Dostawa urządzeń bezpieczeństwa klasy UTM w wykonaniu przemysłowym wraz z dedykowanym systemem centralnego zarządzania oraz systemem logowania i raportowania.
Polska Agencja Kosmiczna
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 sztuk urządzeń bezpieczeństwa klasy UTM (Unified Threat Management) w wykonaniu przemysłowym wraz z dedykowanym systemem centralnego zarządzania w postaci maszyny wirtualnej oraz systemem logowania, raportowania i korelacji w postaci maszyny wirtualnej. W zakres zamówienia wchodzi: 1) dostawa 10 fabrycznie nowych urządzeń klasy UTM w wykonaniu przemysłowym; 2) dostawa licencji na system centralnego zarządzania w postaci maszyny wirtualnej obsługujący min. 20 urządzeń; 3) dostawa licencji na system analizy logów, raportowania i korelacji w postaci maszyny wirtualnej; 4) dostawa niezbędnych licencji i subskrypcji bezpieczeństwa na okres 12 miesięcy dla wszystkich dostarczanych urządzeń UTM; spełniających szczegółowe wymagania określone w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
TerminDeadline 2026-10-05
Kto? Co?- • Pakiety oprogramowania dla sieci, internetu i intranetu › Pakiety oprogramowania dla sieci
- • Pakiety oprogramowania użytkowego › Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
- • Sieci › Urządzenia sieciowe
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Pomorskie › Gdański
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa urządzeń bezpieczeństwa klasy UTM w wykonaniu przemysłowym wraz z dedykowanym systemem centralnego zarządzania oraz systemem logowania i raportowania.
Numer referencyjny:
BO/18/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia sieciowe 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 462079.66 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
BO/18/2026
Tytuł: Dostawa urządzeń bezpieczeństwa klasy UTM w wykonaniu przemysłowym wraz z dedykowanym systemem centralnego zarządzania oraz systemem logowania i raportowania
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 40 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Kryterium nr 2 – Okres gwarancji–„G” – 20%: W opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający wskazał, że wymaga, aby Wykonawca udzielił Zamawiającemu gwarancji na wady fizyczne i prawne urządzeń, wraz z gwarancją co do jakości ich oprogramowania oraz gwarancji jakości na oprogramowanie platform centralnych, na warunkach nie gorszych niż gwarancja udzielana nabywcy urządzeń lub licencji przez producenta urządzeń/oprogramowania. Wykonawca zagwarantuje, że dostarczone urządzenia UTM będą fabrycznie nowe, nieużywane, kompletne, sprawne technicznie, wprowadzone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Gwarancja na urządzenia wraz z gwarancją na oprogramowanie oraz gwarancja na oprogramowanie platform centralnych, obejmuje okres 12 miesięcy liczony od dnia podpisania z wynikiem pozytywnym (lub pozytywnym z zastrzeżeniami) przez Strony Końcowego protokołu odbioru. W ramach Kryterium nr 2 Zamawiający przyzna dodatkowe punkty w zależności od deklaracji Wykonawcy w zakresie wydłużenia terminu udzielonej wykonania przedmiotu zamówienia. Zamawiający przyzna punkty w Kryterium nr 2 w sposób następujący: a) za brak deklaracji wydłużenia terminu udzielonej gwarancji i objęcie przedmiotu zamówienia gwarancją przez okres 12 miesięcy – 0 pkt; b) za zadeklarowanie wydłużenia terminu udzielonej gwarancji i objęcie przedmiotu zamówienia gwarancją przez okres 24 miesięcy – 10 pkt; c) za zadeklarowanie wydłużenia terminu udzielonej gwarancji i objęcie przedmiotu zamówienia gwarancją przez okres 36 miesięcy – 15 pkt; d) za zadeklarowanie wydłużenia terminu udzielonej gwarancji i objęcie przedmiotu zamówienia gwarancją przez okres 48 miesięcy – 20 pkt. Uwaga: a) W przypadku, jeżeli w Kryterium nr 2 Wykonawca nie dokona wyboru żadnej ze wskazanych przez Zamawiającego opcji, Zamawiający przyzna w tym kryterium 0 pkt. b)W przypadku, jeżeli w Kryterium nr 2 Wykonawca dokona wyboru więcej niż jednej ze wskazanych przez Zamawiającego opcji, Zamawiający przyzna najniższą liczbę punktów, możliwą spośród wybranych przez Wykonawcę i poprawi ofertę Wykonawcy w ww. zakresie, jako inną omyłkę określoną w określoną w art. 223 ust. 2 pkt 3 ustawy.
