Dostawa

Skarb Państwa - 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy (13 WOG)

Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych, żarówek oraz ogumienia do pojazdów w roku 2026, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, wymaganiami oraz na warunkach i w ilościach określonych dokumentacją zamówienia przez Zamawiającego. Opis i liczba części zamówienia: Liczba zadań: 3 zadanie nr 1 – Dostawa części zamiennych do pojazdów zadanie nr 2 – Dostawa żarówek zadanie nr 3 – Dostawa ogumienia Zakres przedmiotu zamówienia: zadanie nr 1: Dostawa części zamiennych do pojazdów: 240 pozycji asortymentowych, składających się m.in. na kpl. klocków hamulcowych przód do OPEL INSIGNIA – 3 szt.; kpl. klocków hamulcowych tył do OPEL INSIGNIA – 2 szt.; osłona przegubu zewnętrznego do MAN SYN1E TGE – 4 szt.; łącznik drążka stabilizatora do OPEL VIVARO 2.0 CTDI – 12 szt. (..) zadanie nr 2: Dostawa żarówek: 30 pozycji asortymentowych, składających się m.in. na: żarówka H4 12V 60/55W – 150 szt.; żarówka H7 12V 55W – 100 szt.; żarówka biała BA15s 12V 21W – 100 szt.; żarówka biała BAY15D 12V 21/5W – 100 szt. (..) zadanie nr 3: Dostawa ogumienia: 8 pozycji asortymentowych, składających się m.in na: opona całoroczna 255/100R16 do IVECO SANIT – 10 szt.; opona całoroczna 255/70R16 do FORD RANGER – 15 szt.; opona letnia 215/70RC do Fiat Ducato – 5 szt. (..). Miejsce dostawy: magazyn Służby Czołgowo-Samochodowej, ul. Bema 3, 86-300 Grudziądz Wymagania ogólne dla oferowanego przedmiotu zamówienia: 1) Wykonawca winien dostarczyć przedmiot zamówienia nowy, nieużywany, nieregenerowany, w kategorii pierwszej. Przedmiot zamówienia winien spełniać wymagania jakościowe określone w dokumentacji technicznej producenta danego wyrobu. Przedmiot zamówienia winien być wykonany zgodnie z dokumentacją techniczną i wymaganiami technicznymi opracowanymi przez producenta danego typu pojazdu. 2) Dostarczone wyroby muszą być opakowane w sposób zapewniający zachowanie ich właściwości jakościowych oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas transportu i przechowywania w warunkach magazynowych. Opakowanie winno być opisane w sposób umożliwiający jednoznaczną identyfikację dostarczonego produktu. 3) Oferowany przedmiot zamówienia winien być zgodny z wymaganiami i parametrami określonymi przez Zamawiającego. 4. Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia 24-miesięcznej gwarancji na przedmiot zamówienia wyszczególniony w zadaniu nr 1, 2 i 3 liczony od daty protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia.

