Dostawa warzyw-nowalijek
4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu
Dostawa warzyw-nowalijek
TerminDeadline 2026-09-29
Kto? Co?- • Owoce cytrusowe › Cytryny
- • Owoce cytrusowe › Mandarynki
- • Owoce cytrusowe › Pomarańcze
- • Owoce inne niż tropikalne › Jabłka, gruszki i pigwy › Gruszki
- • Owoce inne niż tropikalne › Jabłka, gruszki i pigwy › Jabłka
- • Owoce inne niż tropikalne › Owoc jagody › Maliny
- • Owoce inne niż tropikalne › Owoc jagody › Porzeczki
- • Owoce inne niż tropikalne › Owoc jagody › Truskawki
- • Owoce inne niż tropikalne › Owoce pestkowe › Brzoskwinie
- • Owoce inne niż tropikalne › Owoce pestkowe › Wiśnie
- • Owoce inne niż tropikalne › Owoce pestkowe › Śliwki
- • Owoce inne niż tropikalne › Winogrona
- • Owoce i orzechy tropikalne › Owoce tropikalne › Banany
- • Owoce i orzechy tropikalne › Owoce tropikalne › Owoce kiwi
- • Warzywa kapustne › Brokuły
- • Warzywa kapustne › Kalafior
- • Warzywa kapustne › Kapusta
- • Warzywa kapustne › Kapusta brukselska
- • Warzywa konserwowane i/lub puszkowane › Warzywa tymczasowo zakonserwowane
- • Warzywa korzeniowe i bulwiaste › Warzywa korzeniowe › Burak ćwikłowy
- • Warzywa korzeniowe i bulwiaste › Warzywa korzeniowe › Cebula
- • Warzywa korzeniowe i bulwiaste › Warzywa korzeniowe › Marchew
- • Warzywa liściaste › Sałata
- • Warzywa owocowe › Cukinia
- • Warzywa owocowe › Fasola › Fasola szparagowa
- • Warzywa owocowe › Grzyby
- • Warzywa owocowe › Ogórki
- • Warzywa owocowe › Papryka
- • Warzywa owocowe › Pomidory
- • Warzywa świeże lub mrożone › Warzywa liściaste i kapustne › Kapusta przetworzona
- • Ziemniaki i warzywa suszone › Ziemniaki
- • Dolnośląskie › Miasto Wrocław
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa warzyw-nowalijek
Numer referencyjny:
Krótki opis: Dostawa warzyw-nowalijek
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Banany 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Produkty/usługi: Owoce i orzechy 📦
Dodatkowe produkty/usługi:
Adres pocztowy: ul. Weigla 5
Kod pocztowy: 50-981
Miejscowość: Wrocław
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Wrocław 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Wysokość kary umownej za zwłokę w dostawie sukcesywnej lub w dostawie reklamacyjnej towaru za każdy dzień zwłoki
Zaproponowany narzut do cen TARGPIASTU
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Opis
Adres pocztowy: ul. R.Weigla 5
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-29 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-29 11:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/4wsk/proceedings
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-29 11:15:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/4wsk/proceedings
Informacje dodatkowe:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. R.Weigla 5
Kod pocztowy: 50-981
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: zam.pub@4wsk.pl 📧
Telefon: +48 261660119 📞
Fax: +48 261660119 📠
URL: https://4wsk.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/4wsk/proceedings 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/4wsk/proceedings 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/4wsk/proceedings 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/4wsk/proceedings 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://platformazakupowa.pl/pn/4wsk/proceedings 🌏
Nazwa: Platforma zakupowa openNexus
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: +48226958504 📞
Fax: +48226958111 📠
URL: https://www.gov.pl/web/sp-prokuratoria 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-31Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 167-599404 (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa warzyw-nowalijek
Numer referencyjny:
4WSzKzP.SZP.2612.85.2026
Krótki opis: Dostawa warzyw-nowalijek
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Banany 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Dostawa warzyw-nowalijek
Produkty/usługi: Owoce i orzechy 📦
Dodatkowe produkty/usługi:
Banany
📦
Brokuły
📦
Kod pocztowy: 50-981
Miejscowość: Wrocław
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Wrocław 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
1. Wykonawcy nie przysługuje względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenie z tytułu niezrealizowania pełnej ilości przedmiotu zamówienia. Niezrealizowana część umowy nie będzie większa niż 50% ceny brutto umowy. Zamówienie gwarantowane wynosi 50% ceny brutto umowy. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji Wykonawca zobowiązuje się umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości towaru na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem gwarantowanym.
2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać
z opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź braku środków finansowych na ten cel.
3. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Pisemna forma powiadomienia Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez Zamawiającego, jest wiążąca dla Wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych
w niniejszej umowie dla zakupu realizowanego w ramach opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji postanowienia niniejszej umowy obowiązują odpowiednio.
Pokaż więcej
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Wysokość kary umownej za zwłokę w dostawie sukcesywnej lub w dostawie reklamacyjnej towaru za każdy dzień zwłoki
Zaproponowany narzut do cen TARGPIASTU
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Brokuły
📦
Cebula
📦
Adres pocztowy: ul. R.Weigla 5
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-29 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-29 11:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/4wsk/proceedings
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Otwarcie ofert nastąpi przy użyciu systemu teleinformatycznego – Platformy zakupowej.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️ Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-29 11:15:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/4wsk/proceedings
Informacje dodatkowe:
Otwarcie ofert nastąpi przy użyciu systemu teleinformatycznego – Platformy zakupowej.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu
Krajowy numer rejestracyjny:
930090240
Adres pocztowy: ul. R.Weigla 5
Kod pocztowy: 50-981
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: zam.pub@4wsk.pl 📧
Telefon: +48 261660119 📞
Fax: +48 261660119 📠
URL: https://4wsk.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/4wsk/proceedings 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/4wsk/proceedings 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/4wsk/proceedings 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/4wsk/proceedings 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://platformazakupowa.pl/pn/4wsk/proceedings 🌏
Nazwa: Platforma zakupowa openNexus
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
526-28-83-664
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: +48226958504 📞
Fax: +48226958111 📠
URL: https://www.gov.pl/web/sp-prokuratoria 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
526-22-39-325
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Odwołanie przysługuje na:
1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, w tym na projektowane postanowienie umowy;
2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy;
3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy, mimo że zamawiający był do tego obowiązany.
2. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby.
3. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu.
4. Domniemywa się, że zamawiający mógł zapoznać się z treścią odwołania przed upływem terminu do jego wniesienia, jeżeli przekazanie odpowiednio odwołania albo jego kopii nastąpiło przed upływem terminu do jego wniesienia przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
5. Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia.
6. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej.
7. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 5 i 6 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-31Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 167-599404 (2026-08-28)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne (>20 nowe zamówienia)