Dostawa systemu chromatografii cieczowej do rutynowego oczyszczania białek w laboratoriach badawczych dla Zakładu Biochemii Białek Uniwersytetu Gdańskiego.
Uniwersytet Gdański
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu chromatografii cieczowej do rutynowego oczyszczania białek w laboratoriach badawczych, zwanego dalej „sprzętem”, dla Zakładu Biochemii Białek Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38432200-4 (chromatografy). 3. Zamówienie obejmuje: 1) dostawę, montaż i instalację sprzętu w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) przeszkolenie wskazanych pracowników Zamawiającego (maksymalnie 7 osób) w zakresie obsługi sprzętu. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – opisie przedmiotu zamówienia. 5. Miejsce dostawy sprzętu: Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Abrahama 58, 80-307 Gdańsk, pokój 217. 6. Zamawiający wymaga gwarancji producenta na sprzęt na okres 12 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.
TerminDeadline 2026-10-08
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Pomorskie › Gdański
- • Pomorskie › Trójmiejski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa systemu chromatografii cieczowej do rutynowego oczyszczania białek w laboratoriach badawczych dla Zakładu Biochemii Białek Uniwersytetu Gdańskiego.
Numer referencyjny:
5B10.291.1.94.2026.MJ Dostawa systemu chromatografii cieczowej do rutynowego oczyszczania białek w laboratoriach badawczych dla Zakładu Biochemii Białek Uniwersytetu Gdańskiego.
Krótki opis:
Produkty/usługi: Chromatografy 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
5B10.291.1.94.2026.MJ
Tytuł: Dostawa systemu chromatografii cieczowej do rutynowego oczyszczania białek w laboratoriach badawczych, zwanego dalej „sprzętem”, dla Zakładu Biochemii Białek Uniwersytetu Gdańskiego
Informacje dodatkowe: Termin wykonania zamówienia: do 8 tygodni od dnia zawarcia umowy.
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
pokój 217
Kod pocztowy: 80-307
Miejscowość: Gdańsk
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Trójmiejski 🏙️
Czas trwania systemu kwalifikacyjnego
Czas nieokreślony ✅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-08 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-08 10:05:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Zamawiający nie przewiduje przeprowadzania jawnej sesji otwarcia ofert w sposób jawny z udziałem Wykonawców lub transmitowania sesji otwarcia za pośrednictwem elektronicznych narzędzi do przekazu wideo on-line.
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-08 10:05:00 📅
Miejsce:
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet Gdański
Krajowy numer rejestracyjny:
5840203239
Adres pocztowy: ul. prof. Marii Janion 7
Kod pocztowy: 80-309
Miasto pocztowe: Gdańsk
Region: Gdański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Centrum Zamówień Publicznych, Dział Zamówień Publicznych
E-mail: sekretariatdzp@ug.edu.pl 📧
Telefon: +48 58 523 23 20 📞
URL: https://ug.edu.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/ug 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/ug 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1351511 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1351511 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1351511 🌏
Nazwa: platforma zakupowa Zamawiającego
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
Fax: (22) 458 78 00 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/web/uzp 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 170-608617 (2026-09-02)
- Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) (>20 nowe zamówienia)