Dostawa przenośnego spektrometru XRF z wyposażeniem dla Wydziału Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego
Uniwersytet Warszawski
Przedmiotem zamówienia jest dostawa przenośnego spektrometru XRF z wyposażeniem dla Wydziału Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego.
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-21 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-21)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa przenośnego spektrometru XRF z wyposażeniem dla Wydziału Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego
Krótki opis:
Produkty/usługi: Spektrometry 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Opis zamówienia:
Kod pocztowy: 00-927
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 35 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin realizacji
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Adres pocztowy: u. Krakowskie Przedmieście 26/28
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 16:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 16:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-21 16:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet Warszawski
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
Kod pocztowy: 00-927
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: g.szczesny@uw.edu.pl 📧
Telefon: 22 55 32 564 📞
URL: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-276a8c86-e347-4c33-822d-fef108913ac9 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-276a8c86-e347-4c33-822d-fef108913ac9 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 12A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 78 01 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-21+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 162-581939 (2026-08-21)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa przenośnego spektrometru XRF z wyposażeniem dla Wydziału Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa przenośnego spektrometru XRF z wyposażeniem dla Wydziału Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Spektrometry 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
POUZ-361/241/2026/WARCH
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa przenośnego spektrometru XRF z wyposażeniem dla Wydziału Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego
Adres pocztowy: ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
Kod pocztowy: 00-927
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 35 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin realizacji
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Adres pocztowy: u. Krakowskie Przedmieście 26/28
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 16:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 16:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-21 16:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet Warszawski
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5250011266
Adres pocztowy: ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
Kod pocztowy: 00-927
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: g.szczesny@uw.edu.pl 📧
Telefon: 22 55 32 564 📞
URL: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-276a8c86-e347-4c33-822d-fef108913ac9 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-276a8c86-e347-4c33-822d-fef108913ac9 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 12A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 78 01 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Na niezgodną z przepisami ustawy Pzp czynność Zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym na projektowane postanowienia umowy, lub zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, do której Zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy Pzp, przysługuje odwołanie do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej (KIO).
2. Na orzeczenie KIO oraz postanowienie Prezesa KIO, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp (zwrot odwołania) przysługuje skarga do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych.
3. Szczegółowe regulacje dotyczące środków ochrony prawnej, w tym terminy na ich wniesienie, zostały ujęte w Dziale IX ustawy Pzp (art. 505-590)
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-21+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 162-581939 (2026-08-21)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