Dostawa sprzętu RTV i AGD do internatów i kwater internatowych znajdujących się w rejonie działania OR AMW Bydgoszcz
Agencja Mienia Wojskowego
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu RTV i AGD do internatów i kwater internatowych znajdujących się w rejonie działania OR AMW Bydgoszcz, w podziale na 10 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-05-22. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-13.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Chłodziarki i zamrażarki › Chłodziarkozamrażarki
- • Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego do czyszczenia; żelazka do prasowania › Żelazka elektryczne
- • Instalacje piorące › Pralki
- • Maszyny do konserwowania podłóg › Odkurzacze
- • Maszyny piorące i suszarki do ubrań › Pralki i suszarki
- • Telewizje › Telewizory cyfrowe
- • Urządzenia elektrotermiczne › Piekarniki › Kuchenki mikrofalowe
- • Kujawsko-pomorskie › Bydgosko-toruński
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-13 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-07 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-04-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa sprzętu RTV i AGD do internatów i kwater internatowych znajdujących się w rejonie działania OR AMW Bydgoszcz
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Pralki 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 10
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 10
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 1: Dostawa pralek ładowanych od góry
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Bydgosko-toruński 🏙️
Czas trwania: 5 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 2: Dostawa chłodziarko zamrażarek (małe)
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 3: Dostawa chłodziarko zamrażarek (średnie)
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 4: Dostawa chłodziarko zamrażarek (duże)
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 5: Dostawa telewizorów
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 6: Dostawa suszarek
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 7: Dostawa pralek ładowanych od przodu
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 8: Dostawa kuchenek mikrofalowych
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 9: Dostawa żelazek
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 10: Dostawa odkurzaczy
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Opis
Adres pocztowy: Gdańska163a
Kod pocztowy: 85-915
Miejscowość: Bydgoszcz
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-22 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-22 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Oferty zostaną odszyfrowane i otwarte za pośrednictwem Platformy Zakupowej Marketplanet
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-22 09:00:00 📅
Miejsce:
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Opis przesłanek wykluczenia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Agencja Mienia Wojskowego
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Gdańska 163a
Kod pocztowy: 85-915
Miasto pocztowe: Bydgoszcz
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Agencja Mienia Wojskowego Oddział Regionalny w Bydgoszczy
E-mail: dzp.by@amw.com.pl 📧
Telefon: 525257805 📞
URL: https://amw.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://amw.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Gospodarka mieszkaniowa i komunalna
Komunikacja
Dokumenty URL: https://amw.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/270013/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Sekretariat Biura Odwołań
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 072-253547 (2026-04-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa sprzętu RTV i AGD do internatów i kwater internatowych znajdujących się w rejonie działania OR AMW Bydgoszcz
Numer referencyjny:
BP-DZP.2610.53.2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu RTV i AGD do internatów i kwater internatowych znajdujących się w rejonie działania OR AMW Bydgoszcz, w podziale na 10 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Pralki 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 10
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 10
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
BP-DZP.2610.53.2026 część 1
Tytuł: Część nr 1: Dostawa pralek ładowanych od góry
Opis zamówienia:
Dostawa pralek ładowanych od góry. Szczegółowy wykaz miejsc dostaw sprzętu został zawarty w zał. nr 1 do OPZ- Wykaz miejsc dostaw.
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Szczegółowy wykaz miejsc dostaw sprzętu został zawarty w zał. nr 1 do OPZ- Wykaz miejsc dostaw.
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bydgosko-toruński 🏙️
Czas trwania: 5 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
BP-DZP.2610.53.2026 część 2
Tytuł: Część nr 2: Dostawa chłodziarko zamrażarek (małe)
Opis zamówienia:
Dostawa chłodziarko zamrażarek (małe). Szczegółowy wykaz miejsc dostaw sprzętu został zawarty w zał. nr 1 do OPZ- Wykaz miejsc dostaw.
