Dostawa wozów osobowych oraz sanitarnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.

Polska Grupa Górnicza s.a.

Dostawa wozów osobowych oraz sanitarnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A., z podziałem na zadania.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-07-02. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-27.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-05-27 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-09-01 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa wozów osobowych oraz sanitarnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Numer referencyjny: 432500722
Krótki opis:
Dostawa wozów osobowych oraz sanitarnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A., z podziałem na zadania.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Urządzenia górnicze 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3

1️⃣
Tytuł: Dostawa 32 szt. wozów osobowych bez hamulca
Opis zamówienia: Dostawa 32 szt. wozów osobowych bez hamulca
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Oddziały Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Katowicki 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: Dostawa 46 szt. wozów osobowych z hamulcem
Opis zamówienia: Dostawa 46 szt. wozów osobowych z hamulcem
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: Dostawa 7 szt. wozów sanitarnych
Opis zamówienia: Dostawa 7 szt. wozów sanitarnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-02 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-02 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Informacje o aukcji elektronicznej
Wykorzystana zostanie aukcja elektroniczna
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-07-02 10:00:00 📅
Umowa zawiera warunki realizacji

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: Zgodnie z SWZ.
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Zgodnie z SWZ.
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z SWZ.

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Polska Grupa Górnicza S.A.
Krajowy numer rejestracyjny: 6342834728
Departament: Polska Grupa Górnicza S.A.
Adres pocztowy: ul. Powstańców 30
Kod pocztowy: 40-039
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: k.kinder@pgg.pl 📧
Telefon: (32) 757 29 31 📞
URL: http://www.pgg.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.pgg.pl/strefa-korporacyjna/dostawcy/profil-nabywcy/przetargi 🌏
Główna działalność
Poszukiwanie i wydobycie węgla i innych paliw stałych
Komunikacja
Dokumenty URL: https://www.pgg.pl/strefa-korporacyjna/dostawcy/profil-nabywcy/przetargi 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://efo.coig.biz/inquiries/show/2ebd6cc0-8b1a-4fe1-b208-4eb9bb28519d 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych
Krajowy numer rejestracyjny: 526-223-93-25
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 022 458 78 01 📞
Fax: 22 458 78 00 📠
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Zgodnie z SWZ.
Źródło: OJS 2026/S 101-363458 (2026-05-27)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-09-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2 981 500 PLN 💰

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: 702603277
Data zawarcia umowy: 2026-08-13 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 196 800 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty: Zadanie nr 1: Śląska Fabryka Urządzeń Górniczych MONTANA S.A.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Śląska Fabryka Urządzeń Górniczych MONTANA S.A.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Śląska Fabryka Urządzeń Górniczych MONTANA S.A.
Krajowy numer rejestracyjny: PL9541180521
Adres pocztowy: ul. Porcelanowa 25
Kod pocztowy: 40-241
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 771 000 PLN 💰
Identyfikator oferty: Zadanie nr 2: Śląska Fabryka Urządzeń Górniczych MONTANA S.A.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Całkowita wartość umowy/działki: 311 850 PLN 💰
Identyfikator oferty: Zadanie nr 3: Śląska Fabryka Urządzeń Górniczych MONTANA S.A.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0003
Źródło: OJS 2026/S 169-602824 (2026-09-01)