Dostawa sprzętu do zaopatrzenia systemu energetycznego i zasilania awaryjnego w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026
Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do zaopatrzenia systemu energetycznego i zasilania awaryjnego, w tym mobilnych zbiorników do magazynowania paliwa 440L, kanistrów na paliwo 20L, stacji zasilania 1 kW, agregatów spalinowych, agregatów prądotwórczych w zestawie z przedłużaczami bębnowymi oraz mobilnych agregatów wraz z przyczepą w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje trzy Zadania: Zadanie nr 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa 5 sztuk mobilnych zbiorników do magazynowania paliwa 440L oraz 35 sztuk kanistrów na paliwo 20L w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. Zadanie nr 2 Przedmiotem zamówienia jest dostawa 40 sztuk stacji zasilania 1 kW w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. Zadanie nr 3 Przedmiotem zamówienia jest dostawa 48 sztuk agregatów spalinowych, 217 sztuk agregatów prądotwórczych w zestawie z przedłużaczami bębnowymi oraz 2 sztuk mobilnych agregatów prądotwórczych wraz z przyczepą w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia w zakresie każdego z Zadań z osobna przedstawione zostały w projekcie umowy (Załączniki nr 1.1 do 1.3 do SWZ) oraz Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik do projektu umowy.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-24. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-23.
Kto? Co?- • Cysterny do przechowywania › Zbiorniki do przechowywania oleju
- • Generatory › Jednostki prądotwórcze
- • Stateczniki do lamp wyładowczych lub świetlówek › Bezprzestojowe źródła energii
- • Dolnośląskie › Miasto Wrocław
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-23 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-17 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-31 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa sprzętu do zaopatrzenia systemu energetycznego i zasilania awaryjnego w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026
Numer referencyjny:
ZP/PN/47/2026/WBZ
Krótki opis:
Produkty/usługi: Jednostki prądotwórcze 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 1
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Adres pocztowy: ul. Nowy Targ 1-8
Kod pocztowy: 50-141
Miejscowość: Wrocław
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Wrocław 🏙️
Czas trwania: 12 tygodni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 70
Kryterium kosztów (nazwa): Okres gwarancji
Kryterium kosztów (waga): 30
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 2
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 3
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-24 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-24 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-08-24 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia
Krajowy numer rejestracyjny:
001094670
Adres pocztowy: ul. Nowy Targ 1-8
Kod pocztowy: 50-141
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wydział Zamówień Publicznych
E-mail: wzp@um.wroc.pl 📧
Telefon: +48717779230 📞
Fax: +48717779229 📠
URL: https://bip.um.wroc.pl//przetargi/101 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://cui.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://cui.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://cui.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://cui.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 141-513167 (2026-07-23)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-03 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-03 10:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-03 10:30:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Zmiana terminu składania i otwarcia ofert
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 513167-2026
Źródło: OJS 2026/S 158-571442 (2026-08-17)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-10 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-10 08:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-10 08:30:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Zmiana terminu składania i otwarcia ofert
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 571442-2026
Źródło: OJS 2026/S 168-601485 (2026-08-31)
- Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie (>20 nowe zamówienia)