Dostawa urządzenia do pomiaru właściwości cienkich warstw metodą elipsometrii
Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT Politechniki Warszawskiej
Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do pomiaru właściwości cienkich warstw metodą elipsometrii.
TerminDeadline 2026-09-30
Kto? Co?- • Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) › Aparatura kontrolna i badawcza
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa urządzenia do pomiaru właściwości cienkich warstw metodą elipsometrii
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Aparatura kontrolna i badawcza 📦
Opis
Opis zamówienia:
Adres pocztowy: ul. Poleczki 19
Kod pocztowy: 02-822
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 32 tygodni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji – G
Rzeczywiste wymiary plamki pomiarowej- RWPP
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-30 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-30 10:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-30 10:15:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings
Informacje dodatkowe:
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT Politechniki Warszawskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Zamówienia publiczne
Adres pocztowy: ul. Poleczki 19
Kod pocztowy: 02-822
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat
E-mail: zamowienia.cezamat@pw.edu.pl 📧
Telefon: +48 (22) 182 10 22 📞
URL: https://www.cezamat.eu/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings 🌏
Nazwa: Platforma zakupowa
Identyfikator funduszy UE: Projekt 101213727
Program funduszy UE: „Horyzont Europa” – program ramowy w zakresie badań naukowych i innowacji (2021/2027)
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587800 📠
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.uzp.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 166-595572 (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa urządzenia do pomiaru właściwości cienkich warstw metodą elipsometrii
Numer referencyjny:
CEZAMAT/ZP20/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do pomiaru właściwości cienkich warstw metodą elipsometrii.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Aparatura kontrolna i badawcza 📦
Opis
Opis zamówienia:
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do pomiaru właściwości cienkich warstw metodą elipsometrii.
2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Informacje dodatkowe: Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium w wysokości 20 000,00 zł.
Adres pocztowy: ul. Poleczki 19
Kod pocztowy: 02-822
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 32 tygodni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji – G
Rzeczywiste wymiary plamki pomiarowej- RWPP
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-30 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-30 10:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Otwarcie odbywa się na platformie elektronicznej. Niezwłocznie po otwarciu ofert zamawiający opublikuje informacje z otwarcia.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: angielski 🗣️ polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-30 10:15:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings
Informacje dodatkowe:
Otwarcie odbywa się na platformie elektronicznej. Niezwłocznie po otwarciu ofert zamawiający opublikuje informacje z otwarcia.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Warunki realizacji zamówienia zostały określone w w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT Politechniki Warszawskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
5250005834
Departament: Zamówienia publiczne
Adres pocztowy: ul. Poleczki 19
Kod pocztowy: 02-822
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat
E-mail: zamowienia.cezamat@pw.edu.pl 📧
Telefon: +48 (22) 182 10 22 📞
URL: https://www.cezamat.eu/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings 🌏
Nazwa: Platforma zakupowa
Identyfikator funduszy UE: Projekt 101213727
Program funduszy UE: „Horyzont Europa” – program ramowy w zakresie badań naukowych i innowacji (2021/2027)
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Dokumenty i oświadczenia wymagane od Wykonawców określa SWZ.
Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 i art. 7 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałaniu wspierania agresji na Ukrainę należy złożyć wraz ofertą.
Pozostałe podmiotowe środki dowodowe (w tym JEDZ) składa tylko Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona na wezwanie Zamawiającego.
Zgodnie z art. 257 pkt 1 Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Wraz z ofertą Wykonawca zobowiązany jest złożyć przedmiotowy środek dowodowy potwierdzający spełnianie przez oferowany przedmiot zamówienia parametrów i funkcjonalności wskazanych przez Zamawiającego w kryteriach oceny ofert - rzeczywiste wymiary plamki pomiarowej
Przedmiotowy środek dowodowy musi jednoznacznie identyfikować oferowany produkt, w szczególności poprzez wskazanie jego producenta, modelu lub typu, oraz potwierdzać parametry i funkcjonalności będące podstawą oceny oferty w kryteriach oceny ofert. Przedmiotowy środek dowodowy winien być aktualny na dzień jego złożenia.
Przedmiotowym środkiem dowodowym może być w szczególności karta katalogowa, specyfikacja techniczna producenta, instrukcja obsługi, dokumentacja techniczna lub inny dokument wystawiony przez producenta albo jego upoważnionego przedstawiciela, pozwalający na jednoznaczne potwierdzenie wymaganych parametrów i funkcjonalności.
Zamawiający informuje, że wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne.
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587800 📠
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.uzp.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje dotyczące przysługujących wykonawcy środków ochrony prawnej zawiera dział IX ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 166-595572 (2026-08-27)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) (>20 nowe zamówienia)