Dostawa środków chemicznych i materiałów uszorstniających do zimowego utrzymania dróg: zadanie Nr 1 - dostawa środków chemicznych zadanie Nr 2 - dostawa materiałów uszorstniających.
Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Dostawa środków chemicznych i materiałów uszorstniających do zimowego utrzymania dróg: Zadanie Nr 1 – dostawa środków chemicznych (soli drogowej). Zadanie Nr 2 – dostawa materiałów uszorstniajacych – (kruszywa naturalnego). 2. Zakres zamówienia: - Środki chemiczne (sól drogowa) – 7 400 ton; - Materiały uszorstniające (kruszywo naturalne) – 4 500 ton; wraz z dostawą i rozładunkiem do następujących miejsc składowania: - Obwód Drogowo-Mostowy w Babicy, - Obwód Drogowo-Mostowy w Błażowej, - Obwód Drogowo-Mostowy w Wólce Niedźwiedzkiej, - Miejsce składowania materiału w miejscowości Rudna Mała, zgodnie z Formularzem cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-06. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-25.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Granulaty, odłamki, kamień sproszkowany, otoczaki, żwir, kamień rozłupany oraz pokruszony, mieszanki kamienia, mieszanki piasku i żwiru oraz inne kruszywo › Kruszywo
- • Urządzenia wrzutowe › Sól drogowa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-25 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa środków chemicznych i materiałów uszorstniających do zimowego utrzymania dróg: zadanie Nr 1 - dostawa środków chemicznych zadanie Nr 2 - dostawa materiałów uszorstniających.
Numer referencyjny:
ZDP-DZ-6/373/18/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Sól drogowa 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZADANIE NR 1
Tytuł: dostawa środków chemicznych
Ilość: 7400 tona
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Rzeszowski 🏙️
Czas trwania: 60 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZADANIE NR 2
Tytuł: zadanie Nr 2 - dostawa materiałów uszorstniających.
Ilość: 4500 tona
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Kruszywo 📦
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
art. 132
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-06 11:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Termin występowania z wnioskiem o dodatkowe informacje: 2026-06-22 📅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Warunki realizacji zamówienia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zarząd dróg powiatowych w rzeszowie
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 8132926589
Adres pocztowy: ul. ul. Budziwojska 149
Kod pocztowy: 35-317
Miasto pocztowe: Rzeszów
Region: Rzeszowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@zdp.rzeszow.pl 📧
Telefon: +48178636134 📞
URL: www.zdp.rzeszow.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2d4de001-4a41-4d9b-a1c1-c0f8209560b5 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2d4de001-4a41-4d9b-a1c1-c0f8209560b5 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-05-25+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 100-358324 (2026-05-25)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2 503 100 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 2 508 600 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 2 323 600 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 100
Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
10/4/2026
Data zawarcia umowy: 2026-08-17 📅
Tytuł: Dostawa środków chemicznych (soli drogowej) do zimowego utrzymania dróg
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 2 508 600 💰
Najniższa oferta: 2 323 600 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 2 323 600 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty:
SOLDROGOWA.PL
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: SOLDROGOWA.PL Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: SOLDROGOWA.PL Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
6772544358
Adres pocztowy: ul. Junacka 25/2
Kod pocztowy: 30-237
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Krakowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sprzedaz@soldrogowa.pl 📧
Telefon: 789260800 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 195 000 💰
Najniższa oferta: 179 500 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 179 500 PLN 💰
Identyfikator oferty:
FHU STANISŁAW ŁACH
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Firma Usługowa Stanisław Łach
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Firma Handlowo Usługowa Stanisław Łach
Krajowy numer rejestracyjny:
8141099039
Adres pocztowy: ul. Rzeszowska 4
Kod pocztowy: 36-051
Miasto pocztowe: Górno
Region: Rzeszowski 🏙️
E-mail: firma.lach@vp.pl 📧
Telefon: 885603319 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
Instytucja zamawiająca
Komunikacja
ID dokumentu z przepisami podatkowymi:
generated_id
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-20+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 161-581109 (2026-08-20)
- Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu (>20 nowe zamówienia)
- Różny sprzęt transportowy i części zapasowe (>20)
- Sprzęt drogowy (>20)
- Urządzenia wrzutowe (1)
- Sól drogowa (1)