„Dostawa wyposażenia dla Zakładu Farmakogenetyki oraz Dostawa aparatury medycznej dla Oddziału Toksykologii z Ośrodkiem Ostrych Zatruć celem pogłębienia diagnostyki i leczenia osób uzależnionych od alkoholu.”
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu
„Dostawa wyposażenia dla Zakładu Farmakogenetyki oraz Dostawa aparatury medycznej dla Oddziału Toksykologii z Ośrodkiem Ostrych Zatruć celem pogłębienia diagnostyki i leczenia osób uzależnionych od alkoholu.”
TerminDeadline 2026-09-18
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Śląskie › Sosnowiecki
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Dostawa wyposażenia dla Zakładu Farmakogenetyki oraz Dostawa aparatury medycznej dla Oddziału Toksykologii z Ośrodkiem Ostrych Zatruć celem pogłębienia diagnostyki i leczenia osób uzależnionych od alkoholu.”
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 6
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Czytnik mikropłytek
Opis zamówienia: Czytnik mikropłytek
Adres pocztowy: Plac Medyków 1
Kod pocztowy: 41-200
Miejscowość: Sosnowiec
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Sosnowiecki 🏙️
Czas trwania: 4 tygodni
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): określone w Załączniku nr 3 do SWZ
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Spektrofotometr
Opis zamówienia: Spektrofotometr
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Termocykler
Opis zamówienia: Termocykler
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Aparat do sekwencjonowania metodą Sangera
Opis zamówienia: Aparat do sekwencjonowania metodą Sangera
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Łóżko dla pacjentów
Opis zamówienia: Łóżko dla pacjentów
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zestaw pomp infuzyjnych
Opis zamówienia: Zestaw pomp infuzyjnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-18 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-18 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): W siedzibie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu, pl. Medyków 1, 41-200 Sosnowiec
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Otwarcie ofert jest niejawne
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-18 10:00:00 📅
Miejsce:
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Plac Medyków 1
Kod pocztowy: 41-200
Miasto pocztowe: Sosnowiec
Region: Sosnowiecki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zam.publ@wss5.pl 📧
Telefon: 48 323682012 📞
URL: www.wss5.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/wss5 🌏
Adres profilu nabywcy: https://www.platformazakupowa.pl/pn/wss5 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1359005 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1359005 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 48 224587701 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-19Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 159-573830 (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Dostawa wyposażenia dla Zakładu Farmakogenetyki oraz Dostawa aparatury medycznej dla Oddziału Toksykologii z Ośrodkiem Ostrych Zatruć celem pogłębienia diagnostyki i leczenia osób uzależnionych od alkoholu.”
Numer referencyjny:
DEZP.261.32.2026
Krótki opis:
„Dostawa wyposażenia dla Zakładu Farmakogenetyki oraz Dostawa aparatury medycznej dla Oddziału Toksykologii z Ośrodkiem Ostrych Zatruć celem pogłębienia diagnostyki i leczenia osób uzależnionych od alkoholu.”
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 6
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 1
Tytuł: Czytnik mikropłytek
Opis zamówienia: Czytnik mikropłytek
Adres pocztowy: Plac Medyków 1
Kod pocztowy: 41-200
Miejscowość: Sosnowiec
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Sosnowiecki 🏙️
Czas trwania: 4 tygodni
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): określone w Załączniku nr 3 do SWZ
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 2
Tytuł: Spektrofotometr
Opis zamówienia: Spektrofotometr
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 3
Tytuł: Termocykler
Opis zamówienia: Termocykler
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 4
Tytuł: Aparat do sekwencjonowania metodą Sangera
Opis zamówienia: Aparat do sekwencjonowania metodą Sangera
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 5
Tytuł: Łóżko dla pacjentów
Opis zamówienia: Łóżko dla pacjentów
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 6
Tytuł: Zestaw pomp infuzyjnych
Opis zamówienia: Zestaw pomp infuzyjnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, ( w całości lub części) jeżeli środki,
które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu
przyznane. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na każdym etapie.
Część 5 oraz Część 6 dofinansowano z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Województwa Śląskiego na realizację zadania pn. Zakup sprzętu i aparatury medycznej do Oddziału Toksykologii z Ośrodkiem Ostrych Zatruć celem pogłębienia diagnostyki i leczenia osób uzależnionych od alkoholu.
Pokaż więcej
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-18 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-18 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): W siedzibie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu, pl. Medyków 1, 41-200 Sosnowiec
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Otwarcie ofert jest niejawne
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-18 10:00:00 📅
Miejsce:
W siedzibie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu, pl. Medyków 1, 41-200 Sosnowiec
Informacje dodatkowe: Otwarcie ofert jest niejawne
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu
Krajowy numer rejestracyjny:
6442876726
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Plac Medyków 1
Kod pocztowy: 41-200
Miasto pocztowe: Sosnowiec
Region: Sosnowiecki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zam.publ@wss5.pl 📧
Telefon: 48 323682012 📞
URL: www.wss5.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/wss5 🌏
Adres profilu nabywcy: https://www.platformazakupowa.pl/pn/wss5 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1359005 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1359005 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 48 224587701 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Środki ochrony prawnej określone w niniejszym dziale
przysługują Wykonawcy, uczestnikowi konkursu oraz innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał
interes w uzyskaniu zamówienia lub nagrody w konkursie oraz poniósł lub może ponieść
szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy p.z.p. 2. Środki ochrony
prawnej wobec ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub
ogłoszenia o konkursie oraz dokumentów zamówienia przysługują również organizacjom
wpisanym na listę, o której mowa w art. 469 pkt 15 p.z.p. oraz Rzecznikowi Małych i Średnich
Przedsiębiorców. 3. Odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność
Zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym na projektowane
postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia do
której Zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 4. Odwołanie wnosi się do Prezesa
Izby. Odwołujący przekazuje kopię odwołania Zamawiającemu przed upływem terminu do
wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem
tego terminu. 5. Odwołanie wobec treści ogłoszenia lub treści SWZ wnosi się w terminie 10 dni
od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia
dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 6. Odwołanie wnosi się w terminie: 1) 10 dni
od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego
wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji
elektronicznej, 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego
stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż
określony w pkt 1). 7. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 5 i 6 wnosi się w
terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można
było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia 9. Na
orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o Page 9/493 którym mowa w art. 519 ust.
1 ustawy p.z.p., stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga
do sądu. 10. W postępowaniu toczącym się wskutek wniesienia skargi stosuje się
odpowiednio przepisy ustawy z dnia 17.11.1964 r. - Kodeks postępowania cywilnego o
apelacji, jeżeli przepisy niniejszego rozdziału nie stanowią inaczej. 11. Skargę wnosi się do
Sądu Okręgowego w Warszawie - sądu zamówień publicznych, zwanego dalej "sądem
zamówień publicznych". 12. Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14
dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art.
519 ust. 1 ustawy p.z.p., przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie
skargi w placówce pocztowej Page 6/22 operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z
dnia23.11.2012 r. - Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 13. Prezes Izby
przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień
publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-19Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 159-573830 (2026-08-18)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) (>20 nowe zamówienia)
- Aparatura kontrolna i badawcza (>20)
- Liczniki czasu i tym podobne; parkometry
- Przyrządy do badania właściwości fizycznych (>20)
- Przyrządy do pomiaru (5)
- Przyrządy geologiczne i geofizyczne (4)
- Przyrządy nawigacyjne i meteorologiczne (4)
- Przyrządy optyczne (>20)
- Różne przyrządy do badań lub testowania (8)
- Urządzenia sterujące procesem przemysłowym i urządzenia do zdalnego sterowania (2)