Dostawa rocznych subskrypcji do licencji edukacyjnych oprogramowania Adobe na koncie VIP Politechniki Warszawskiej

Politechnika Warszawska

Przedmiotem zamówienia jest: dostawa rocznych subskrypcji do licencji edukacyjnych oprogramowania Adobe na koncie VIP Politechniki Warszawskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 8 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi pochodzić z legalnego źródła i być przeznaczony do użytkowania w Polsce oraz UE/EOG.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-06-12. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-08.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-05-08 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-06-02 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-09-02 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-08)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa rocznych subskrypcji do licencji edukacyjnych oprogramowania Adobe na koncie VIP Politechniki Warszawskiej
Numer referencyjny: SAFiZP.261.13.2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa rocznych subskrypcji do licencji edukacyjnych oprogramowania Adobe na koncie VIP Politechniki Warszawskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 8 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi pochodzić z legalnego źródła i być przeznaczony do użytkowania w Polsce oraz UE/EOG.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 📦
Opis
Tytuł: Dostawa rocznych subskrypcji do licencji edukacyjnych oprogramowania Adobe na koncie VIP Politechniki Warszawskiej
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa rocznych subskrypcji do licencji edukacyjnych oprogramowania Adobe na koncie VIP Politechniki Warszawskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 8 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi pochodzić z legalnego źródła i być przeznaczony do użytkowania w Polsce oraz UE/EOG.
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe:
Termin realizacji zamówienia: do 4 dni roboczych od dnia podpisania umowy. Termin obowiązywania subskrypcji: 12 miesięcy.
Dodatkowe produkty/usługi: Adres pocztowy: Pl. Politechniki 1
Kod pocztowy: 00-661
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji:
W niniejszym postępowaniu Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP: 1) prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego; decyzja o realizacji lub rezygnacji z zamówienia opcjonalnego jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń z tytułu niezrealizowania zamówienia; 2) Zamawiający zastrzega, że maksymalna wartość zamawianych subskrypcji w ramach prawa opcji nie przekroczy 50% wartości brutto zamówienia podstawowego; 3) prawo opcji realizowane będzie na następujących zasadach: a) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku posiadania środków finansowych na realizację przedmiotu umowy; b) Subskrypcje zamawiane w ramach prawa opcji mogą być zamawiane na okres krótszy niż 12 miesięcy, z terminem obowiązywania ustalonym każdorazowo przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. c) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie należne z tytułu zlecenia zamówienia objętego prawem opcji. d) warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o żądaniu wykonania zamówienia kwalifikowanego przez Zamawiającego, jako prawo opcji. 4) Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) nie podlega interpretacji. Jeśli zapisy specyfikacji/OPZ są zdaniem Wykonawcy niejasne, niepełne, nieprecyzyjne lub błędne, to Wykonawca ma obowiązek zadać pytanie przed złożeniem oferty.
Pokaż więcej
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-12 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-12 12:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-06-12 12:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Określone zostały w dokumentacji zamówienia, w tym w szczególności w Załączniku nr 7 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy (PPU).
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Zamówienie zostanie zrealizowane zgodnie z warunkami określonymi w SWZ wraz z załącznikami, w tym zgodnie z Projektowanymi Postanowieniami Umowy - Załącznik nr 7 do SWZ. Zmiany umowy zgodnie z załącznikiem 7 do SWZ.
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
+ jeszcze 9
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Opis przesłanek wykluczenia:
Art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) Podmiotowe środki dowodowe: Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 PZP (JEDZ)
Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) Podmiotowy środek dowodowy: Informacji z Krajowego Rejestru Karnego sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem
Art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2ustawy Pzp Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) Podmiotowy środek dowodowy: Informacji z Krajowego Rejestru Karnego sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem
Art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp Jednolity Europejski
Dokument Zamówienia (JEDZ) Podmiotowy środek dowodowy: Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 PZP (JEDZ)
Dokument Zamówienia (JEDZ) Podmiotowy środek dowodowy: Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 PZP (JEDZ)
zgodnie z postanowieniami zawartymi w dokumentach zamówienia Specyfikacji Warunków Zamówienia art.108 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp art.108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) Podmiotowe środki dowodowe: Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 PZP (JEDZ), Informacja z Krajowego Rejestru Karnego art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego do oferty: Oświadczenie Wykonawcy dot. przesłanek wykluczenia z art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, według wzoru stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) Podmiotowe środki dowodowe: Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 PZP (JEDZ)
Pokaż więcej
art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) Podmiotowy środek dowodowy: Oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 PZP, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 PZP (JEDZ)
Pokaż więcej
Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ). Podmiotowy środek dowodowy: Informacji z Krajowego Rejestru Karnego sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Politechnika warszawska
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 5250005834
Adres pocztowy: ul. PLAC POLITECHNIKI 1
Kod pocztowy: 00-661
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zp.ci@pw.edu.pl 📧
Telefon: +48222346122 📞
URL: https://www.pw.edu.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587840 📞
Fax: +48224587800 📠
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-05-08+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 091-324654 (2026-05-08)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-02)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-17 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-17 12:15:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-17 12:15:00 📅

Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-06-02+02:00 📅

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 22f2dd8b-e712-4785-a781-ed65f9f2a48f-02
Źródło: OJS 2026/S 106-383758 (2026-06-02)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 247 791 PLN 💰

Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: CI/AKJ/26/2026
Data zawarcia umowy: 2026-08-14 📅
Tytuł: Dostawa rocznych subskrypcji do licencji edukacyjnych oprogramowania Adobe na koncie VIP Politechniki Warszawskiej
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 6
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 247 791 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty: Soft360 Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Soft360 Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Soft360 Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 7831821223
Adres pocztowy: Plac Andersa 7
Kod pocztowy: 61-894
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: biuro@soft360.pl 📧
Telefon: +48 61 111 00 45 📞
URL: http://https://soft360.pl/kontakt 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 316 920 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 5
Identyfikator oferty: KOMA NORD Sp. z o. o.
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: KOMA NORD Sp. z o. o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: KOMA NORD Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5861029611
Adres pocztowy: Łużycka 2
Kod pocztowy: 81-537
Miasto pocztowe: Gdynia
Region: Gdański 🏙️
E-mail: ronald.lobodziec@komanord.pl 📧
Telefon: +48 605 329 101 📞
URL: https://komanord.pl/ 🌏
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 256 887 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 3
Identyfikator oferty: IT MEDIA S.C. J. Chojnowski, A. Perzanowski
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: IT Media s.c. J. chojnowski, A. Perzanowski
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: IT Media s.c. J. chojnowski, A. Perzanowski
Krajowy numer rejestracyjny: 5242365558
Adres pocztowy: Feliksa Pancera 6
Kod pocztowy: 03-187
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: lukasz.orzechowski@itmedia.pl 📧
Telefon: +48794 203 403 📞
URL: http://sklep.itmedia.pl 🌏
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 452415.96 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 6
Identyfikator oferty: ACADEMIC SOFTWARE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Academic software polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Academic software polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny: 5253051361
Adres pocztowy: Marszałkowska 126
Kod pocztowy: 00-008
E-mail: magda.gajny@academicsoftware.com 📧
Telefon: +48 577 372 400 📞
URL: https://academicsoftware.com/pl-pl/ 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 252 213 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 2
Identyfikator oferty: Paweł Owczarzak EUPOL
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Paweł Owczarzak EUPOL
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Paweł Owczarzak EUPOL
Krajowy numer rejestracyjny: 7861493189
Adres pocztowy: Palinkiewicza 3
Kod pocztowy: 63-000
Miasto pocztowe: Środa Wielkopolska
Region: Poznański 🏙️
E-mail: sklep@dtpsoftware.pl 📧
Telefon: +48 784 372 000 📞
URL: http://www.dtpsoftware.pl 🌏
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 264 300 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 4
Identyfikator oferty: Corsoft Andrzej Korzeniewski
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Corsoft Andrzej Korzeniewski
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Corsoft Andrzej Korzeniewski
Krajowy numer rejestracyjny: 9521760511
Adres pocztowy: K. Dąbrowskiego 38
Kod pocztowy: 05-077
E-mail: corsoft@corsoft.pl 📧
Telefon: +48510 037762 📞
URL: http://cordoft.pl 🌏

Instytucja zamawiająca
Komunikacja
ID dokumentu z przepisami podatkowymi: generated_id

Informacje uzupełniające
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Szczegółowe zasady i terminy wnoszenia środków ochrony prawnej określony zostały w art. 505-590 ustawy PZP.
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-02+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 170-606198 (2026-09-02)