Dostawa terminali satelitarnych wraz z usługą transmisji danych z podziałem na 2 części
Skarb Państwa - Jednostka Wojskowa Nr 2305
Dostawa terminali satelitarnych wraz z usługą transmisji danych z podziałem na 2 części Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w Części III SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1 i 2.
TerminDeadline 2026-09-28
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-21 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-21)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa terminali satelitarnych wraz z usługą transmisji danych z podziałem na 2 części
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia łączności satelitarnej 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Dostawa przenośnych terminali wraz z usługą transmisji
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Kod pocztowy: 04-520
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 40 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Dostawa mobilnych terminali wraz z usługą transmisji
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 09:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-28 09:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Określone w dokumentacji postępowania.
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Skarb Państwa - Jednostka Wojskowa Nr 2305
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Grupa ds. Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Marsa 80
Kod pocztowy: 04-520
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Grupa ds. Zamówień Publicznych
E-mail: 2305.zamowienia@ron.mil.pl 📧
Telefon: +48 261895027 📞
URL: www.grom.wp.mil.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.platformazakupowa.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://www.platformazakupowa.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1352739 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1352739 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 04-520
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-24Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 162-582663 (2026-08-21)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa terminali satelitarnych wraz z usługą transmisji danych z podziałem na 2 części
Numer referencyjny:
ZP-35/2026
Krótki opis:
Dostawa terminali satelitarnych wraz z usługą transmisji danych z podziałem na 2 części
Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w Części III SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1 i 2.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Urządzenia łączności satelitarnej 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 1
Tytuł: Dostawa przenośnych terminali wraz z usługą transmisji
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w Części III SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1
Adres pocztowy: ul. Marsa 80
Kod pocztowy: 04-520
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 40 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 2
Tytuł: Dostawa mobilnych terminali wraz z usługą transmisji
Opis zamówienia:
Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w Części III SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 09:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-28 09:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Określone w dokumentacji postępowania.
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Skarb Państwa - Jednostka Wojskowa Nr 2305
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 9521818707
Departament: Grupa ds. Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Marsa 80
Kod pocztowy: 04-520
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Grupa ds. Zamówień Publicznych
E-mail: 2305.zamowienia@ron.mil.pl 📧
Telefon: +48 261895027 📞
URL: www.grom.wp.mil.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.platformazakupowa.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://www.platformazakupowa.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1352739 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1352739 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 04-520
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
W toku postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcom przysługują środki ochrony prawnej przewidziane w przepisach Działu IX ustawy Pzp –odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej i skarga do sądu okręgowego wnoszone w sposób i w terminach określonych w ustawie Pzp.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-24Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 162-582663 (2026-08-21)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