Dostawa ryb i przetworów rybnych dla 25 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku

25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku.

Przedmiotem postępowania jest dostawa ryb i przetworów rybnych dla 25 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku a) 15-325 Białystok, ul. Kawaleryjskiej 70 b) 18-400 Łomża, ul. Aleja Legionów 133 c) 17-200 Hajnówka, Nieznany Bór 4 – obiekt Składu Materiałowego w Hajnówce.

Termin

Deadline 2026-10-07

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-28 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa ryb i przetworów rybnych dla 25 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku
Numer referencyjny: 62/PN/2026
Krótki opis:
Przedmiotem postępowania jest dostawa ryb i przetworów rybnych dla 25 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku a) 15-325 Białystok, ul. Kawaleryjskiej 70 b) 18-400 Łomża, ul. Aleja Legionów 133 c) 17-200 Hajnówka, Nieznany Bór 4 – obiekt Składu Materiałowego w Hajnówce.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Ryby 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator: 62/PN/2026
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
Przedmiotem postępowania jest dostawa ryb i przetworów rybnych dla 25 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku a) 15-325 Białystok, ul. Kawaleryjskiej 70 b) 18-400 Łomża, ul. Aleja Legionów 133 c) 17-200 Hajnówka, Nieznany Bór 4 – obiekt Składu Materiałowego w Hajnówce.
Pokaż więcej
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Białostocki 🏙️
Czas trwania: 2027 lat
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji:
Zamawiający, w oparciu o art. 441 Pzp skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowych na ten cel. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń.
Pokaż więcej
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-07 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-07 10:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-10-07 10:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: wadium 40000.00

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku.
Krajowy numer rejestracyjny: 5423224755
Departament: Ministerstwo Obrony Narodowej
Adres pocztowy: ul. Kawaleryjska 70
Kod pocztowy: 15-325
Miasto pocztowe: Białystok
Region: Białostocki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: 25wog.kancelaria@ron.mil.pl 📧
Telefon: 261 398 839 📞
URL: https://25wog.wp.mil.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/25wog_wp 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/25wog_wp 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/25wog_wp 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/25wog_wp 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587800 📠
URL: http://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): http://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: 10
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 167-598901 (2026-08-28)