Termin

Deadline 2026-09-28

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-24 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-09-01 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa
Numer referencyjny: 72/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych, żarówek oraz ogumienia do pojazdów w roku 2026, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, wymaganiami oraz na warunkach i w ilościach określonych dokumentacją zamówienia przez Zamawiającego. Opis i liczba części zamówienia: Liczba zadań: 3 zadanie nr 1 – Dostawa części zamiennych do pojazdów zadanie nr 2 – Dostawa żarówek zadanie nr 3 – Dostawa ogumienia Zakres przedmiotu zamówienia: zadanie nr 1: Dostawa części zamiennych do pojazdów: 240 pozycji asortymentowych, składających się m.in. na kpl. klocków hamulcowych przód do OPEL INSIGNIA – 3 szt.; kpl. klocków hamulcowych tył do OPEL INSIGNIA – 2 szt.; osłona przegubu zewnętrznego do MAN SYN1E TGE – 4 szt.; łącznik drążka stabilizatora do OPEL VIVARO 2.0 CTDI – 12 szt. (..) zadanie nr 2: Dostawa żarówek: 30 pozycji asortymentowych, składających się m.in. na: żarówka H4 12V 60/55W – 150 szt.; żarówka H7 12V 55W – 100 szt.; żarówka biała BA15s 12V 21W – 100 szt.; żarówka biała BAY15D 12V 21/5W – 100 szt. (..) zadanie nr 3: Dostawa ogumienia: 8 pozycji asortymentowych, składających się m.in na: opona całoroczna 255/100R16 do IVECO SANIT – 10 szt.; opona całoroczna 255/70R16 do FORD RANGER – 15 szt.; opona letnia 215/70RC do Fiat Ducato – 5 szt. (..). Miejsce dostawy: magazyn Służby Czołgowo-Samochodowej, ul. Bema 3, 86-300 Grudziądz Wymagania ogólne dla oferowanego przedmiotu zamówienia: 1) Wykonawca winien dostarczyć przedmiot zamówienia nowy, nieużywany, nieregenerowany, w kategorii pierwszej. Przedmiot zamówienia winien spełniać wymagania jakościowe określone w dokumentacji technicznej producenta danego wyrobu. Przedmiot zamówienia winien być wykonany zgodnie z dokumentacją techniczną i wymaganiami technicznymi opracowanymi przez producenta danego typu pojazdu. 2) Dostarczone wyroby muszą być opakowane w sposób zapewniający zachowanie ich właściwości jakościowych oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas transportu i przechowywania w warunkach magazynowych. Opakowanie winno być opisane w sposób umożliwiający jednoznaczną identyfikację dostarczonego produktu. 3) Oferowany przedmiot zamówienia winien być zgodny z wymaganiami i parametrami określonymi przez Zamawiającego. 4. Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia 24-miesięcznej gwarancji na przedmiot zamówienia wyszczególniony w zadaniu nr 1, 2 i 3 liczony od daty protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 1
Tytuł: Dostawa części zamiennych do pojazdów
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, wymaganiami oraz na warunkach i w ilościach określonych dokumentacją zamówienia przez Zamawiającego. Zakres przedmiotu zamówienia: zadanie nr 1: Dostawa części zamiennych do pojazdów: 240 pozycji asortymentowych, składających się m.in. na kpl. klocków hamulcowych przód do OPEL INSIGNIA – 3 szt.; kpl. klocków hamulcowych tył do OPEL INSIGNIA – 2 szt.; osłona przegubu zewnętrznego do MAN SYN1E TGE – 4 szt.; łącznik drążka stabilizatora do OPEL VIVARO 2.0 CTDI – 12 szt. (..) Miejsce dostawy: zadanie nr 1: magazyn Służby Czołgowo-Samochodowej, ul. Bema 3, 86-300 Grudziądz
Pokaż więcej
Adres pocztowy: ul. Bema 3
Kod pocztowy: 86-300
Miejscowość: Grudziądz
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Grudziądzki 🏙️
Czas trwania: 30 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 2
Tytuł: Dostawa żarówek
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa żarówek, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, wymaganiami oraz na warunkach i w ilościach określonych dokumentacją zamówienia przez Zamawiającego. Zakres przedmiotu zamówienia: zadanie nr 2: Dostawa żarówek: 30 pozycji asortymentowych, składających się m.in. na: żarówka H4 12V 60/55W – 150 szt.; żarówka H7 12V 55W – 100 szt.; żarówka biała BA15s 12V 21W – 100 szt.; żarówka biała BAY15D 12V 21/5W – 100 szt. (..) Miejsce dostawy: magazyn Służby Czołgowo-Samochodowej, ul. Bema 3, 86-300 Grudziądz
Pokaż więcej
Kod pocztowy: 06-300
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 3
Tytuł: Dostawa ogumienia
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa ogumienia, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, wymaganiami oraz na warunkach i w ilościach określonych dokumentacją zamówienia przez Zamawiającego. Zakres przedmiotu zamówienia: zadanie nr 3: Dostawa ogumienia: 8 pozycji asortymentowych, składających się m.in na: opona całoroczna 255/100R16 do IVECO SANIT – 10 szt,; opona całoroczna 255/70R16 do FORD RANGER – 15 szt.; opona letnia 215/70RC do Fiat Ducato – 5 szt. (..). Miejsce dostawy: magazyn Służby Czołgowo-Samochodowej, ul. Bema 3, 86-300 Grudziądz
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Opony do pojazdów silnikowych 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Zamówienie publiczne będzie realizowane w terminie do 30-dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. Dostawa przedmiotu zamówienia będzie realizowana w jednym z dni roboczych, od poniedziałku do czwartku, w godzinach od 8.00 do 14.00, w piątki w godz. 8.00 do 12.00, pod rygorem odmowy jej przyjęcia w przypadku niedochowania godzin dostaw, niezgodności w przedmiocie umowy. Za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku każdego tygodnia – z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy i sobót.
Pokaż więcej
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Opony do pojazdów silnikowych 📦

