„Dostawa środków ochrony indywidualnej, odzieży i obuwia roboczego dla pracowników Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A.” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w tym:

Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.

Część I - Odzież robocza i ochronna oraz ręczniki, Część II - Obuwie, Część III - Środki ochrony rąk, Część IV - Pozostałe środki ochrony indywidualnej, Część V - Środki czystości, Część VI - Odzież spawalnicza i ratownicza."

Termin

Deadline 2026-09-11

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-21 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-21)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Dostawa środków ochrony indywidualnej, odzieży i obuwia roboczego dla pracowników Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A.” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w tym:
Krótki opis:
Część I - Odzież robocza i ochronna oraz ręczniki, Część II - Obuwie, Część III - Środki ochrony rąk, Część IV - Pozostałe środki ochrony indywidualnej, Część V - Środki czystości, Część VI - Odzież spawalnicza i ratownicza."
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 6

1️⃣
Tytuł: Część I
Opis zamówienia: Odzież robocza i ochronna oraz ręczniki,
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bytomski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: Część II
Opis zamówienia: Obuwie,
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: Część III
Opis zamówienia: Środki ochrony rąk,
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Tytuł: Część IV
Opis zamówienia: Pozostałe środki ochrony indywidualnej,
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Tytuł: Część V
Opis zamówienia: Środki czystości,
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Tytuł: Część VI
Opis zamówienia: Odzież spawalnicza i ratownicza."
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Zamawiające przewiduje unieważnienie postępowania zgodnie z art. 257 Pzp
Adres pocztowy: Strzelców Bytomskich 207
Kod pocztowy: 41-914
Miejscowość: Bytom

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona: ogłoszenie wstępne
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-11 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-11 08:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): platforma zakupowa EFO
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 3 miesięcy
Informacje o aukcji elektronicznej
Wykorzystana zostanie aukcja elektroniczna
Opis
Informacje o aukcji elektronicznej: Zgodnie z pkt 23 SWZ
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-11 08:15:00 📅
Miejsce: platforma zakupowa EFO
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
Krajowy numer rejestracyjny: 6262619005
Adres pocztowy: ul. Strzelców Bytomskich 207
Kod pocztowy: 41-914
Miasto pocztowe: Bytom
Region: Bytomski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Biuro ds. Zamówień
E-mail: przetargi@srk.com.pl 📧
Telefon: 32 4321067 📞
URL: www.srk.com.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://efo.coig.biz/ 🌏
Adres profilu nabywcy: www.srk.com.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Sprawy gospodarcze i finansowe
Komunikacja
Dokumenty URL: www.srk.com.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: www.srk.com.pl 🌏
Aukcja elektroniczna odbywa się pod następującym adresem: https://laip-srk.coig.biz/ 🌏
Opis: Zgodnie z pkt 23 SWZ
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych Departament Odwołań
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Departament Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Fax: +48 22 458 78 00 📠
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 162-582416 (2026-08-21)