Dostawa, wdrożenie oraz integracja jednolitego środowiska procesowego do obsługi spraw pracowniczych wraz z usługami wspierającymi dostępność cyfrową Uniwersytetu Radomskiego.

Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego

Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa, wdrożenie oraz integracja jednolitego środowiska procesowego do obsługi spraw pracowniczych wraz z usługami wspierającymi dostępność cyfrową Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego” podzielona na następujące Etapy: L.p. Etap 1 – Serwery Zamawiający wymaga: 001. dostawy, konfiguracji i uruchomienia 2 serwerów produkcyjnych L.p. Etap 2 – Instalacja i konfiguracja Zamawiający wymaga: 002. instalacji środowiska procesowego do obsługi spraw pracowniczych i usług wspierających dostępność cyfrową wraz z przekazaniem licencji, 003. wykonania konfiguracji uruchomieniowej, L.p. Etap 3 – Wdrożenie i szkolenia Zamawiający wymaga: 004. implementacji procesów biznesowych wskazanych w Rozdziale „Procesy realizowane w Uniwersytecie Radomskim im. Kazimierza Pułaskiego” w OPZ wraz z integracjami, 005. uruchomienia produkcyjnego środowiska procesowego do obsługi spraw pracowniczych i usług wspierających dostępność cyfrową. 006. dostarczenia Dokumentacji powykonawczej i Dokumentacji użytkowej (instrukcje) 007. przeprowadzenia szkoleń z obsługi oprogramowania – zakres rozszerzony - dla administratorów systemu w wymiarze 8 h dla każdej grupy, 008. przeprowadzenia szkoleń z obsługi oprogramowania – zakres podstawowy dla użytkowników w wymiarze 4 h dla każdej grupy.