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 07:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361586
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-09-28 08:00:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361586
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Zamawiający żąda od Wykonawców składających ofertę wniesienia wadium przed upływem terminu składania ofert w wysokości na Zadanie nr 1: 7.800,00 zł. Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium na cały okres związania ofertą. Oferta Wykonawcy, który nie wniesie wadium, lub wniesie wadium w sposób nieprawidłowy, lub nie utrzyma wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą lub złoży wniosek o zwrot wadium, zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 14) Ustawy. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. W przypadku wniesienia wadium w formie określonej w pkt. 2-4, z jej treści powinno wynikać bezwarunkowe, nieodwołalne i na pierwsze pisemne żądanie zgłoszone przez Zamawiającego (w terminie związania ofertą) zobowiązanie Gwaranta do wypłaty Zamawiającemu pełnej kwoty wadium w okolicznościach określonych w art. 98 ust. 6 Ustawy. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego: NBP ODDZIAŁ OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY 54 1010 1078 0105 5913 9120 2000 Skuteczne wniesienie wadium w pieniądzu następuje z chwilą uznania środków pieniężnych na rachunku bankowym Zamawiającego, o którym mowa, przed upływem terminu składania ofert (tj. przed upływem dnia i godziny wyznaczonej jako ostateczny termin składania ofert). Wadium wnoszone w poręczeniach lub gwarancjach bankowych, gwarancjach ubezpieczeniowych, poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w pkt. 2-4, należy przekazać wraz z ofertą za pośrednictwem platformy zakupowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361586 Dokument winien być wniesiony w oryginale w postaci elektronicznej opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez Gwaranta. Przy wnoszeniu wadium Wykonawca winien podać:  nazwę przedmiotu zamówienia,  numer sprawy,  oraz numer rachunku (dotyczy formy pieniężnej), na który należy zwrócić wadium.
Pokaż więcej

