Dostawa średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego uterenowionego 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Straszkowie

Gmina Kościelec

1Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego jednego średniego samochodu specjalnego pożarniczego, ratowniczo - gaśniczego uterenowionego 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Straszkowie zwanego dalej "samochodem". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załączniki nr 6 do SWZ.

Termin

Deadline 2026-09-25

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-24 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego uterenowionego 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Straszkowie
Numer referencyjny: ZP.271.10.2026
Krótki opis:
1Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego jednego średniego samochodu specjalnego pożarniczego, ratowniczo - gaśniczego uterenowionego 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Straszkowie zwanego dalej "samochodem". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załączniki nr 6 do SWZ.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Wozy strażackie 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 1040650.41 PLN 💰
Opis
Ilość: 1 sztuka
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego jednego średniego samochodu specjalnego pożarniczego, ratowniczo - gaśniczego uterenowionego 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Straszkowie zwanego dalej "samochodem". 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załączniki nr 6 do SWZ.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Koniński 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-09-25 📅
Data końcowa: 2026-12-23 📅
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium:
Przy dokonywaniu wyboru najkorzystniejszej oferty Zamawiający stosować będzie niżej podane kryteria: Nr Nazwa kryterium Waga 1 Cena 60 % 2 Parametry techniczne 40 % 22.2. Punkty przyznawane za podane kryteria będą liczone według następujących wzorów: Nr kryterium Wzór 1 Cena Liczba punktów = ( Cmin/Cof ) * 100 * waga gdzie: - Cmin - najniższa cena spośród wszystkich ofert - Cof - cena podana w ofercie 2 Parametry techniczne Liczba punktów = Parametry 1) Parametr punktowany nr 1 Skrzynia biegów manualna - 10 pkt Skrzynia biegów automatyczna - 20 pkt 2) Parametr punktowany nr 2 Moc silnika: 200 kw - 209 kw - 0 pkt. 210 kw - 230 kw - 10 pkt. 231 kw i więcej - 20 pkt Punktacja za moc silnika wyrażona w kw z zakresu 210 kw - 230 kw inne niż podane powyżej będą zaokrąglane w dół. Zaoferowanie pojazdu z silnikiem o mocy powyżej 230 kw nie eliminuje oferty, lecz nie powoduje przyznania większej liczby punktów.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Opis
Adres pocztowy: Straszków 46 62-604 Kościelec
Kod pocztowy: 62-604 Kościelec
Miejscowość: Koscielec

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Pzp, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1. 1) Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem SIDAS PZP – Platforma Zamówień Publicznych, pod adresem: https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-koscielec . 2) Na stronie internetowej prowadzonego postępowania jest udostępniona dokumentacja postępowania, a także będą udostępniane zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia. 3) Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, a dokumenty składane w postępowaniu muszą być sporządzane w języku polskim lub wraz z tłumaczeniem na język polski. 4) Komunikacja zamawiającego z wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. 5) Korespondencja elektroniczna: • za pośrednictwem strony internetowej prowadzonego postępowania, gdzie po zalogowaniu się na uprzednio założone swoje konto, wykonawca wskazuje postępowanie. Po wejściu w szczegóły wskazanego postępowania przechodzi do zakładki „Komunikacja”, która dotyczy wybranego postępowania. W celu przygotowania nowej wiadomości wybiera opcję „Utwórz wiadomość”. Następnie wskazuje „Kategorię wiadomości” i wprowadza treść w polu „Wiadomość”. W ramach korespondencji można dodać załącznik poprzez opcję „Dołącz plik”. • bezpośrednio na adres poczty elektronicznej sekretariat@koscielec.ug.gov.pl, podając w temacie wiadomości numer postępowania i krótką informację o tym, co zawiera wiadomość. Korespondencja za pośrednictwem poczty elektronicznej dopuszczalna jest jedynie przed upływem terminu składania ofert i może dotyczyć m.in. pytań do postępowania, wniosków o wyjaśnienie treści SWZ. 6) Wykonawcy są zobowiązani do składania ofert, oświadczeń i innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem strony internetowej prowadzonego postępowania, po uprzedniej rejestracji wykonawcy. 7) Wykonawca, przystępując do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, tj. rejestrując się bezpłatnie lub w przypadku posiadania konta, logując się, akceptuje warunki korzystania ze strony prowadzonego postępowania. określone w regulaminie, uznaje go za wiążący. 8) Szczegółowa instrukcja obsługi strony internetowej prowadzonego postępowania, zawierająca instrukcję korzystania przez Wykonawcę jest zamieszczona pod adresem: https://sidaspzp.pl/instrukcje.
Pokaż więcej
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-25 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-25 10:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-25 10:15:00 📅
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Kościelec
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 6662004632
Adres pocztowy: ul. Turecka 7/3
Kod pocztowy: 62-604
Miasto pocztowe: Kościelec
Region: Koniński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sekretariat@koscielec.ug.gov.pl 📧
Telefon: 632716222 📞
URL: www.koscielec.ug.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-koscielec 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-koscielec 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-koscielec 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp, przysługują środki ochrony prawnej na zasadach przewidzianych w art. 505 – 590 ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-24+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 163-585422 (2026-08-24)