Dostawa sprzętu laboratoryjnego.

1 Regionalna Baza Logistyczna

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia w całości lub w zakresie poszczególnych części (zadań), na podstawie art. 257 ustawy Pzp, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.

Termin

Deadline 2026-09-22

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-21 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-21)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa sprzętu laboratoryjnego.
Numer referencyjny: nr sprawy 78/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia w całości lub w zakresie poszczególnych części (zadań), na podstawie art. 257 ustawy Pzp, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 13

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZADANIE NR 1
Tytuł: Zadanie 1 Automatyczny aparat do oznaczania temperatury zapłonu metodą TAG
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa automatycznego aparatu do oznaczania temperatury zapłonu metodą TAG zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe:
1. Zamówienie publiczne w zakresie zadania nr 1 zostanie wykonane w terminie do 25 dni od dnia zawarcia umowy. 2. W przypadku, gdyby termin realizacji zamówienia w zakresie zadania nr 1 miał zakończyć się po 30 listopada 2026 r., to ostatecznym dniem, w którym Wykonawca zobowiązuje się zrealizować zamówienie jest 30 listopada 2026 r. – dotyczy zamówienia podstawowego i w ramach prawa opcji. 3. W przypadku, gdy ostatni dzień realizacji zamówienia przypada na dzień wolny od pracy, tj. sobota, niedziela lub dni ustawowo wolne od pracy, to termin realizacji przypada następnego dnia, który nie jest dniem wolnym od pracy ani sobotą.
Pokaż więcej
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Odbiorców określonych w „Planie dostaw” stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.
Kod pocztowy: 78-600
Miejscowość: Wałcz
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Szczecinecko-pyrzycki 🏙️
Czas trwania: 25 dni
Maksymalna liczba wznowień: 0
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZADANIE NR 2
Tytuł: Zadanie 2 Aparat do oznaczania gęstości metodą oscylacyjną z U-rurką
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu do oznaczania gęstości metodą oscylacyjną z U-rurką zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Informacje dodatkowe:
1. Zamówienie publiczne w zakresie zadania nr 2 zostanie wykonane w terminie do 25 dni od dnia zawarcia umowy. 2. W przypadku, gdyby termin realizacji zamówienia w zakresie zadania nr 2 miał zakończyć się po 30 listopada 2026 r., to ostatecznym dniem, w którym Wykonawca zobowiązuje się zrealizować zamówienie jest 30 listopada 2026 r. – dotyczy zamówienia podstawowego i w ramach prawa opcji. 3. W przypadku, gdy ostatni dzień realizacji zamówienia przypada na dzień wolny od pracy, tj. sobota, niedziela lub dni ustawowo wolne od pracy, to termin realizacji przypada następnego dnia, który nie jest dniem wolnym od pracy ani sobotą.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZADANIE NR 3
Tytuł: Zadanie 3 Aparat do badania zawartości żywic obecnych w paliwach (benzyny i paliwa lotnicze)
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu do badania zawartości żywic obecnych w paliwach (benzyny i paliwa lotnicze) zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe:
1. Zamówienie publiczne w zakresie zadania nr 3 zostanie wykonane w terminie do 25 dni od dnia zawarcia umowy. 2. W przypadku, gdyby termin realizacji zamówienia w zakresie zadania nr 3 miał zakończyć się po 30 listopada 2026 r., to ostatecznym dniem, w którym Wykonawca zobowiązuje się zrealizować zamówienie jest 30 listopada 2026 r. – dotyczy zamówienia podstawowego i w ramach prawa opcji. 3. W przypadku, gdy ostatni dzień realizacji zamówienia przypada na dzień wolny od pracy, tj. sobota, niedziela lub dni ustawowo wolne od pracy, to termin realizacji przypada następnego dnia, który nie jest dniem wolnym od pracy ani sobotą.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZADANIE NR 4
Tytuł: Zadanie 4 Automatyczny aparat do oznaczania składu frakcyjnego produktów naftowych metodą destylacji normalnej
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa automatycznego aparatu do oznaczania składu frakcyjnego produktów naftowych metodą destylacji normalnej zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe:
