Dostawa specjalistycznej aparatury badawczej dla Wydziału Chemii UW z podziałem na 4 części

Uniwersytet Warszawski

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa specjalistycznej aparatury badawczej dla Wydziału Chemii UW z podziałem na 4 części: Część 1: Dostawa analizatora cząsteczek DLS dla Wydziału Chemii UW (1 szt.) Część 2: Dostawa reometru dla Wydziału Chemii UW (1 szt) Część 3: Dostawa maszyny wytrzymałościowej dla Wydziału Chemii UW (1 szt) Część 4: Dostawa spektrofotometru UV - VIS dla Wydziału Chemii UW (1 szt) 2. Dostarczony sprzęt musi spełniać wymagania dotyczące jego stanu technicznego, kompletności oraz wyposażenia, określone dla poszczególnych części zamówienia. Część 1: Dostawa analizatora cząstek DLS dla Wydziału Chemii UW (1 szt.) a) Dostawa, instalacja i uruchomienie używanego analizatora cząstek DLS (Dynamic Light Scattering) z funkcją pomiaru potencjału zeta, o roku produkcji nie wcześniejszym niż 2021, wraz z niezbędnym wyposażeniem i okablowaniem. b) Urządzenie musi być kompletne i w pełni sprawne technicznie. W dniu dostawy Wykonawca przekaże niezbędną dokumentację, w tym Certyfikat Sprawności Technicznej wystawiony przez autoryzowany serwis producenta. Część 2: Dostawa reometru dla Wydziału Chemii UW (1 szt.) a) Dostawa, instalacja i uruchomienie fabrycznie nowego, nieużywanego reometru, wraz z niezbędnym wyposażeniem i okablowaniem. b) Urządzenie musi być kompletne i gotowe do użytkowania. W dniu dostawy Wykonawca przekaże niezbędną dokumentację techniczną i instrukcję obsługi. Część 3: Dostawa maszyny wytrzymałościowej dla Wydziału Chemii UW (1 szt.) a) Dostawa, instalacja i uruchomienie używanej maszyny wytrzymałościowej, o roku produkcji nie wcześniejszym niż 2019, wraz z niezbędnym wyposażeniem i okablowaniem. b) Urządzenie musi być kompletne i w pełni sprawne technicznie. W dniu dostawy Wykonawca przekaże niezbędną dokumentację, w tym Certyfikat Sprawności Technicznej wystawiony przez autoryzowany serwis producenta. Część 4: Dostawa spektrofotometru UV-VIS dla Wydziału Chemii UW (1 szt.) a) Dostawa, instalacja i uruchomienie fabrycznie nowego, nieużywanego spektrometru UV-VIS, wraz z niezbędnym wyposażeniem i okablowaniem. b) Urządzenie musi być kompletne i gotowe do użytkowania. W dniu dostawy Wykonawca przekaże niezbędną dokumentację techniczną i instrukcję obsługi.

Termin

Deadline 2026-09-22

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-19 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa specjalistycznej aparatury badawczej dla Wydziału Chemii UW z podziałem na 4 części
Numer referencyjny: POUZ-361/252/2026/WCH
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa specjalistycznej aparatury badawczej dla Wydziału Chemii UW z podziałem na 4 części: Część 1: Dostawa analizatora cząsteczek DLS dla Wydziału Chemii UW (1 szt.) Część 2: Dostawa reometru dla Wydziału Chemii UW (1 szt) Część 3: Dostawa maszyny wytrzymałościowej dla Wydziału Chemii UW (1 szt) Część 4: Dostawa spektrofotometru UV - VIS dla Wydziału Chemii UW (1 szt) 2. Dostarczony sprzęt musi spełniać wymagania dotyczące jego stanu technicznego, kompletności oraz wyposażenia, określone dla poszczególnych części zamówienia. Część 1: Dostawa analizatora cząstek DLS dla Wydziału Chemii UW (1 szt.) a) Dostawa, instalacja i uruchomienie używanego analizatora cząstek DLS (Dynamic Light Scattering) z funkcją pomiaru potencjału zeta, o roku produkcji nie wcześniejszym niż 2021, wraz z niezbędnym wyposażeniem i okablowaniem. b) Urządzenie musi być kompletne i w pełni sprawne technicznie. W dniu dostawy Wykonawca przekaże niezbędną dokumentację, w tym Certyfikat Sprawności Technicznej wystawiony przez autoryzowany serwis producenta. Część 2: Dostawa reometru dla Wydziału Chemii UW (1 szt.) a) Dostawa, instalacja i uruchomienie fabrycznie nowego, nieużywanego reometru, wraz z niezbędnym wyposażeniem i okablowaniem. b) Urządzenie musi być kompletne i gotowe do użytkowania. W dniu dostawy Wykonawca przekaże niezbędną dokumentację techniczną i instrukcję obsługi. Część 3: Dostawa maszyny wytrzymałościowej dla Wydziału Chemii UW (1 szt.) a) Dostawa, instalacja i uruchomienie używanej maszyny wytrzymałościowej, o roku produkcji nie wcześniejszym niż 2019, wraz z niezbędnym wyposażeniem i okablowaniem. b) Urządzenie musi być kompletne i w pełni sprawne technicznie. W dniu dostawy Wykonawca przekaże niezbędną dokumentację, w tym Certyfikat Sprawności Technicznej wystawiony przez autoryzowany serwis producenta. Część 4: Dostawa spektrofotometru UV-VIS dla Wydziału Chemii UW (1 szt.) a) Dostawa, instalacja i uruchomienie fabrycznie nowego, nieużywanego spektrometru UV-VIS, wraz z niezbędnym wyposażeniem i okablowaniem. b) Urządzenie musi być kompletne i gotowe do użytkowania. W dniu dostawy Wykonawca przekaże niezbędną dokumentację techniczną i instrukcję obsługi.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 4
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 4

