Dostawa traktorów wraz z osprzętem do zimowego i letniego mechanicznego utrzymania chodników
Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o. o.
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 5 sztuk fabrycznie nowych, kompletnych zestawów komunalnych przeznaczonych do utrzymania czystości ciągów pieszych i chodników, w skład których wchodzą: ciągnik rolniczy kompaktowy (5 szt.), pług do śniegu strzałkowy (5 szt.), posypywarka skrzyniowa samozaładowcza (5 szt.) oraz zamiatarka komunalna tylna (5 szt.), wraz z ich dostawą, montażem próbnym, uruchomieniem oraz przeprowadzeniem szkolenia stanowiskowego dla operatorów Zamawiającego. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących odpowiednio załącznik nr 7 do SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-03. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-01.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-01 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-14 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa traktorów wraz z osprzętem do zimowego i letniego mechanicznego utrzymania chodników
Krótki opis:
Produkty/usługi: Ciągniki 📦
Opis
Opis zamówienia:
Miejscowość: Gdańsk
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Trójmiejski 🏙️
Czas trwania: 16 tygodni
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-03 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-03 11:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bffab510-2f43-47ed-8972-7d9dd0ae9ab7
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-07-03 11:30:00 📅
Miejsce: Informacje dodatkowe:
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5833044136
Adres pocztowy: ul. Jabłoniowa 55
Kod pocztowy: 80-180
Miasto pocztowe: Gdańsk
Region: Trójmiejski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: biuro@guk.gda.pl 📧
Telefon: +48 58722 0100 📞
URL: https://guk.gda.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-103a9f73-9838-47c2-9f70-229387cd9ec7 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bffab510-2f43-47ed-8972-7d9dd0ae9ab7 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bffab510-2f43-47ed-8972-7d9dd0ae9ab7 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio/ 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-06-01+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 104-374953 (2026-06-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 936 000 PLN 💰
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 1 200 000 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 1
Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość dziesiętna, dokładna)
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Umowa 39/C/2026
Data zawarcia umowy: 2026-08-12 📅
Tytuł: Dostawa traktorów wraz z osprzętem do zimowego i letniego mechanicznego utrzymania chodników
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 936 000 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: HYDRO-MASZ Sp. z o.o Sp. K.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: HYDRO-MASZ Sp. z o.o Sp. K.
Krajowy numer rejestracyjny:
8272030309
Adres pocztowy: Zapole 79/5
Kod pocztowy: 98-275
Miasto pocztowe: Brzeźnio
Region: Sieradzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: hydromasz@hydro-masz.pl 📧
Telefon: +48 43 820 38 95 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
Instytucja zamawiająca
Komunikacja
ID dokumentu z przepisami podatkowymi:
generated_id
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-14+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-568949 (2026-08-14)
- Maszyny rolnicze (7 nowe zamówienia)