Dostawa wiertnic i sprzętu wiertniczego dla potrzeb Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. z podziałem na zadania

Polska Grupa Górnicza s.a.

Zgodnie z SWZ

Termin

Deadline 2026-10-05

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-09-03 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa wiertnic i sprzętu wiertniczego dla potrzeb Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. z podziałem na zadania
Krótki opis: Zgodnie z SWZ
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Wiertnica 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 9

1️⃣
Tytuł: Zadanie 1 - Wiertnica pneumatyczna WDP-1C z ramą standardową lub równoważna
Produkty/usługi: Sprzęt wiertniczy 📦
Dodatkowe produkty/usługi: Sprzęt wiertniczy 📦
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Katowicki 🏙️
Czas trwania: 14 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: Zadanie 2 - Wiertnica hydrauliczna WD-06H z wrzecionem S-600mm i rozporą przedłużaną L=3560 mm lub równoważna
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: Zadanie 3 - Wiertnica hydrauliczna WDH-1 z agregatem AZH2-68/27 i z kompletem ram do wierceń pod kątem lub równoważna
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Tytuł: Zadanie 4 - Wiertnica hydrauliczna WWH-5 z agregatem lub równoważna
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Tytuł: Zadanie 5 - Wiertnica elektryczna WD-02EA z rozporą standardową L=2530 mm lub równoważna
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Tytuł: Zadanie 6 - Wiertnica elektryczna MDR 03-06/M lub równoważna
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Tytuł: Zadanie 7 - Kotwiarka pneumatyczna GMP KP-100/III lub równoważna
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Tytuł: Zadanie 8 - Kotwiarka pneumatyczna SUPER TURBO BOLTER ST 1500/1300 2S lub równoważna
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Tytuł: Zadanie 9 - Kotwiarka pneumatyczna SUPER TURBO BOLTER 1345/900 2S lub równoważna
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Informacje o aukcji elektronicznej
Wykorzystana zostanie aukcja elektroniczna
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-10-05 10:00:00 📅
Umowa zawiera warunki realizacji

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: Zgodnie z SWZ
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Zgodnie z SWZ
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: zgodnie z SWZ

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Polska Grupa Górnicza S.A.
Krajowy numer rejestracyjny: 634-283-47-28
Kod pocztowy: 40-039
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: k.hendel@pgg.pl 📧
Telefon: 0327572623 📞
Główna działalność
Poszukiwanie i wydobycie węgla i innych paliw stałych
Komunikacja
Dokumenty URL: https://www.pgg.pl/strefa-korporacyjna/dostawcy/profil-nabywcy/przetargi 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://efo.coig.biz 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Zgodnie z UZP
Źródło: OJS 2026/S 171-612287 (2026-09-03)