dostawa urządzeń do transmisji danych cyfrowych dla CeNT UW
Uniwersytet Warszawski
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do transmisji danych cyfrowych dla Centrum Nowych Technologii UW. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji.
TerminDeadline 2026-09-30
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-24 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: dostawa urządzeń do transmisji danych cyfrowych dla CeNT UW
Krótki opis:
Produkty/usługi: Elementy składowe sieci 📦
Opis
Tytuł: urządzenia do transmisji danych cyfrowych
Opis zamówienia: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): termin wykonania
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Miejsce realizacji Warszawa 02-097 ul Banacha 2 c
Adres pocztowy: Krakowskie Przedmieście 26/28
Kod pocztowy: 02-927
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-30 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-30 11:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-30 11:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet Warszawski
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Centrum Nowych Technologii
Adres pocztowy: ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
Kod pocztowy: 00-927
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Centrum Nowych Technologii
E-mail: zp@cent.uw.edu.pl 📧
Telefon: 48225543625 📞
URL: https://dzp.uw.edu.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0dba19e4-96e3-4b9f-8474-b224d2cda511 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0dba19e4-96e3-4b9f-8474-b224d2cda511 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 48224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: podano w SWZ
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-25Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 163-585828 (2026-08-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: dostawa urządzeń do transmisji danych cyfrowych dla CeNT UW
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do transmisji danych cyfrowych dla Centrum Nowych Technologii UW.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Elementy składowe sieci 📦
Opis
Tytuł: urządzenia do transmisji danych cyfrowych
Opis zamówienia: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): termin wykonania
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Miejsce realizacji Warszawa 02-097 ul Banacha 2 c
Adres pocztowy: Krakowskie Przedmieście 26/28
Kod pocztowy: 02-927
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-30 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-30 11:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-30 11:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet Warszawski
Krajowy numer rejestracyjny:
000001258
Departament: Centrum Nowych Technologii
Adres pocztowy: ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
Kod pocztowy: 00-927
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Centrum Nowych Technologii
E-mail: zp@cent.uw.edu.pl 📧
Telefon: 48225543625 📞
URL: https://dzp.uw.edu.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0dba19e4-96e3-4b9f-8474-b224d2cda511 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0dba19e4-96e3-4b9f-8474-b224d2cda511 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 48224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: podano w SWZ
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-25Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 163-585828 (2026-08-24)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny (>20 nowe zamówienia)