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: POUZ-361/48/2026/WCH część 1
Tytuł: Część 1: Dostawa analizatora cząsteczek DLS dla Wydziału Chemii UW
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia: Dostawa analizatora cząsteczek DLS na potrzeby wyposażenia laboratorium
Produkty/usługi: Analizatory 📦
Adres pocztowy: Żwirki i Wigury 101
Kod pocztowy: 02-089
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 28 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy
Okres gwarancji (wydłużenie)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: POUZ-361/252/2026/WCH część 2
Tytuł: Część 2: Dostawa reometru dla Wydziału Chemii UW
Opis zamówienia: Dostawa reometru na potrzeby wyposażenia laboratorium
Czas trwania: 56 dni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: POUZ-361/252/2026/WCH część 3
Tytuł: Część 3: Dostawa maszyny wytrzymałościowej dla Wydziału Chemii UW
Opis zamówienia: Dostawa maszyny wytrzymałościowej na potrzeby wyposażenia laboratorium
Czas trwania: 42 dni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: POUZ-361/252/2026/WCH część 4
Tytuł: Część 4: Dostawa spektrofotometru UV - VIS dla Wydziału Chemii UW
Opis zamówienia: Dostawa spektrofotometru UV - VIS na potrzeby wyposażenia laboratorium
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: brak
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Analizatory 📦

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury: PRZETARG NIEOGRANICZONY
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-22 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-22 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): 1. Niezwłocznie po dokonaniu otwarcia ofert Zamawiający zamieści na stronie internetowej postępowania informacje, o których mowa w art. 222 ust. 5 pzp. 2. W przypadku wystąpienia awarii Platformy, która spowoduje brak możliwości otwarcia ofert w terminie określonym przez Zamawiającego, otwarcie ofert nastąpi niezwłocznie po usunięciu awarii. 3. Zamawiający poinformuje o zmianie terminu otwarcia ofert na stronie prowadzonego postępowania, a jeżeli okaże się to niemożliwe na stronie internetowej, na której zamieszczona jest informacja o prowadzonym postępowaniu.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-22 09:30:00 📅
Miejsce:
1. Niezwłocznie po dokonaniu otwarcia ofert Zamawiający zamieści na stronie internetowej postępowania informacje, o których mowa w art. 222 ust. 5 pzp. 2. W przypadku wystąpienia awarii Platformy, która spowoduje brak możliwości otwarcia ofert w terminie określonym przez Zamawiającego, otwarcie ofert nastąpi niezwłocznie po usunięciu awarii. 3. Zamawiający poinformuje o zmianie terminu otwarcia ofert na stronie prowadzonego postępowania, a jeżeli okaże się to niemożliwe na stronie internetowej, na której zamieszczona jest informacja o prowadzonym postępowaniu.
Pokaż więcej
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Umowa zawiera warunki realizacji

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Procedura
Właściwe prawo transgraniczne: nie dotyczy

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet Warszawski
Krajowy numer rejestracyjny: 5250011266
Departament: Wydział Chemii
Adres pocztowy: ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
Kod pocztowy: 00-927
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wydział Chemii
E-mail: dzp@chem.uw.edu.pl 📧
Telefon: +48 225526240 📞
URL: http://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ece713c3-6404-41be-a07b-ad211339c177 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ece713c3-6404-41be-a07b-ad211339c177 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Nazwa: portal e-zamowienia.gov.pl
ID dokumentu z przepisami podatkowymi: unused-id
ID dokumentu z przepisami środowiskowymi: unused-id
ID dokumentu z przepisami pracy: unused-id
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 4587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcy przysługują środki ochrony prawnej określone w Dziale IX Pzp, tj. odwołanie do Prezesa KIO oraz skarga do Sądu Okręgowej w Warszawie – Sądu Zamówień Publicznych.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-20Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 160-576827 (2026-08-19)