Dostawa sprzętu symulacyjnego do prowadzenia szkoleń i ćwiczeń z medycyny taktycznej.
Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy
Dostawa sprzętu symulacyjnego do prowadzenia szkoleń i ćwiczeń z medycyny taktycznej. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. Zamówienie zostało podzielone na 4 pakiety. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.1. - 3.4.) do swz.
TerminDeadline 2026-09-22
Kto? Co? Gdzie?- • Lubelskie › Lubelski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Podlaskie › Białostocki
- • Pomorskie › Trójmiejski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa sprzętu symulacyjnego do prowadzenia szkoleń i ćwiczeń z medycyny taktycznej.
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Manekiny do ćwiczeń na wypadek sytuacji awaryjnych 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 4
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 4
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 1: Trenażer do intubacji (trenażer głowy do nauki udrażniania dróg oddechowych/intubacji osoby dorosłej)
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Czas trwania: 30 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 2: Trenażer do odbarczania odmy prężnej
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 3: Trenażer do upakowywania ran
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 4: Fantom ewakuacyjny
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Miejsce wykonania: Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy
Adres pocztowy: ul. Szaserów 128
Kod pocztowy: 04-141
Miejscowość: Warszawa
Adres pocztowy: ul. Dębinki 7
Kod pocztowy: 80-952
Miejscowość: Gdańsk
Adres pocztowy: ul. Jaczewskiego 8
Kod pocztowy: 20-090
Miejscowość: Lublin
Adres pocztowy: ul. M. Skłodowskiej-Curie 24A
Kod pocztowy: 15-276
Miejscowość: Białystok
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-22 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-22 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-22 10:00:00 📅
Informacje dodatkowe:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Szaserów 128
Kod pocztowy: 04-141
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy
E-mail: wzp@wim.mil.pl 📧
Telefon: +48 261 816 051 📞
Fax: +48 225 150 570 📠
URL: www.wim.mil.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://wim.eb2b.com.pl 🌏
Lider grupy ✅
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Informacja o wspólnych zamówieniach
Umowa obejmuje wspólne zamówienia ✅
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wim.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/525852 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wim.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/525852 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Fax: +48 22 458 78 00 📠
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-19Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 159-572515 (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa sprzętu symulacyjnego do prowadzenia szkoleń i ćwiczeń z medycyny taktycznej.
Numer referencyjny:
PN/162/WZP/26 - 101/ZP/26
Krótki opis:
Dostawa sprzętu symulacyjnego do prowadzenia szkoleń i ćwiczeń z medycyny taktycznej. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. Zamówienie zostało podzielone na 4 pakiety. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.1. - 3.4.) do swz.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Manekiny do ćwiczeń na wypadek sytuacji awaryjnych 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 4
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 4
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 1: Trenażer do intubacji (trenażer głowy do nauki udrażniania dróg oddechowych/intubacji osoby dorosłej)
Tytuł: Pakiet nr 1: Trenażer do intubacji (trenażer głowy do nauki udrażniania dróg oddechowych/intubacji osoby dorosłej)
Opis zamówienia:
Dostawa trenażera do intubacji (trenażer głowy do nauki udrażniania dróg oddechowych/intubacji osoby dorosłej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.1.) do swz.
Informacje dodatkowe:
Warunki dostawy do poszczególnych Zamawiających zawiera projekt umowy stanowiący załącznik nr 5 do swz.
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Czas trwania: 30 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 2: Trenażer do odbarczania odmy prężnej
Tytuł: Pakiet nr 2: Trenażer do odbarczania odmy prężnej
Opis zamówienia:
Dostawa trenażer do odbarczania odmy prężnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.2.) do swz
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 3: Trenażer do upakowywania ran
Tytuł: Pakiet nr 3: Trenażer do upakowywania ran
Opis zamówienia:
Dostawa trenażera do upakowywania ran. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.3.) do swz.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 4: Fantom ewakuacyjny
Tytuł: Pakiet nr 4: Fantom ewakuacyjny
Opis zamówienia:
Dostawa fantomy ewakuacyjnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.4.) do swz.