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Skarb Państwa - 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy (13 WOG)
Krajowy numer rejestracyjny: 8762449139
Adres pocztowy: ul. Czwartaków 3
Kod pocztowy: 86-300
Miasto pocztowe: Grudziądz
Region: Grudziądzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: 13wog.przetargi@ron.mil.pl 📧
Telefon: +48261483290 📞
Fax: +48261483222 📠
URL: www.13wog.wp.mil.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: www.platformazakupowa.pl/pn/13wog 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361586 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361586 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Każdy Wykonawca do upływu terminu składania ofert zobowiązany jest złożyć: ►Ofertę: 1) Formularz ofertowy na dane zadanie (oferowane ceny) . ►Dokumenty w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego - podmiotowe środki dowodowe: 1) oświadczenie na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ) według wzoru zamieszczonego w formie pliku xml na platformie zakupowej prowadzonego postępowania - aktualne na dzień składania ofert; 2) oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. 2025 r., poz. 514) oraz na podstawie art. 5 k rozporządzenia 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014) - aktualne na dzień składania ofert . ►Pozostałe dokumenty: 1) Informacja o Wykonawcy - dokument o charakterze formalno-informacyjnym; 2) Pełnomocnictwo do działania innych/ej osób/y w imieniu Wykonawcy w oryginale lub notarialnie poświadczonej kopii pełnomocnictwa – o ile dotyczy. Elektroniczna kopia pełnomocnictwa nie może być uwierzytelniona przez upełnomocnionego. 2. Wykonawca (w tym każdy Wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, każdy wspólnik (oddzielnie) spółki cywilnej oraz podmiot udostępniający zasoby – art. 118 ustawy Pzp) przekazuje, aktualne na dzień składania ofert oświadczenie na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia – JEDZ, stanowiące dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca może wykorzystać jednolity europejski dokumentu zamówienia – JEDZ złożony w odrębnym postępowaniu udzielenie zamówienia, jeżeli potwierdzi, że informacje w nim zawarte pozostają prawidłowe. Z platformy zakupowej Zamawiającego Wykonawca musi pobrać wersję elektroniczną – edytowalną JEDZ - następnie wejść na stronę https://espd.uzp.gov.pl/filter?lang=pl zaimportować pobrany plik JEDZ (zapisać plik na swoim komputerze). Wypełnianie formularza winno odbywać się w serwisie internetowym ESPD. Po stworzeniu lub wygenerowaniu przez Wykonawcę dokumentu elektronicznego JEDZ, Wykonawca podpisuje ww. dokument kwalifikowanym podpisem elektronicznym, wystawionym przez dostawcę kwalifikowanej usługi zaufania, będącego podmiotem świadczącym usługi certyfikacyjne - podpis elektroniczny, spełniające wymogi bezpieczeństwa określone w ustawie z dnia 5 września 2016 r. – o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej (Dz.U. z 2024 r. poz.1725). Dostawcy kwalifikowanych usług zaufania tj. podmioty udostępniające usługę kwalifikowanego podpisu elektronicznego, wpisane są do rejestru Narodowego Centrum Certyfikacji. Przy wykonywaniu czynności związanych z obsługą w/w formularza należy wspierać się informacjami zawartymi na stronie internetowej Urzędu Zamówień Publicznych w zakładce „Repetytorium wiedzy” i dalej „Jednolity Europejski Dokument Zamówienia”. Ponadto instrukcja wypełniania JEDZ jest zamieszczona na stronie internetowej Zamawiającego oraz została zawarta w załączniku nr 1 i 2 do Rozporządzenia Wykonawczego Komisji UE 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającego standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia. 3. Wykaz podmiotowych środków dowodowych składanych przez Wykonawcę w postępowaniu na wezwanie Zamawiającego w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu. Zamawiający przed wyborem oferty najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę na podstawie art. 126 ustawy Pzp, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych: 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1), 2) i 4) ustawy, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp; art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego; art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, dotyczących zawarcia z innymi Wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji; art. 108 ust. 1 pkt 6; oraz w zakresie niepodlegania wykluczeniu składanym na podstawie art. 125 ustawy Pzp dotyczącym przesłanek wykluczenia z art. 5 k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego Dz.U. z 2025 r., poz. 514. 4. Zamawiający na podstawie art. 257 pkt. 1 Pzp przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 5. Zamawiający informuje, że do udziału w postępowaniu nie dopuszcza Wykonawców, podwykonawców ani podmiotów udostępniających zasoby, którzy pochodzą z tzw. państw trzecich, tj. państw nieobjętych umowami międzynarodowymi zapewniającymi dostęp do rynku zamówień publicznych na zasadzie wzajemności zgodnie z art. 16b ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Departament Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/ 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcy lub innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów Ustawy przysługują środki ochrony prawnej przewidziane w Dziale IX Ustawy „Środki Ochrony Prawnej” – art. 505-590.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-26Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 164-588171 (2026-08-24)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-01)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-29 07:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-29 08:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-29 08:00:00 📅

Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-02Z 📅

Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Nowa wartość
Tekst:
W związku z dokonaną na podstawie art. 137 ust 1 ustawy PZP modyfikacją treści SWZ, zmianie ulega również termin składania i otwarcia ofert. Szczegółowy wykaz zmian zamieszczony jest w Komunikacie publicznym na stronie prowadzonego postępowania.
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Dokumenty zamówienia zmieniono w dniu
Data zmiany dokumentów zamówienia: 2026-09-01 📅
Inne informacje dodatkowe
W związku z dokonaną na podstawie art. 137 ust 1 ustawy PZP modyfikacją treści SWZ w zakresie zadania nr 1, zmianie ulega również termin składania i otwarcia ofert. Szczegółowy wykaz zmian zamieszczony jest w Komunikacie publicznym na stronie prowadzonego postępowania.
Pokaż więcej
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 588171-2026
Źródło: OJS 2026/S 169-604870 (2026-09-01)