1. Zamówienie publiczne w zakresie zadania nr 4 zostanie wykonane w terminie do 25 dni od dnia zawarcia umowy. 2. W przypadku, gdyby termin realizacji zamówienia w zakresie zadania nr 4 miał zakończyć się po 30 listopada 2026 r., to ostatecznym dniem, w którym Wykonawca zobowiązuje się zrealizować zamówienie jest 30 listopada 2026 r. – dotyczy zamówienia podstawowego i w ramach prawa opcji. 3. W przypadku, gdy ostatni dzień realizacji zamówienia przypada na dzień wolny od pracy, tj. sobota, niedziela lub dni ustawowo wolne od pracy, to termin realizacji przypada następnego dnia, który nie jest dniem wolnym od pracy ani sobotą.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZADANIE NR 5
Tytuł: Zadanie 5 Aparat do oznaczania odporności na utlenianie paliwa do turbinowych silników lotniczych JFTOT wraz z automatycznym aparatem do oceny osadów rurki testowej JFTOT
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu do oznaczania odporności na utlenianie paliwa do turbinowych silników lotniczych JFTOT wraz z automatycznym aparatem do oceny osadów rurki testowej JFTOT zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe:
1. Zamówienie publiczne w zakresie zadania nr 5 zostanie wykonane w terminie do 25 dni od dnia zawarcia umowy. 2. W przypadku, gdyby termin realizacji zamówienia w zakresie zadania nr 5 miał zakończyć się po 30 listopada 2026 r., to ostatecznym dniem, w którym Wykonawca zobowiązuje się zrealizować zamówienie jest 30 listopada 2026 r. – dotyczy zamówienia podstawowego i w ramach prawa opcji. 3. W przypadku, gdy ostatni dzień realizacji zamówienia przypada na dzień wolny od pracy, tj. sobota, niedziela lub dni ustawowo wolne od pracy, to termin realizacji przypada następnego dnia, który nie jest dniem wolnym od pracy ani sobotą.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZADANIE NR 6
Tytuł: Zadanie 6 Automatyczny aparat do oznaczania temperatury zapłonu w tyglu zamkniętym metodą Martensa – Penskyego
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa automatycznego aparatu do oznaczania temperatury zapłonu w tyglu zamkniętym metodą Martensa – Penskyego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe:
1. Zamówienie publiczne w zakresie zadania nr 6 zostanie wykonane w terminie do 25 dni od dnia zawarcia umowy. 2. W przypadku, gdyby termin realizacji zamówienia w zakresie zadania nr 6 miał zakończyć się po 30 listopada 2026 r., to ostatecznym dniem, w którym Wykonawca zobowiązuje się zrealizować zamówienie jest 30 listopada 2026 r. – dotyczy zamówienia podstawowego i w ramach prawa opcji. 3. W przypadku, gdy ostatni dzień realizacji zamówienia przypada na dzień wolny od pracy, tj. sobota, niedziela lub dni ustawowo wolne od pracy, to termin realizacji przypada następnego dnia, który nie jest dniem wolnym od pracy ani sobotą.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZADANIE NR 7
Tytuł: Zadanie 7 Automatyczny aparat do oznaczania temperatury zablokowania zimnego filtra
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa automatycznego aparatu do oznaczania temperatury zablokowania zimnego filtra zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe:
1. Zamówienie publiczne w zakresie zadania nr 7 zostanie wykonane w terminie do 25 dni od dnia zawarcia umowy. 2. W przypadku, gdyby termin realizacji zamówienia w zakresie zadania nr 7 miał zakończyć się po 30 listopada 2026 r., to ostatecznym dniem, w którym Wykonawca zobowiązuje się zrealizować zamówienie jest 30 listopada 2026 r. – dotyczy zamówienia podstawowego i w ramach prawa opcji. 3. W przypadku, gdy ostatni dzień realizacji zamówienia przypada na dzień wolny od pracy, tj. sobota, niedziela lub dni ustawowo wolne od pracy, to termin realizacji przypada następnego dnia, który nie jest dniem wolnym od pracy ani sobotą.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZADANIE NR 8
Tytuł: Zadanie 8 Automatyczny aparat do oznaczania temperatury krystalizacji paliwa lotniczego
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa automatycznego aparatu do oznaczania temperatury krystalizacji paliwa lotniczego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe:
1. Zamówienie publiczne w zakresie zadania nr 8 zostanie wykonane w terminie do 25 dni od dnia zawarcia umowy. 2. W przypadku, gdyby termin realizacji zamówienia w zakresie zadania nr 8 miał zakończyć się po 30 listopada 2026 r., to ostatecznym dniem, w którym Wykonawca zobowiązuje się zrealizować zamówienie jest 30 listopada 2026 r. – dotyczy zamówienia podstawowego i w ramach prawa opcji. 3. W przypadku, gdy ostatni dzień realizacji zamówienia przypada na dzień wolny od pracy, tj. sobota, niedziela lub dni ustawowo wolne od pracy, to termin realizacji przypada następnego dnia, który nie jest dniem wolnym od pracy ani sobotą.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZADANIE NR 9
Tytuł: Zadanie 9 Automatyczny aparat do oznaczania temperatury zapłonu w tyglu zamkniętym metodą Martensa – Penskyego z wyposażeniem
