Dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego - odzież specjalna
Służba Ochrony Państwa
Przedmiotem zamówienia jest Dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego - odzież specjalna (IX Części) na warunkach zawartych w SWZ.
TerminDeadline 2026-10-06
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-03 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego - odzież specjalna
Krótki opis:
Produkty/usługi: Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 9
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część I - 47/2026/ZP
Opis zamówienia: Dostawa odzieży specjalnej na warunkach zawartych w SWZ.
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 90 dni
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część II - 47/2026/ZP
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część III - 47/2026/ZP
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część IV - 47/2026/ZP
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część V - 47/2026/ZP
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część VI - 47/2026/ZP
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część VII - 47/2026/ZP
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część VIII - 47/2026/ZP
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część IX - 47/2026/ZP
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Miejscowość: Warszawa
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-06 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-06 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-10-06 11:00:00 📅
Katalog elektroniczny: Wymagane
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Służba Ochrony Państwa
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Podchorążych 38
Kod pocztowy: 00 - 463
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Zamówienia publiczne
E-mail: przetargi@sop.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 606 54 04 📞
Fax: +48 22 606 54 08 📠
URL: https://sop.gov.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://www.sop.gov.pl/bip/zamowienia-publiczne 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/1368072 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/1368072 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Podchorążych 38
Kod pocztowy: 00 - 463
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Zamówienia publiczne
E-mail: przetargi@sop.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 606 54 04 📞
Fax: +48 22 606 54 08 📠
URL: https://sop.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-04Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 171-610845 (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego - odzież specjalna
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest Dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego - odzież specjalna (IX Części) na warunkach zawartych w SWZ.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 9
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
47/2026/ZP - Część I
Tytuł: Część I - 47/2026/ZP
Opis zamówienia: Dostawa odzieży specjalnej na warunkach zawartych w SWZ.
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 90 dni
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
47/2026/ZP - Część II
Tytuł: Część II - 47/2026/ZP
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
47/2026/ZP - Część III
Tytuł: Część III - 47/2026/ZP
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
47/2026/ZP - Część IV
Tytuł: Część IV - 47/2026/ZP
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
47/2026/ZP - Część V
Tytuł: Część V - 47/2026/ZP
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
47/2026/ZP - Część VI
Tytuł: Część VI - 47/2026/ZP
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
47/2026/ZP - Część VII
Tytuł: Część VII - 47/2026/ZP
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
47/2026/ZP - Część VIII
Tytuł: Część VIII - 47/2026/ZP
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
47/2026/ZP - Część IX
Tytuł: Część IX - 47/2026/ZP
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Opis
Miejscowość: Warszawa
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-06 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-06 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-10-06 11:00:00 📅
Katalog elektroniczny: Wymagane
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Służba Ochrony Państwa
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 7010799793
Adres pocztowy: ul. Podchorążych 38
Kod pocztowy: 00 - 463
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Zamówienia publiczne
E-mail: przetargi@sop.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 606 54 04 📞
Fax: +48 22 606 54 08 📠
URL: https://sop.gov.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://www.sop.gov.pl/bip/zamowienia-publiczne 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/1368072 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/1368072 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5170373702
Adres pocztowy: ul. Podchorążych 38
Kod pocztowy: 00 - 463
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Zamówienia publiczne
E-mail: przetargi@sop.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 606 54 04 📞
Fax: +48 22 606 54 08 📠
URL: https://sop.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-04Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 171-610845 (2026-09-03)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