Produkty/usługi: Chłodziarkozamrażarki
📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
BP-DZP.2610.53.2026 część 3
Tytuł: Część nr 3: Dostawa chłodziarko zamrażarek (średnie)
Opis zamówienia:
Dostawa chłodziarko zamrażarek (średnie). Szczegółowy wykaz miejsc dostaw sprzętu został zawarty w zał. nr 1 do OPZ- Wykaz miejsc dostaw.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
BP-DZP.2610.53.2026 część 4
Tytuł: Część nr 4: Dostawa chłodziarko zamrażarek (duże)
Opis zamówienia:
Dostawa chłodziarko zamrażarek (duże). Szczegółowy wykaz miejsc dostaw sprzętu został zawarty w zał. nr 1 do OPZ- Wykaz miejsc dostaw.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
BP-DZP.2610.53.2026 część 5
Tytuł: Część nr 5: Dostawa telewizorów
Opis zamówienia:
Dostawa telewizorów. Szczegółowy wykaz miejsc dostaw sprzętu został zawarty w zał. nr 1 do OPZ- Wykaz miejsc dostaw.
Produkty/usługi: Telewizory cyfrowe
📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
BP-DZP.2610.53.2026 część 6
Tytuł: Część nr 6: Dostawa suszarek
Opis zamówienia:
Dostawa suszarek. Szczegółowy wykaz miejsc dostaw sprzętu został zawarty w zał. nr 1 do OPZ- Wykaz miejsc dostaw.
Produkty/usługi: Pralki i suszarki
📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
BP-DZP.2610.53.2026 część 7
Tytuł: Część nr 7: Dostawa pralek ładowanych od przodu
Opis zamówienia:
Dostawa pralek ładowanych od przodu. Szczegółowy wykaz miejsc dostaw sprzętu został zawarty w zał. nr 1 do OPZ- Wykaz miejsc dostaw.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
BP-DZP.2610.53.2026 część 8
Tytuł: Część nr 8: Dostawa kuchenek mikrofalowych
Opis zamówienia:
Dostawa kuchenek mikrofalowych. Szczegółowy wykaz miejsc dostaw sprzętu został zawarty w zał. nr 1 do OPZ- Wykaz miejsc dostaw.
Produkty/usługi: Kuchenki mikrofalowe
📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
BP-DZP.2610.53.2026 część 9
Tytuł: Część nr 9: Dostawa żelazek
Opis zamówienia:
Dostawa żelazek. Szczegółowy wykaz miejsc dostaw sprzętu został zawarty w zał. nr 1 do OPZ- Wykaz miejsc dostaw.
Produkty/usługi: Żelazka elektryczne
📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
BP-DZP.2610.53.2026 część 10
Tytuł: Część nr 10: Dostawa odkurzaczy
Opis zamówienia:
Dostawa odkurzaczy. Szczegółowy wykaz miejsc dostaw sprzętu został zawarty w zał. nr 1 do OPZ- Wykaz miejsc dostaw.
Produkty/usługi: Odkurzacze
📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Adres pocztowy: Gdańska163a
Kod pocztowy: 85-915
Miejscowość: Bydgoszcz
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-22 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-22 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Oferty zostaną odszyfrowane i otwarte za pośrednictwem Platformy Zakupowej Marketplanet
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-22 09:00:00 📅
Miejsce:
Oferty zostaną odszyfrowane i otwarte za pośrednictwem Platformy Zakupowej Marketplanet
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
+ jeszcze 8
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Agencja Mienia Wojskowego
Krajowy numer rejestracyjny:
5261038122
Adres pocztowy: Gdańska 163a
Kod pocztowy: 85-915
Miasto pocztowe: Bydgoszcz
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Agencja Mienia Wojskowego Oddział Regionalny w Bydgoszczy
E-mail: dzp.by@amw.com.pl 📧
Telefon: 525257805 📞
URL: https://amw.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://amw.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Gospodarka mieszkaniowa i komunalna
Komunikacja
Dokumenty URL: https://amw.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/270013/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, odpowiednio:
1) wykonawcę oraz uczestnika konkursu wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy;
2) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy
z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2022 r. poz. 593 i 655) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji
w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy;
3) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2023 r. 120 t.j.), jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r.,
o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej
o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy.
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy niepodlegający zakazowi, o którym mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r., dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie.