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa automatycznego aparatu do oznaczania temperatury zapłonu w tyglu zamkniętym metodą Martensa – Penskyego z wyposażeniem zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe:
1. Zamówienie publiczne w zakresie zadania nr 9 zostanie wykonane w terminie do 25 dni od dnia zawarcia umowy. 2. W przypadku, gdyby termin realizacji zamówienia w zakresie zadania nr 9 miał zakończyć się po 30 listopada 2026 r., to ostatecznym dniem, w którym Wykonawca zobowiązuje się zrealizować zamówienie jest 30 listopada 2026 r. – dotyczy zamówienia podstawowego i w ramach prawa opcji. 3. W przypadku, gdy ostatni dzień realizacji zamówienia przypada na dzień wolny od pracy, tj. sobota, niedziela lub dni ustawowo wolne od pracy, to termin realizacji przypada następnego dnia, który nie jest dniem wolnym od pracy ani sobotą.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZADANIE NR 10
Tytuł: Zadanie 10 Automatyczny aparat do oznaczania temperatury zablokowania zimnego filtru z dodatkową głowicą
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa automatycznego aparat do oznaczania temperatury zablokowania zimnego filtru z dodatkową głowicą zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe:
1. Zamówienie publiczne w zakresie zadania nr 10 zostanie wykonane w terminie do 25 dni od dnia zawarcia umowy. 2. W przypadku, gdyby termin realizacji zamówienia w zakresie zadania nr 10 miał zakończyć się po 30 listopada 2026 r., to ostatecznym dniem, w którym Wykonawca zobowiązuje się zrealizować zamówienie jest 30 listopada 2026 r. – dotyczy zamówienia podstawowego i w ramach prawa opcji. 3. W przypadku, gdy ostatni dzień realizacji zamówienia przypada na dzień wolny od pracy, tj. sobota, niedziela lub dni ustawowo wolne od pracy, to termin realizacji przypada następnego dnia, który nie jest dniem wolnym od pracy ani sobotą.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZADANIE NR 11
Tytuł: Zadanie 11 Automatyczny aparat do oznaczania temperatury płynięcia
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa automatycznego aparatu do oznaczania temperatury płynięcia zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Informacje dodatkowe:
1. Zamówienie publiczne w zakresie zadania nr 11 zostanie wykonane w terminie do 25 dni od dnia zawarcia umowy. 2. W przypadku, gdyby termin realizacji zamówienia w zakresie zadania nr 11 miał zakończyć się po 30 listopada 2026 r., to ostatecznym dniem, w którym Wykonawca zobowiązuje się zrealizować zamówienie jest 30 listopada 2026 r. – dotyczy zamówienia podstawowego i w ramach prawa opcji. 3. W przypadku, gdy ostatni dzień realizacji zamówienia przypada na dzień wolny od pracy, tj. sobota, niedziela lub dni ustawowo wolne od pracy, to termin realizacji przypada następnego dnia, który nie jest dniem wolnym od pracy ani sobotą.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZADANIE NR 12
Tytuł: Zadanie 12 Automatyczny aparat do oznaczania pozostałości po koksowaniu metodą mikro
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa automatycznego aparatu do oznaczania pozostałości po koksowaniu metodą mikro zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe:
1. Zamówienie publiczne w zakresie zadania nr 12 zostanie wykonane w terminie do 25 dni od dnia zawarcia umowy. 2. W przypadku, gdyby termin realizacji zamówienia w zakresie zadania nr 12 miał zakończyć się po 30 listopada 2026 r., to ostatecznym dniem, w którym Wykonawca zobowiązuje się zrealizować zamówienie jest 30 listopada 2026 r. – dotyczy zamówienia podstawowego i w ramach prawa opcji. 3. W przypadku, gdy ostatni dzień realizacji zamówienia przypada na dzień wolny od pracy, tj. sobota, niedziela lub dni ustawowo wolne od pracy, to termin realizacji przypada następnego dnia, który nie jest dniem wolnym od pracy ani sobotą.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: ZADANIE NR 13
Tytuł: Zadanie 13 Aparat do oznaczania liczby zasadowej i kwasowej metodą miareczkowania potencjometrycznego
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu do oznaczania liczby zasadowej i kwasowej metodą miareczkowania potencjometrycznego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami technicznymi zawartymi w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe:
