Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Hadra
Gmina Herby
Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Hadra. Pojazd musi być bezwypadkowy, fabrycznie nowy, nie używany, z kompletem wszystkich dokumentów obowiązujących prawem niezbędnych do rejestracji pojazdu na terenie kraju. Samochód będący przedmiotem zamówienia musi spełniać wymagania Zamawiającego określone w minimalnych wymaganiach techniczno-użytkowych (OPZ) dla średniego samochodu ratowniczo gaśniczego zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ
TerminDeadline 2026-09-07
Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Hadra
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 1015325.20 PLN 💰
Opis
Opis zamówienia:
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: OSP Hadra
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bytomski 🏙️
Maksymalna liczba wznowień: 0
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Miejscowość: OSP Hadra
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-07 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-07 12:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-07 12:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Herby
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 42-284
Miasto pocztowe: Herby
Region: Bytomski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: inwestycje@herby.pl 📧
Telefon: +483574100 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://gminaherby.ezamawiajacy.pl/pn/HERBY/demand/313573/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://gminaherby.ezamawiajacy.pl/pn/HERBY/demand/313573/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 159-574905 (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Hadra
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Hadra. Pojazd musi być bezwypadkowy, fabrycznie nowy, nie używany, z kompletem wszystkich
dokumentów obowiązujących prawem niezbędnych do rejestracji pojazdu na terenie kraju. Samochód będący przedmiotem zamówienia musi spełniać wymagania Zamawiającego określone w minimalnych wymaganiach techniczno-użytkowych (OPZ) dla średniego samochodu ratowniczo gaśniczego zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 1015325.20 PLN 💰
Opis
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Hadra. Pojazd musi być bezwypadkowy, fabrycznie nowy, nie używany, z kompletem wszystkich dokumentów obowiązujących prawem niezbędnych do rejestracji pojazdu na terenie kraju. Samochód będący przedmiotem zamówienia musi spełniać wymagania Zamawiającego określone w minimalnych wymaganiach techniczno-użytkowych (OPZ) dla średniego samochodu ratowniczo gaśniczego zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ
Pokaż więcej
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bytomski 🏙️
Maksymalna liczba wznowień: 0
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Miejscowość: OSP Hadra
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Pilna potrzeba realizacji zamówienia ze względu na możliwość utraty dofinansowania.
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-07 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-07 12:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-07 12:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Herby
Krajowy numer rejestracyjny:
5751865335
Kod pocztowy: 42-284
Miasto pocztowe: Herby
Region: Bytomski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: inwestycje@herby.pl 📧
Telefon: +483574100 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://gminaherby.ezamawiajacy.pl/pn/HERBY/demand/313573/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://gminaherby.ezamawiajacy.pl/pn/HERBY/demand/313573/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5261656132
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a).
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 159-574905 (2026-08-18)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny (>20 nowe zamówienia)