Dostawa, wdrożenie i uruchomienie systemu bezpieczeństwa klasy UTM/NGFW wraz z licenjcjami i wsparciem
Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie i uruchomienie redundantnego systemu bezpieczeństwa klasy UTM/NGFW wraz z licencjami i wsparciem producenta na okres 60 miesięcy.
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co?- • Pakiety oprogramowania użytkowego › Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
- • Sieci › Urządzenia sieciowe
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-17 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa, wdrożenie i uruchomienie systemu bezpieczeństwa klasy UTM/NGFW wraz z licenjcjami i wsparciem
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia sieciowe 📦
Opis
Informacje dodatkowe:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Kraków 🏙️
Czas trwania: 14 dni
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji: Brak opcji wznowień
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Czas wdrożenia systemu bezpieczeństwa
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Pakiety oprogramowania zabezpieczającego 📦
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 12:10:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-19
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-21 12:10:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-19
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Podchorążych 2
Kod pocztowy: 30-084
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: dominika.skorny@uken.krakow.pl 📧
Telefon: 12 662 60 53 📞
URL: https://www.uken.krakow.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/up_krakow 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/up_krakow 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1349235 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1349235 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 158-569730 (2026-08-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa, wdrożenie i uruchomienie systemu bezpieczeństwa klasy UTM/NGFW wraz z licenjcjami i wsparciem
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie i uruchomienie redundantnego systemu bezpieczeństwa klasy UTM/NGFW wraz z licencjami i wsparciem producenta na okres 60 miesięcy.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Urządzenia sieciowe 📦
Opis
Informacje dodatkowe:
Zamawiający, na podstawie art. 112 ustawy Pzp określa następujące warunki udziału
w postępowaniu:
Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym - Zamawiający nie dokonuje opisu warunku.
Uprawnienia, do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów - Zamawiający określa minimalne warunki w tym zakresie tj.:
1) Wykonawca winien przedłożyć oświadczenie producenta lub autoryzowanego dystrybutora producenta na terenie Polski, iż Wykonawca posiada autoryzację producenta
w zakresie sprzedaży oferowanych rozwiązań.
Sytuacja ekonomiczna lub finansowa - Zamawiający nie dokonuje opisu warunku.
Zdolność techniczna lub zawodowa – Zamawiający określa minimalne warunki w tym zakresie tj.:
1) Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie), zrealizował należycie co najmniej 2 dostawy wraz z wdrożeniem i uruchomieniem systemu bezpieczeństwa klasy UTM/NGFW, o wartości co najmniej 100 000,00 PLN (netto) każda.
2) Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeśli Wykonawca skieruje do realizacji przedmiotu zamówienia co najmniej jedną osobę posiadającą najwyższy poziom certyfikacji technicznej producenta oferowanego rozwiązania bezpieczeństwa sieciowego potwierdzający zdolność do samodzielnego projektowania, wdrażania, utrzymania oraz diagnozowania złożonych środowisk teleinformatycznych.
W szczególności inżynier powinien posiadać potwierdzone certyfikatem producenta (lub innym dokumentem wydawanym przez producenta) oferowanego rozwiązania umiejętności obejmujące co najmniej:
1. Projektowanie i utrzymanie infrastruktury
• projektowanie architektury wysokiej dostępności (High Availability) oraz redundancji urządzeń i usług,
• konfigurację klastrów wysokiej dostępności, mechanizmów synchronizacji oraz przełączania awaryjnego,
• konfigurację agregacji łączy oraz redundancji połączeń sieciowych,
• projektowanie architektury SD-WAN dla środowisk wielooddziałowych i wielocentrowych,
• zapewnienie ciągłości działania usług oraz optymalizacji wydajności aplikacji,
• optymalizację wydajności systemów i ich zabezpieczanie zgodnie z dobrymi praktykami (hardening),
• zarządzanie wersjami oprogramowania, wdrażaniem aktualizacji oraz środowiskami zwirtualizowanymi,
• centralne zarządzanie konfiguracją, politykami bezpieczeństwa, logami oraz środowiskami wielodzierżawionymi.