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Kryterium nr 3 – Termin wykonania zamówienia–„T” – 20%: Zamawiający wskazał, że wymaga, aby przedmiot zamówienia wykonany został w terminie do 40 dni od dnia zawarcia Umowy, jednak nie później niż do dnia 15 grudnia 2026 r., w zależności od tego, który z terminów nastąpi jako pierwszy, z zastrzeżeniem, że dostawy urządzeń UTM wraz z wymaganymi licencjami i subskrypcjami oraz licencji przeznaczonych do uruchomienia w środowisku wirtualnym, wykonane zostaną nie później niż do dnia 4 grudnia 2026 r. W ramach Kryterium nr 3 Zamawiający przyzna dodatkowe punkty w zależności od deklaracji Wykonawcy w zakresie skrócenia terminu wykonania przedmiotu zamówienia. Zamawiający przyzna punkty w Kryterium nr 3 w sposób następujący: a) za brak deklaracji skrócenia terminu wykonania zamówienia i wykonanie zamówienia w terminie do 40 dni od dnia zawarcia Umowy, jednak nie później niż do dnia 15 grudnia 2026 r., w zależności od tego, który z terminów nastąpi jako pierwszy, z zastrzeżeniem, że dostawy urządzeń UTM wraz z wymaganymi licencjami i subskrypcjami oraz licencji przeznaczonych do uruchomienia w środowisku wirtualnym, wykonane zostaną nie później niż do dnia 4 grudnia 2026 r– Zamawiający przyzna 0 pkt; b) za zadeklarowanie skrócenia terminu wykonania zamówienia o 5 dni i wykonanie zamówienia w terminie do 35 dni od dnia zawarcia Umowy, jednak nie później niż do dnia 15 grudnia 2026 r., w zależności od tego, który z terminów nastąpi jako pierwszy, z zastrzeżeniem, że dostawy urządzeń UTM wraz z wymaganymi licencjami i subskrypcjami oraz licencji przeznaczonych do uruchomienia w środowisku wirtualnym, wykonane zostaną nie później niż do dnia 4 grudnia 2026 r - Zamawiający przyzna 10 pkt; c) za zadeklarowanie skrócenia terminu wykonania zamówienia o 10 dni i wykonanie zamówienia w terminie do 30 dni od dnia zawarcia Umowy, jednak nie później niż do dnia 15 grudnia 2026 r., w zależności od tego, który z terminów nastąpi jako pierwszy, z zastrzeżeniem, że dostawy urządzeń UTM wraz z wymaganymi licencjami i subskrypcjami oraz licencji przeznaczonych do uruchomienia w środowisku wirtualnym, wykonane zostaną nie później niż do dnia 4 grudnia 2026 r - Zamawiający przyzna 20 pkt. Uwaga: a) W przypadku, jeżeli w Kryterium nr 3 Wykonawca nie dokona wyboru żadnej ze wskazanych przez Zamawiającego opcji, Zamawiający przyzna w tym kryterium 0 pkt. b)W przypadku, jeżeli w Kryterium nr 3 Wykonawca dokona wyboru więcej niż jednej ze wskazanych przez Zamawiającego opcji, Zamawiający przyzna najniższą liczbę punktów, możliwą spośród wybranych przez Wykonawcę i poprawi ofertę Wykonawcy w ww. zakresie, jako inną omyłkę określoną w określoną w art. 223 ust. 2 pkt 3 ustawy.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 11:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/polsa
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-05 11:30:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/polsa
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Polska Agencja Kosmiczna
Krajowy numer rejestracyjny:
9571077443
Departament: Oddział Terenowy w Warszawie, ul. Prosta 70, 00-838 Warszawa
Adres pocztowy: Trzy Lipy
3
Kod pocztowy: 80-172
Miasto pocztowe: Gdańsk
Region: Gdański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Oddział Terenowy w Warszawie, ul. Puławska 17, 00-838 Warszawa
E-mail: zamowienia@polsa.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 380-15-50 📞
Fax: +48 22 380-15-50 📠
URL: https://polsa.gov.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/polsa/proceedings 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/polsa/proceedings 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Sprawy gospodarcze i finansowe
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/polsa/proceedings 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/polsa/proceedings 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: Postępu
17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: iod.kio@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 (22) 458 78 01 📞
Fax: +48 (22) 458 78 00 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: 10 dni
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 168-602392 (2026-08-28)
- Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny (>20 nowe zamówienia)