Do oferty (sporządzonej za pomocą funkcjonalności systemowej) Wykonawca zobowiązany jest dołączyć:
1) Szczegółowy Formularz Cenowy, (zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ),
2) aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu określonych w SWZ (poprzez wypełnienie wyłącznie w Jednolitym Europejskim Dokumencie Zamówienia – zwanym „JEDZ” - sekcji ) „Ogólne oświadczenie dotyczące wszystkich kryteriów kwalifikacji” oraz o braku podstaw do wykluczenia z postępowania, celem wstępnego potwierdzenia, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy - w formie JEDZ, (sporządzony za pomocą funkcjonalności systemowej);
3) oświadczenie dotyczące zakazu określonego w art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 oraz dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 7 ust 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, (zgodnie z załącznikiem nr 6 do SWZ).
Wykonawca winien złożyć formularz oferty sporządzony na Formularzu Systemowym, wygenerowany przez Platformę Zakupową, wraz z wymaganymi przez Zamawiającego załącznikami wymienionymi w SWZ.
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Sekretariat Biura Odwołań
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Zgodnie z art. 515 ustawy Pzp - 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 072-253547 (2026-04-13)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-07)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 246 440 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-07-20 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 6
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 6
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 6
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 98 800 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: WIMAKS, cz.1
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: WiMaKS Skwara Sławomir
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Wyszyńskiego 2a
Kod pocztowy: 26-300
Miasto pocztowe: Opoczno
Region: Łódzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 6 968 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: WIMAKS, cz.2
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 44 550 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: WIMAKS, cz.3
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 9 856 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: WIMAKS, cz.4
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 40 077 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: WIMAKS, cz.5
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 13 620 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: WIMAKS, cz.6
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 7 496 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: AVEXA, cz.7
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: AVEXA Damian Pałaszewski
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Al. Jerozolimskie 109/70
Kod pocztowy: 02-011
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 13 000 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: WIMAKS, cz.8
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 4 070 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: WIMAKS, cz.9
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 8 003 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: WIMAKS, cz.10
Źródło: OJS 2026/S 152-550713 (2026-08-07)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 246 440 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
UMOWA AMW-U03062_2026_cz. 1 (z dn. 20.07.2026) WIMAKS_ pralki ładowane od góry,BP-DZP.2610.53.2026
Data zawarcia umowy: 2026-07-20 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 6
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 6
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 6
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 98 800 PLN 💰
Identyfikator oferty:
WIMAKS cz.1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: WIMAKS, cz.1
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: WiMaKS Skwara Sławomir
Krajowy numer rejestracyjny:
7681277544
Adres pocztowy: Wyszyńskiego 2a
Kod pocztowy: 26-300
Miasto pocztowe: Opoczno
Region: Łódzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 6 968 PLN 💰
Identyfikator oferty:
WIMAKS cz.2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: WIMAKS, cz.2
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 44 550 PLN 💰
Identyfikator oferty:
WIMAKS cz.3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: WIMAKS, cz.3
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 9 856 PLN 💰
Identyfikator oferty:
WIMAKS cz.4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: WIMAKS, cz.4
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 40 077 PLN 💰
Identyfikator oferty:
WIMAKS cz.5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: WIMAKS, cz.5
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 13 620 PLN 💰
Identyfikator oferty:
WIMAKS cz.6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: WIMAKS, cz.6
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 7 496 PLN 💰
Identyfikator oferty:
AVEXA cz.7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0007
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: AVEXA, cz.7
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: AVEXA Damian Pałaszewski
Krajowy numer rejestracyjny:
5562472416
Adres pocztowy: Al. Jerozolimskie 109/70
Kod pocztowy: 02-011
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 13 000 PLN 💰
Identyfikator oferty:
WIMAKS cz.8
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0008
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: WIMAKS, cz.8
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 4 070 PLN 💰
Identyfikator oferty:
WIMAKS cz.9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0009
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: WIMAKS, cz.9
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 8 003 PLN 💰
Identyfikator oferty:
WIMAKS cz.10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0010
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: WIMAKS, cz.10
Źródło: OJS 2026/S 152-550713 (2026-08-07)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