Dostawa środków czystości, higieny i estetyki oraz naczyń i sztućców biodegradowalnych (Zamówienie z podziałem na 5 części)
34. Wojskowy Oddział Gospodarczy
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości, higieny i estetyki oraz naczyń i sztućców biodegradowalnych z podziałem na pięć części: 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 5 następujących części: 1) Część nr 1: Dostawa profesjonalnych środków czystości; 2) Część nr 2: Dostawa artykułów gospodarczych; 3) Część nr 3: Dostawa naczyń jednorazowego użytku (biodegradowalnych); 4) Część nr 4: Dostawa sztućców jednorazowego użytku (biodegradowalnych); 5) Część nr 5: Dostawa kubków jednorazowego użytku (biodegradowalnych). 3. Opis przedmiotu zamówienia określa Formularz kalkulacji ceny ofertowej: zał. nr 1A do SWZ - dot. części nr 1, zał. nr 1B do SWZ - dot. części nr 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dot. dot. części nr 3,4,5 stanowi załącznik nr 5 SWZ (Wymagania eksploatacyjno – techniczne - WET) . 4. Zamawiający w odniesieniu do części nr 3,4,5 wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdz. XII niniejszej SWZ wraz z ofertą, jednocześnie zastrzegając, iż przedmiotowe środki dowodowe, tj. wypełniony druk oświadczenia Wykonawcy (załącznik nr 7A, 7B i 7C do SWZ) nie podlegają uzupełnieniu. 5. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1A do SWZ – dot. części nr 1, 2) zał. nr 1B do SWZ – dot. części nr 2, 3) zał. nr 1C do SWZ – dot. części nr 3, 4) zał. nr 1D do SWZ – dot. części nr 4, 5) zał. nr 1E do SWZ – dot. części nr 5, - w zależności od części, o które ubiegać będzie się Wykonawca. Załączniki te stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-06-03. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-28.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Artykuły cateringowe jednorazowe › Sztućce i talerze jednorazowe
- • Środki czyszczące i polerujące › Środki czyszczące
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Podkarpackie › Rzeszowski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-05-19 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-06-01 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa środków czystości, higieny i estetyki oraz naczyń i sztućców biodegradowalnych (Zamówienie z podziałem na 5 części)
Numer referencyjny:
ZP/40/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Środki czyszczące 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 1
Tytuł: Część nr 1 Dostawa profesjonalnych środków czystości
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Rzeszowski 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-08-03 📅
Data końcowa: 2026-12-04 📅
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 2
Tytuł: Część nr 2 Dostawa artykułów gospodarczych
Opis zamówienia:
Opis opcji:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 3
Tytuł: Część nr 3 Dostawa naczyń jednorazowego użytku biodegradowalnych
Opis zamówienia:
Informacje o opcjach
Opis opcji:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 4
Tytuł: Część nr 4 Dostawa sztućców jednorazowego użytku biodegradowalnych
Opis zamówienia:
Opis opcji:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 5
Tytuł: Część nr 5 Dostawa kubków jednorazowego użytku
Opis zamówienia:
Opis opcji:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Dodatkowe produkty/usługi: Sztućce i talerze jednorazowe 📦
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-03 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-03 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/transakcja/1301267
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-06-03 11:00:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1301267
Informacje dodatkowe:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: 34. Wojskowy Oddział Gospodarczy
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON 180690373
Departament: Sekcja Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Krakowska 11B
Kod pocztowy: 35-111
Miasto pocztowe: Rzeszów
Region: Rzeszowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: zamowienia34wog@ron.mil.pl 📧
Telefon: 261155659 📞
URL: https://34wog.wp.mil.pl/pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/34wog 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1301267 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1301267 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Krakowska 11B
ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 083-293540 (2026-04-28)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-08 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-08 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Data otwarcia: 2026-06-08 11:00:00 📅
Informacje dodatkowe:
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 293540-2026
Źródło: OJS 2026/S 096-343935 (2026-05-19)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-09 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-09 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Data otwarcia: 2026-06-09 11:00:00 📅
Informacje dodatkowe:
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 343935-2026
Źródło: OJS 2026/S 104-374911 (2026-06-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 372 000 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Umowa Packman
Data zawarcia umowy: 2026-08-14 📅
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Wszystkie oferty, wnioski o dopuszczenie do udziału lub projekty zostały wycofane lub uznane za niedopuszczalne
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
5️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 372 000 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Oferta Packman so. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Packman sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: PACKMAN sp. zo.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5361932408
Adres pocztowy: ul. Przemysłowa 4
Kod pocztowy: 05-119
Miasto pocztowe: Łajski
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
Źródło: OJS 2026/S 170-607200 (2026-09-02)