2. Zaawansowane technologie sieciowe
• projektowanie i konfigurację sieci wykorzystujących routing statyczny i dynamiczny,
• konfigurację protokołów routingu oraz mechanizmów zapewniających szybką rekonwergencję i wysoką dostępność,
• konfigurację tras opartych o polityki, równoważenie ruchu oraz segmentację ruchu,
• projektowanie i konfigurację sieci SD-WAN oraz architektury SASE,
• konfigurację i utrzymanie sieci VLAN, stref bezpieczeństwa, translacji adresów (NAT), kształtowania ruchu (QoS/Traffic Shaping) oraz routingu między segmentami sieci,
• konfigurację środowisk IPv4 i IPv6,
• wdrażanie sieci nakładkowych (Overlay) oraz technologii VXLAN.
3. Bezpieczna komunikacja
• projektowanie, konfigurację i utrzymanie tuneli VPN wykorzystujących technologie IPSec oraz SSL/TLS,
• wdrażanie zdalnego dostępu użytkowników oraz połączeń między lokalizacjami,
• implementację rozwiązań opartych o architekturę Zero Trust Network Access (ZTNA),
• stosowanie nowoczesnych metod wymiany kluczy kryptograficznych, w tym mechanizmów odpornych na zagrożenia związane z komputerami kwantowymi.
4. Ochrona sieci i ruchu
• konfigurację zapór sieciowych nowej generacji,
• tworzenie i zarządzanie politykami bezpieczeństwa,
• konfigurację różnych trybów inspekcji ruchu sieciowego,
• wdrażanie systemów wykrywania i zapobiegania włamaniom (IPS),
• filtrowanie ruchu internetowego oraz treści,
• ochronę przed wyciekiem danych (DLP),
• inspekcję ruchu szyfrowanego SSL/TLS,
• integrację systemów bezpieczeństwa z innymi elementami infrastruktury.
5. Uwierzytelnianie i zarządzanie tożsamością
• projektowanie i wdrażanie systemów uwierzytelniania użytkowników i urządzeń,
• integrację z usługami katalogowymi oraz systemami zarządzania tożsamością,
• konfigurację protokołów LDAP, RADIUS, TACACS+, OAuth oraz SAML,
• wdrażanie uwierzytelniania opartego na certyfikatach,
• zarządzanie infrastrukturą klucza publicznego (PKI),
• zarządzanie urzędami certyfikacji oraz mechanizmami wydawania i weryfikacji certyfikatów cyfrowych.
6. Automatyzacja i integracja systemów bezpieczeństwa
• projektowanie i wdrażanie mechanizmów automatyzacji reakcji na zdarzenia,
• wykorzystanie interfejsów programistycznych (API) do integracji systemów,
• automatyzację procesów administracyjnych oraz operacyjnych,
• integrację wielu elementów infrastruktury bezpieczeństwa w jednolite środowisko zarządzania.
7. Monitorowanie, analiza i diagnostyka
• centralne gromadzenie oraz analizę logów,
• tworzenie raportów i analiz dotyczących bezpieczeństwa,
• analizę incydentów bezpieczeństwa,
• diagnozowanie problemów komunikacyjnych oraz wydajnościowych,
• analizę ruchu sieciowego i zdarzeń bezpieczeństwa,
• identyfikację przyczyn awarii oraz prowadzenie zaawansowanego procesu rozwiązywania problemów (troubleshooting) w środowiskach produkcyjnych.
8. Kompetencje praktyczne
Certyfikat (lub inny dokument wydawany przez producenta oferowanego urządzenia) potwierdza zdolność do samodzielnego projektowania, konfiguracji oraz diagnozowania złożonych środowisk teleinformatycznych, obejmujących wiele współpracujących urządzeń, usług i lokalizacji, z uwzględnieniem wymagań dotyczących bezpieczeństwa, wysokiej dostępności, wydajności oraz ciągłości działania usług. Szczególny nacisk położony jest na praktyczne rozwiązywanie złożonych problemów technicznych oraz integrację wielu technologii w ramach jednej architektury.
Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywane przez Zamawiającego jest obowiązany udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 uPzp, że proponowane przez niego rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w OPZ.
Pokaż więcej
Miejsce wykonania: Miasto Kraków 🏙️
Czas trwania: 14 dni
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji: Brak opcji wznowień
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Czas wdrożenia systemu bezpieczeństwa
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Pakiety oprogramowania zabezpieczającego 📦
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 12:10:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-19
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-21 12:10:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-19
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości: 7 000,00 zł (słownie: siedem tysięcy zł i 00/100).
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.