Termin

Deadline 2026-10-12

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-09-03 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa, wdrożenie oraz integracja jednolitego środowiska procesowego do obsługi spraw pracowniczych wraz z usługami wspierającymi dostępność cyfrową Uniwersytetu Radomskiego.
Numer referencyjny: AP-26-31u/26/E
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa, wdrożenie oraz integracja jednolitego środowiska procesowego do obsługi spraw pracowniczych wraz z usługami wspierającymi dostępność cyfrową Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego” podzielona na następujące Etapy: L.p. Etap 1 – Serwery Zamawiający wymaga: 001. dostawy, konfiguracji i uruchomienia 2 serwerów produkcyjnych L.p. Etap 2 – Instalacja i konfiguracja Zamawiający wymaga: 002. instalacji środowiska procesowego do obsługi spraw pracowniczych i usług wspierających dostępność cyfrową wraz z przekazaniem licencji, 003. wykonania konfiguracji uruchomieniowej, L.p. Etap 3 – Wdrożenie i szkolenia Zamawiający wymaga: 004. implementacji procesów biznesowych wskazanych w Rozdziale „Procesy realizowane w Uniwersytecie Radomskim im. Kazimierza Pułaskiego” w OPZ wraz z integracjami, 005. uruchomienia produkcyjnego środowiska procesowego do obsługi spraw pracowniczych i usług wspierających dostępność cyfrową. 006. dostarczenia Dokumentacji powykonawczej i Dokumentacji użytkowej (instrukcje) 007. przeprowadzenia szkoleń z obsługi oprogramowania – zakres rozszerzony - dla administratorów systemu w wymiarze 8 h dla każdej grupy, 008. przeprowadzenia szkoleń z obsługi oprogramowania – zakres podstawowy dla użytkowników w wymiarze 4 h dla każdej grupy.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi wdrażania oprogramowania 📦
Opis
Tytuł: Dostawa, wdrożenie oraz integracja jednolitego środowiska procesowego do obsługi spraw pracowniczych wraz z usługami wspierającymi dostępność cyfrową Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego.
Opis zamówienia:
„Dostawa, wdrożenie oraz integracja jednolitego środowiska procesowego do obsługi spraw pracowniczych wraz z usługami wspierającymi dostępność cyfrową Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego” podzielona na następujące Etapy: L.p. Etap 1 – Serwery Zamawiający wymaga: 001. dostawy, konfiguracji i uruchomienia 2 serwerów produkcyjnych L.p. Etap 2 – Instalacja i konfiguracja Zamawiający wymaga: 002. instalacji środowiska procesowego do obsługi spraw pracowniczych i usług wspierających dostępność cyfrową wraz z przekazaniem licencji, 003. wykonania konfiguracji uruchomieniowej, L.p. Etap 3 – Wdrożenie i szkolenia Zamawiający wymaga: 004. implementacji procesów biznesowych wskazanych w Rozdziale „Procesy realizowane w Uniwersytecie Radomskim im. Kazimierza Pułaskiego” w OPZ wraz z integracjami, 005. uruchomienia produkcyjnego środowiska procesowego do obsługi spraw pracowniczych i usług wspierających dostępność cyfrową. 006. dostarczenia Dokumentacji powykonawczej i Dokumentacji użytkowej (instrukcje) 007. przeprowadzenia szkoleń z obsługi oprogramowania – zakres rozszerzony - dla administratorów systemu w wymiarze 8 h dla każdej grupy, 008. przeprowadzenia szkoleń z obsługi oprogramowania – zakres podstawowy dla użytkowników w wymiarze 4 h dla każdej grupy.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Adres pocztowy: ul. Malczewskiego 29
Kod pocztowy: 26-600
Miejscowość: Radom
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Radomski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Dodatkowe funkcjonalności oferowanego rozwiązania.
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
1. O udzielenie przedmiotowego zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 uPzp. 2. Zamawiający nie przewiduje możliwości wykluczenia Wykonawcy na podstawie art. 109 ust. 1 uPzp. 3. Wykluczenie Wykonawcy następuje zgodnie z art. 111 uPzp z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 i 3 tejże ustawy. 4. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r., poz. 514), zwanej dalej: „Ustawą o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego”. 5. Z postepowania wyklucza się również Wykonawcę na zasadach przewidzianych w art. 5k ust. 1 ppkt a-c Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.U.UE.L z 2014 r. poz. 229.1 z późn. zm.). 6. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, Zamawiający zbada, czy nie zachodzą wobec tego podmiotu podstawy wykluczenia, które zostały przewidziane względem Wykonawcy (zgodnie z katalogiem dokumentów wymaganych dla Wykonawcy). 7. W przypadku wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia Zamawiający bada, czy nie zachodzą podstawy wykluczenia wobec każdego z tych Wykonawców (zgodnie z katalogiem dokumentów wymaganych dla Wykonawcy). 8. Jeżeli Wykonawcy zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia Podwykonawcy, Zamawiający może zbadać, czy nie zachodzą wobec tego Podwykonawcy podstawy wykluczenia, które zostały przewidziane względem Wykonawcy (zgodnie z katalogiem dokumentów wymaganych dla Wykonawcy). 9. Wykonawca może wykazać brak podstaw wykluczenia poprzez przedłożenie ważnego certyfikatu Wykonawcy wydanego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji Wykonawców zamówień publicznych - w zakresie objętym certyfikacją. W przypadku gdy certyfikat nie obejmuje wszystkich podstaw wykluczenia wymaganych przez Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest złożyć dokumenty lub oświadczenia wyłącznie w zakresie nieobjętym certyfikatem.
Pokaż więcej
Adres pocztowy: Malczewskiego 29

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-12 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-12 12:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-10-12 12:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
1. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 50 000,00 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy 00/100 złotych). 2. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. 3. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2020 r., poz. 299). 4. Wadium w formie pieniądza należy wnieść przelewem na rachunek bankowy o numerze: 29 1750 1253 0000 0000 2074 0779 z dopiskiem „Wadium – nr postępowania AP-26-31u/26/E”. Uwaga: Za termin wniesienia wadium w formie pieniądza zostanie przyjęty termin uznania rachunku Zamawiającego. 5. Wadium wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia musi być złożone jako oryginał gwarancji lub poręczenia w postaci elektronicznej.
Pokaż więcej

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 7960106439
Adres pocztowy: ul. Malczewskiego 29
Kod pocztowy: 26-600
Miasto pocztowe: Radom
Region: Radomski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolnia@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: www.uniwersytetradom.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-89499378-43c8-4634-87a5-712bb927abbd 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-89499378-43c8-4634-87a5-712bb927abbd 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-89499378-43c8-4634-87a5-712bb927abbd 🌏
Nazwa: Platforma E-Zamówienia
Identyfikator funduszy UE: Projekt:URad coraz bardziej dostępny,nr projektuFERS.03.01-IP.08-0179/24
Program funduszy UE: Europejski Fundusz Społeczny Plus (EFS+) (2021/2027)
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcy oraz innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy, przysługują środki ochrony prawnej określone w dziale IX uPzp.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 171-610145 (2026-09-03)