
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 8

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 19/2026/ZP - część 1
Tytuł: 1. Bluza polowa letnia i spodnie polowe letnie
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, zgodnie ze specyfikacją techniczną zawartą w załączniku nr 3a do SWZ i na warunkach określonych w SWZ.
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 120 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 19/2026/ZP - część 2
Tytuł: 2. Kurtki
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, zgodnie ze specyfikacją techniczną zawartą w załączniku nr 3b do SWZ i na warunkach określonych w SWZ.
Produkty/usługi: Kurtki 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 19/2026/ZP - część 3
Tytuł: 3. Koszulka Polo Khaki
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, zgodnie podstawowymi wymaganiami techniczno - użytkowymi, stanowiącymi załącznik nr 3c do SWZ i na warunkach określonych w SWZ.
Produkty/usługi: Koszulki i koszule 📦
Czas trwania: 90 dni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 19/2026/ZP - część 4
Tytuł: 4. Koszulka z krótkim rękawem
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3d do SWZ i na warunkach określonych w SWZ.
Czas trwania: 60 dni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 19/2026/ZP - część 5
Tytuł: 5. Mundur letni
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, zgodnie ze specyfikacją techniczną, stanowiącą załącznik nr 3e do SWZ i na warunkach określonych w SWZ.
Produkty/usługi: Sprzęt osobisty 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 19/2026/ZP - część 6
Tytuł: 6. Czapka polowa
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, zgodnie ze specyfikacją techniczną, stanowiącą załącznik nr 3f do SWZ i na warunkach określonych w SWZ.
Produkty/usługi: Czapki 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 19/2026/ZP - część 7
Tytuł: 7. Torba podróżna
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, zgodnie ze specyfikacją techniczną, stanowiącą załącznik nr 3g do SWZ i na warunkach określonych w SWZ.
Produkty/usługi: Torby podróżne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 19/2026/ZP - część 8
Tytuł: 8. Oznaki stopnia
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, zgodnie ze specyfikacją techniczną, opisem przedmiotu i stanowiącą załącznik nr 3h oraz 3i do SWZ i na warunkach określonych w SWZ.
Produkty/usługi: Odznaki i etykiety z tworzyw włókienniczych 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-26 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-26 11:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-05-26 11:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Służba Ochrony Państwa
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 7010799793
Adres pocztowy: ul. Podchorążych 38
Kod pocztowy: 00 - 463
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Zamówienia publiczne
E-mail: przetargi@sop.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 606 54 04 📞
URL: https://sop.gov.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://www.sop.gov.pl/bip/zamowienia-publiczne 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1299303 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1299303 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie: - art. 108 ust.1 i 109 ust.1 pkt 3 i 4 ustawy Pzp; - art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2022 r. poz. 835) - art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuacje na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L111 z 8.4.2022 str. 1). - Zamawiający przewiduje zamówienie z prawem opcji zgodnie z SWZ - Rozdział IV. -Zamawiający wymaga wniesienia wadium zgodnie z SWZ - Rozdział XVI.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 5262239325
Departament: Departament odwołań
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat biura odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-04-27Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 081-284221 (2026-04-24)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-20)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-29 13:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-29 14:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-29 14:00:00 📅

Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-05-22Z 📅

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 284221-2026
Źródło: OJS 2026/S 098-351804 (2026-05-20)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 4388927.85 PLN 💰

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: część I
Data zawarcia umowy: 2026-08-06 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 3
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1948458.05 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 6 część I
Lider uczestnika przetargu
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Zamówienie zostało udzielone grupie wykonawców
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: CZM Intermag Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 5540083156
Kod pocztowy: 95-135
Miasto pocztowe: Bydgoszcz
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
Nazwa: SUBOR Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 8661750156
Kod pocztowy: 28-200
Miasto pocztowe: Staszów
Region: Sandomiersko-jędrzejowski 🏙️

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1788598.35 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 7 część II
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Arlen S.A.
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 5261039877
Kod pocztowy: 02-972
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 5
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 5
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 306444.6 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 6 część III
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0003
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: MAR-POL Hanna Dobies
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 9531478242
Kod pocztowy: 86-031
Miasto pocztowe: Osielsko
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 6
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 6
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 6
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 136382.4 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 10 część IV
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0004
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: HAKO Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 5240203283
Kod pocztowy: 03-365 Warszawa

5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 4
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 97087.22 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 6 część V
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0005

6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Całkowita wartość umowy/działki: 66 990 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 1 część VI
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0006
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: PPH Hantex Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 5542992420
Kod pocztowy: 86-031 Osielsko

7️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 29691.59 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 13 część VII
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0007
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Warszawskie Zakłady Kaletnicze NOMA Spółka Inwalidów
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 5250002072
Kod pocztowy: 04-549

8️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 15275.65 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 10 część VIII
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0008
Źródło: OJS 2026/S 161-579879 (2026-08-20)