1. Zamówienie publiczne w zakresie zadania nr 13 zostanie wykonane w terminie do 25 dni od dnia zawarcia umowy. 2. W przypadku, gdyby termin realizacji zamówienia w zakresie zadania nr 13 miał zakończyć się po 30 listopada 2026 r., to ostatecznym dniem, w którym Wykonawca zobowiązuje się zrealizować zamówienie jest 30 listopada 2026 r. – dotyczy zamówienia podstawowego i w ramach prawa opcji. 3. W przypadku, gdy ostatni dzień realizacji zamówienia przypada na dzień wolny od pracy, tj. sobota, niedziela lub dni ustawowo wolne od pracy, to termin realizacji przypada następnego dnia, który nie jest dniem wolnym od pracy ani sobotą.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-22 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-22 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://www.platformazakupowa.pl/pn/1rblog
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 40 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie
Określona forma prawna musi zostać przyjęta przez grupę oferentów, której udzielono zamówienia
Data otwarcia: 2026-09-22 10:00:00 📅
Miejsce: https://www.platformazakupowa.pl/pn/1rblog
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, którym zostanie udzielone zamówienie:
Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie publiczne zobowiązani są przedłożyć: 1)pełnomocnictwo, w którym Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenia zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, 2)kopię umowy regulującej współpracę Wykonawców składających ofertę wspólnie przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego (kopia potwierdzona za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę).
Pokaż więcej
Wymagane depozyty i gwarancje: Wymagania określono w SWZ
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Określone we wzorze umowy stanowiącym załącznik do SWZ.
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Warunki umowy zostały określone w SWZ
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Aktywami zarządza likwidator
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Działalność gospodarcza jest zawieszona
+ jeszcze 15
Inna sytuacja podobna do upadłości wynikająca z prawa krajowego
Korupcja
Nadużycia
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Niewypłacalność
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Układ z wierzycielami
Upadłość
Opis przesłanek wykluczenia:
art. 109 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 6) ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 1) i 2) ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 3) ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 1) i 4) ustawy Pzp; art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, w jego aktualnym brzmieniu oraz w art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego
Pokaż więcej
art. 108 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: 1 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA
Krajowy numer rejestracyjny: 7651684463
Departament: Jednostka wojskowa
Adres pocztowy: ul. Ciasna 7
Kod pocztowy: 78-600
Miasto pocztowe: Wałcz
Region: Szczecinecko-pyrzycki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: 1rblog.szp@ron.mil.pl 📧
Telefon: +48 261 47 25 17 📞
Fax: +48 261 47 29 71 📠
URL: https://1rblog.wp.mil.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.platformazakupowa.pl/pn/1rblog 🌏
Adres profilu nabywcy: https://www.platformazakupowa.pl/pn/1rblog 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://www.platformazakupowa.pl/pn/1rblog 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://www.platformazakupowa.pl/pn/1rblog 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Departament: Departament Odwołań
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Fax: +48 22 458 78 00 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Środki ochrony prawnej przysługują Wykonawcy, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu niniejszego zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy. Środki ochrony prawnej wobec ogłoszenia o zamówieniu oraz dokumentów zamówienia przysługują również organizacjom wpisanym na listę, o której mowa w art. 469 pkt 15 ustawy oraz Rzecznikowi Małych i Średnich Przedsiębiorców. 2. Odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym na projektowane postanowienie umowy, 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy Pzp., 3. Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przekazani informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, albo w terminie 15 dni - jeżeli informacja została przekazana w inny sposób. 4. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym UE lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej (platformie zakupowej). 5. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w ust. 3 i 4 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia. 6. Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 7. Pozostałe zasady dot. środków ochrony prawnej zostały zawarte w Dziale IX ustawy.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 162-581426 (2026-08-21)