Krajowy numer rejestracyjny:
6750200195
Adres pocztowy: ul. Podchorążych 2
Kod pocztowy: 30-084
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: dominika.skorny@uken.krakow.pl 📧
Telefon: 12 662 60 53 📞
URL: https://www.uken.krakow.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/up_krakow 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/up_krakow 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1349235 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1349235 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Zamawiający wykluczy z postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcę, wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, oraz art. 5k ust 1 Rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. 2024 poz. 507 z późn. zm.) Wykluczenie Wykonawcy nastąpi w przypadkach, o których mowa w art. 111 ustawy Pzp.
Wykonawca nie podlega wykluczeniu w okolicznościach określonych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2
i 5, jeżeli udowodni Zamawiającemu, że spełnił łącznie przesłanki określone w art. 110 ust. 2 ustawy Pzp.
Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 i 2 ustawy Pzp, w pierwszej kolejności dokona badania
i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału
w postępowaniu. Zamawiający będzie żądać złożenia JEDZ wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona.
Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia, następujących podmiotowych środków dowodowych albo certyfikatu (certyfikat zostanie uznany przez Zamawiającego wyłącznie w zakresie, w jakim potwierdza brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu określonych w niniejszej SWZ. Jeżeli certyfikat nie obejmuje wszystkich wymaganych okoliczności, Wykonawca zobowiązany jest złożyć pozostałe wymagane podmiotowe środki dowodowe):
1) Oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania oraz o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu złożone na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego
w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) na podstawie art. 59 ust. 2 dyrektywy 2014/24/UE, ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, zwanego dalej „jednolitym dokumentem” lub „JEDZ”.
W części IV Wykonawca wypełnia tylko sekcję α bez konieczności wypełniania pozostałych sekcji dokumentu. Zamawiający informuje, że na stronie internetowej pod adresem: https://espd.uzp.gov.pl/ zamieszczone jest elektroniczne narzędzie do wypełniania JEDZ.
Wykonawca, który zamierza posługiwać się certyfikatem Wykonawcy zamówień publicznych, powinien wskazać informację o certyfikacie w JEDZ, w szczególności w części II sekcji A, w polu dotyczącym wpisu do urzędowego wykazu zatwierdzonych Wykonawców albo posiadania równoważnego certyfikatu.
Wykonawca powinien podać dane umożliwiające identyfikację certyfikatu, ustalenie podmiotu certyfikującego, okresu ważności certyfikacji oraz zakresu, w jakim zamierza posługiwać się certyfikatem w niniejszym postępowaniu.
Wzór JEDZ`a przekazany zostanie Wykonawcy wraz z wezwaniem do dostarczenia podmiotowych środków dowodowych.
W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy
z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenie to ma potwierdzać brak podstaw wykluczenia w zakresie określonym w niniejszej SWZ, a także spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w którym każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
2) Oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t. j.: Dz. U. 2025 poz. 1714), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 7 do SWZ (w formie elektronicznej).
Nie będzie wymagane złożenie powyższego oświadczenia w przypadku, gdy w postępowaniu zostanie złożona tylko jedna oferta.
3) oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k ust. 1 rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2024 zmienionego rozporządzeniem Rady (UE) nr 2022/57 oraz 2025/2033 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie oraz na podstawi art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – Załącznik nr 3 do SWZ.
4) Informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem (w formie elektronicznej).
5) Odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji
i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji (w formie elektronicznej).
6) Wykaz dostaw wykonanych w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane wraz z załączeniem dowodów określających, czy te dostawy zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ (w formie elektronicznej).
7) Wykaz osoby/osób skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, potwierdzający wymagania Zamawiającego. Wzór wykazu osób stanowi Załącznik nr 6 do SWZ.
8) Dokumenty potwierdzające posiadanie uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, określone w Rozdziale 6 SWZ.
Wykonawca może, zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych wymaganych przez Zamawiającego w niniejszym postępowaniu, posłużyć się certyfikatem Wykonawcy zamówień publicznych, jeżeli certyfikat ten potwierdza okoliczności wymagane przez Zamawiającego w zakresie braku podstaw wykluczenia lub spełniania warunków udziału
w postępowaniu.
Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości: 7 000,00 zł (słownie: siedem tysięcy zł i 00/100).
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej 2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia, wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt. 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, 4. Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Dziale IX „Środki ochrony prawnej” ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 158-569730 (2026-08-17)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny (>20 nowe zamówienia)