Miejsce wykonania:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Opis
Miejsce wykonania: Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy
Adres pocztowy: ul. Szaserów 128
Kod pocztowy: 04-141
Miejscowość: Warszawa
Adres pocztowy: ul. Dębinki 7
Kod pocztowy: 80-952
Miejscowość: Gdańsk
Adres pocztowy: ul. Jaczewskiego 8
Kod pocztowy: 20-090
Miejscowość: Lublin
Adres pocztowy: ul. M. Skłodowskiej-Curie 24A
Kod pocztowy: 15-276
Miejscowość: Białystok
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-22 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-22 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Wykonawca jest związany ofertą do dnia 20.12.2026 r. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️ Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-22 10:00:00 📅
Informacje dodatkowe:
Wykonawca jest związany ofertą do dnia 20.12.2026 r. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON 015294487
Adres pocztowy: ul. Szaserów 128
Kod pocztowy: 04-141
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy
E-mail: wzp@wim.mil.pl 📧
Telefon: +48 261 816 051 📞
Fax: +48 225 150 570 📠
URL: www.wim.mil.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://wim.eb2b.com.pl 🌏
Lider grupy ✅
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Informacja o wspólnych zamówieniach
Umowa obejmuje wspólne zamówienia ✅
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wim.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/525852 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wim.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/525852 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia na dzień składania ofert wykonawca dołączy do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w formie JEDZ oraz oświadczenie zgodnie z Rozdz. nr 7 ust. 1 pkt 2 SWZ.
2. Żaden z wykonawców występujących wspólnie nie może podlegać z osobna wykluczeniu z postępowania na podstawie okoliczności wymienionych w ust. 1 i ust. 2 Rozdziału 5 swz.
3. Zamawiający wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, aktualnych na dzień złożenia środków dowodowych potwierdzających brak podstaw wykluczenia zgodnie z Rozdz. nr 7 swz.
4. Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast informacji z Krajowego Rejestru Karnego, o której mowa w ust. 5 pkt 1 rozdziału 7 swz – składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, w zakresie, o którym mowa w ust. 5 pkt 1 Rozdziału 7 swz.
5. Jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w ust. 6 Rozdziału 7 swz, lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć. Postanowienie ust. 7 Rozdziału 7 swz stosuje się.
6. Wykonawca może potwierdzić brak podstaw wykluczenia przy użyciu certyfikatu udzielonego wykonawcy na podstawie ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, w zakresie objętym certyfikacją.
7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez zamawiającego wymagania, zamawiający żąda od wykonawcy złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wymienionych w Rozdziale 8 swz.
8. Zamówienie jest realizowane w ramach umowy o dofinansowanie nr FERS.01.12-IP.07-0002/26-00/113/2026/112 dot. projektu pn. „Doskonalenie kadr na rzecz wzmocnienia systemu ochrony zdrowia w zakresie reagowania na sytuacje kryzysowe, w tym zagrożenia wojenne” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. 8. Postępowanie o udzielenie zamówienia przygotowywane i przeprowadzane jest wspólnie na podstawie art. 38 ust. 1 – 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.) przez następujących Zamawiających:
1) Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy, ul. Szaserów 128, 04 – 141 Warszawa;
2) Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku, ul. M. Curie-Skłodowskiej 24a, 15-276 Białystok;
3) Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku, ul. Dębinki 7, 80-952 Gdańsk;
4) Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie, ul. Dra Kazimierza Jaczewskiego 8, 20-090 Lublin.
9. Pełnomocnikiem do przeprowadzenia przedmiotowego postępowania w imieniu swoim i na rzecz pozostałych Zamawiających jest: Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy, ul. Szaserów 128, 04 – 141 Warszawa.
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Fax: +48 22 458 78 00 📠
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w terminach określonych odpowiednio w art. 515 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.). Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-19Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 159-572515 (2026-08-18)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny (>20 nowe zamówienia)