Dostawa wraz z instalacją i wdrożeniem komponentów infrastruktury IT – powtórka 2.
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie
Dostawa wraz z instalacją i wdrożeniem komponentów infrastruktury IT – powtórka 2.
TerminDeadline 2026-09-07
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warmińsko-mazurskie › Olsztyński
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-03 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa wraz z instalacją i wdrożeniem komponentów infrastruktury IT – powtórka 2.
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Systemy i serwery informacyjne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Informacje dodatkowe:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Olsztyński 🏙️
Czas trwania: 8 tygodni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-07 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-07 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-07 11:00:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Dział Zamówien Publicznych i Zaopatrzenia
Adres pocztowy: ul. Żołnierska 18
Kod pocztowy: 10-561
Miasto pocztowe: Olsztyn
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@wss.olsztyn.pl 📧
Telefon: +48895386228 📞
URL: https://wss.olsztyn.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Identyfikator funduszy UE: UE: FEWM.01.07-IZ.00-0017/25
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 161-578885 (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa wraz z instalacją i wdrożeniem komponentów infrastruktury IT – powtórka 2.
Numer referencyjny:
DZPZ/2650/36UEPN/2026
Krótki opis:
Dostawa wraz z instalacją i wdrożeniem komponentów infrastruktury IT – powtórka 2.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Systemy i serwery informacyjne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
DZPZ/2650/36UEPN/2026
Informacje dodatkowe:
"Wdrożenie e-usług i poprawa dojrzałości cyfrowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie poprzez rozbudowę infrastruktury IT" realizowany w ramach
Programu Operacyjnego: Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju regionalnego Priorytet: 01 Gospodarka, Działania 01.07 E-zdrowie.
Pokaż więcej
Miejsce wykonania: Olsztyński 🏙️
Czas trwania: 8 tygodni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Skrócenie terminu wynika z wystąpienia obiektywnych okoliczności powodujących pilną potrzebę udzielenia zamówienia oraz jest konieczne dla zapewnienia możliwości terminowej i efektywnej realizacji zamówienia, przy jednoczesnym zachowaniu zasad uczciwej konkurencji, równego traktowania wykonawców, przejrzystości i proporcjonalności.Zamawiający podejmował już działania zmierzające do udzielenia przedmiotowego zamówienia. Dwa wcześniejsze postępowania dotyczące tego zakresu zostały unieważnione z uwagi na fakt, iż ceny złożonych ofert znacznie przewyższały kwoty, jakie Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Oznacza to, że pomimo przeprowadzenia konkurencyjnych postępowań Zamawiający nie uzyskał możliwości udzielenia zamówienia w ramach posiadanych środków.
Jednocześnie od czasu przeprowadzenia poprzednich postępowań obserwowany jest istotny wzrost cen komponentów infrastruktury IT, w szczególności serwerów oraz macierzy dyskowych. Sytuacja na rynku sprzętu IT charakteryzuje się obecnie wysoką dynamiką zmian cen oraz ograniczoną stabilnością warunków handlowych. Wykonawcy przygotowujący oferty są uzależnieni od warunków cenowych uzyskiwanych od producentów i dystrybutorów, przy czym informacje cenowe oraz warunki handlowe dotyczące komponentów objętych zamówieniem zachowują ważność przez bardzo krótki okres, w praktyce wynoszący około 14 dni.
Pokaż więcej
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-07 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-07 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-07 11:00:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie
Krajowy numer rejestracyjny:
000293976
Departament: Dział Zamówien Publicznych i Zaopatrzenia
Adres pocztowy: ul. Żołnierska 18
Kod pocztowy: 10-561
Miasto pocztowe: Olsztyn
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@wss.olsztyn.pl 📧
Telefon: +48895386228 📞
URL: https://wss.olsztyn.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Identyfikator funduszy UE: UE: FEWM.01.07-IZ.00-0017/25
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się na zasadach określonych w art. 513-516 art. Ustawy pzp, w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 161-578885 (2026-08-20)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-03)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-09 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-09 11:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-09 11:00:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Zmiana terminu składania i otwarcia ofert.
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 578885-2026
Źródło: OJS 2026/S 171-610140 (2026-09-03)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-09 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-09 11:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-09 11:00:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Zmiana terminu składania i otwarcia ofert.
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 578885-2026
Źródło: OJS 2026/S 171-610140 (2026-09-03)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne (>20 nowe zamówienia)
- Systemy i serwery informacyjne (>20)
- Serwery (>20)
- Systemy informacyjne (6)