Dostawa serwerów i macierzy dla Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury
Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: Część 1: Serwery, Część 2: Macierz. 3. Opis przedmiotu zamówienia (dalej zwany OPZ) jest szczegółowo określony w załączniku nr 2 do SWZ. Wydruk zawierający listę wyników procesorów w teście Passmark CPU Mark znajduje się w załączniku 6 do SWZ. 4. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia jest szczegółowo określony projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik nr 3 do SWZ. 5. Zamawiający zastrzega, że może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu – zgodnie z art. 139 ustawy Pzp. 6. W przypadkach, kiedy w dokumentach zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, symbole, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, charakteryzujący określone produkty lub usługi, dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, co prowadziłoby do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Zamawiający dopuszcza składanie ofert, z produktami równoważnymi. Ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”, przy czym kryterium stosowanym w celu oceny równoważności jest spełnienie co najmniej tych samych cech (tj. właściwości funkcjonalnych i użytkowych), co podane w opisie przedmiotu zamówienia i parametrów technicznych na poziomie co najmniej takim, jak wskazane przez Zamawiającego (w tym zakresie Zamawiający dopuszcza również rozwiązania lepsze niż opisane przez niego, w szczególności wynikające z unowocześnienia technologicznej linii produkcyjnej). Wykonawca oferujący produkty równoważne zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest podać w ofercie nazwę równoważnego produktu, nazwę producenta oraz wykazać równoważność poprzez określenie właściwości produktu równoważnego w szczególności za pomocą informacji pochodzącej od producenta np. opis produktu lub wydruk/ów ze stron internetowych producenta lub karta katalogowa producenta lub opis/specyfikacja techniczna produktu lub inny przedmiotowy środek dowodowy. Przedmiotowe środki dowodowe o których mowa powyżej nie podlegają uzupełnieniu. 7. W przypadkach, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp, oznacza to, że dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia w równoważnym stopniu wymagania określone przez Zamawiającego. Przedmiotowe środki dowodowe o których mowa powyżej nie podlegają uzupełnieniu. 8. Zamawiający na realizację zamówienia zamierza przeznaczyć: 222 523,00 zł brutto w tym: Część 1: 130 000,00 zł brutto, Część 2: 92 523,00 zł brutto. 9. W przedmiotowym postępowaniu komunikacja Wykonawców z Zamawiającym będzie się odbywała za pośrednictwem platformy on-line ProPublico (dalej: „Platforma”) działającej pod adresem https://e-propublico.pl (szczegóły Rozdział 8 SWZ) 10.Termin związania ofertą upływa w dniu 13.12.2026 r. Szczegóły SWZ
TerminDeadline 2026-09-15
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Małopolskie › Krakowski
- • Małopolskie › Miasto Kraków
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-13 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-03 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa serwerów i macierzy dla Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury
Numer referencyjny:
BA-X.2611.15.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Serwery komputerowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 1
Tytuł: Część 1: Serwery
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Kod pocztowy: 31-547
Miejscowość: Kraków
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Krakowski 🏙️
Czas trwania
Data końcowa: 2026-11-13 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Dodatkowa gwarancja
Kryterium jakości (waga): 10
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy
Kryterium jakości (waga): 30
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 2
Tytuł: Część 2: Macierz
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Opis
Miejsce wykonania: Miasto Kraków 🏙️
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Serwery plików 📦
Opis
Adres pocztowy: ul.Przy Rondzie 5
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-15 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-15 10:05:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Oferty należy składać za pośrednictwem Platformy - kanału elektronicznej komunikacji pod adresem: https://e-propublico.pl,strona prowadzonego postępowania https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=d02d3ad5-085f-43bf-b39c-b8dd2427afd5
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-15 10:05:00 📅
Miejsce:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Warunki przetargu
Wymagana umowa o zachowaniu poufności ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP:7010027949
Adres pocztowy: ul. Przy Rondzie 5
Kod pocztowy: 31-547
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień
E-mail: zamowienia@kssip.gov.pl 📧
Telefon: +4812 617 96 85 📞
URL: https://www.kssip.gov.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://e-propublico.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=d02d3ad5-085f-43bf-b39c-b8dd2427afd5 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=d02d3ad5-085f-43bf-b39c-b8dd2427afd5 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=d02d3ad5-085f-43bf-b39c-b8dd2427afd5 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://e-propublico.pl 🌏
Nazwa: Platforma on-line: ProPublico
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/postepowanie-odwolawcze 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-568360 (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
Procedura
Rodzaj procedury
Główne aspekty procedury:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-17 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-17 10:05:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-17 10:05:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-28Z 📅
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Nowa wartość
Tekst: Zmiana terminu składania ofert, terminu otwarcia ofert
Inne informacje dodatkowe
Zmiana terminu związania ofertą, terminu składania ofert, terminu otwarcia ofert
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 568360-2026
Źródło: OJS 2026/S 166-596346 (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 10:05:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-21 10:05:00 📅
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Nowa wartość
Tekst: Zmiana terminu składania ofert i otwarcia ofert w postępowaniu
Inne informacje dodatkowe
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 596346-2026
Źródło: OJS 2026/S 171-610687 (2026-09-03)
- Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne (>20 nowe zamówienia)
- Systemy i serwery informacyjne (>20)
- Serwery (>20)