Dostawa (zakup) oleju napędowego do pojazdów Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Słupsku Spółka Akcyjna

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Słupsku Spółka Akcyjna

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego, polegająca na umożliwieniu tankowania pojazdów należących do Zamawiającego na stacji paliw Wykonawcy. 2. Zamówienie będzie realizowane poprzez tankowanie pojazdów należących do Zamawiającego (obecnie zamawiający posiada 84 autobusy i 4 samochody) na stacjach paliw Wykonawcy. Częstotliwość tankowania będzie uzależniona od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 3. Przewidywane zapotrzebowanie na olej napędowy w okresie objętym zamówieniem (12 miesięcy) wynosi 1 300 000 litrów. 4. Zamawiający zastrzega, że ilość oleju napędowego stanowi wartość szacunkową, w związku z czym oznaczenie jej na tym poziomie nie powoduje dla Zamawiającego żadnych negatywnych konsekwencji, w szczególności nie powoduje zmiany opustu w przypadku konieczności zamówienia, w okresie objętym umową, większej lub mniejszej ilości paliwa. Zamawiający będzie dokonywał zakupu odpowiednich ilości oleju napędowego w oparciu o faktyczne potrzeby.

Termin

Deadline 2026-10-05

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-09-01 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa (zakup) oleju napędowego do pojazdów Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Słupsku Spółka Akcyjna
Numer referencyjny: 02/PN/2026
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego, polegająca na umożliwieniu tankowania pojazdów należących do Zamawiającego na stacji paliw Wykonawcy. 2. Zamówienie będzie realizowane poprzez tankowanie pojazdów należących do Zamawiającego (obecnie zamawiający posiada 84 autobusy i 4 samochody) na stacjach paliw Wykonawcy. Częstotliwość tankowania będzie uzależniona od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 3. Przewidywane zapotrzebowanie na olej napędowy w okresie objętym zamówieniem (12 miesięcy) wynosi 1 300 000 litrów. 4. Zamawiający zastrzega, że ilość oleju napędowego stanowi wartość szacunkową, w związku z czym oznaczenie jej na tym poziomie nie powoduje dla Zamawiającego żadnych negatywnych konsekwencji, w szczególności nie powoduje zmiany opustu w przypadku konieczności zamówienia, w okresie objętym umową, większej lub mniejszej ilości paliwa. Zamawiający będzie dokonywał zakupu odpowiednich ilości oleju napędowego w oparciu o faktyczne potrzeby.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Olej napędowy 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 8 476 000 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator: 02/PN/2026
Ilość: 1300000 litr
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Kod pocztowy: 76-200
Miejscowość: Słupsk
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Słupski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 95
Kryterium jakości (nazwa): odległość stacji paliw od siedziby Zamawiającego
Kryterium jakości (waga): 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Biuro i adres do korespondencji: ul. Kołłątaja 15A (dworzec autobusowy); 76-200 Słupsk
Adres pocztowy: Słupsk

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Procedura przyspieszona
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert realizowane będzie przy użyciu systemu teleinformatycznego
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie
Określona forma prawna musi zostać przyjęta przez grupę oferentów, której udzielono zamówienia
Data otwarcia: 2026-10-05 10:00:00 📅
Miejsce: Otwarcie ofert realizowane będzie przy użyciu systemu teleinformatycznego
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, którym zostanie udzielone zamówienie:
19. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia publicznego składają jeden lub kilka dokumentów tak, aby wspólnie udokumentować spełnianie warunków podmiotowych, brak podstaw do wykluczenia oraz dotyczących przedmiotu zamówienia. Wymagane oświadczenia należy złożyć w sposób wyraźnie wskazujący, iż oświadczenie składają wszyscy Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia publicznego. Nadto, Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia publicznego, ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Stosowne pełnomocnictwo musi zostać opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Wspólnicy spółki cywilnej traktowani są jak wykonawcy ubiegający się wspólnie o udzielenie zamówienia publicznego.
Pokaż więcej
Wymagane depozyty i gwarancje:
1. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. 2. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości: 100 000,00 PLN; 3. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą. 4. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2020 r. poz. 299). 5. Wadium w formie pieniądza należy wnieść przelewem na konto w Banku Pekao SA nr rachunku nr 93 1240 3770 1111 0000 4068 0822   z dopiskiem „Wadium w postępowaniu nr 02/PN/2026 – nazwa Wykonawcy”. UWAGA: Za termin wniesienia wadium w formie pieniężnej zostanie przyjęty termin uznania rachunku Zamawiającego. 6. Wadium wnoszone w formie poręczeń lub gwarancji musi być złożone jako oryginał gwarancji lub poręczenia w postaci elektronicznej
Pokaż więcej
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: termin płatności 30 dni
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: zamówienia należy realizować przez okres 12 miesięcy

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Słupsku Spółka Akcyjna
Krajowy numer rejestracyjny: 8390005540
Departament: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Słupsku Spółka Akcyjna
Adres pocztowy: ul. Główna 65
Kod pocztowy: 76-200
Miasto pocztowe: Głobino
Region: Słupski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Słupsku Spółka Akcyjna
E-mail: sekretariat@pks.slupsk.pl 📧
Telefon: 59 84 05 207 📞
URL: https://pks.slupsk.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Usługi miejskiego transportu kolejowego / kolei lekkiej bądź metra, transportu tramwajowego, trolejbusowego lub autobusowego
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1d827962-1193-45f7-b076-963acb993deb 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1d827962-1193-45f7-b076-963acb993deb 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1) Z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wykluczy wykonawcę: Przesłanki wykluczenia, o których mowa w art. 108 ust. 1 pzp 1) na podstawie art. 393 ust. 1 pkt 1 Ustawy Pzp, Zamawiający nie stosuje podstaw wykluczenia, o których mowa w art.108 Ustawy Pzp. Przesłanki wykluczenia, o których mowa w art. 109 Pzp (art. 109 ust. 1 pkt 4 Pzp) 2) Z postępowania o udzielenie zamówienia zamawiający może wykluczyć wykonawcę w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury; PRZESŁANKI WYKLUCZENIA, O KTÓRYCH MOWA W ART. 7 UST. 1 oraz art. 5k ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz Rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie 1) Na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. w celu przeciwdziałania wspieraniu agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę rozpoczętej w dniu 24 lutego 2022 r., zwana dalej „ustawą sankcyjną” z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wyklucza się: a) wykonawcę oraz uczestnika konkursu wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy sankcyjnej; b) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy sankcyjnej; c) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2021 r. poz. 217, 2105 i 2106), jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy sankcyjnej. 2) W celu potwierdzenia braku istnienia okoliczności, o których mowa w pkt. 5) Zamawiający zastrzega możliwość samodzielnego badania ogólnodostępnych rejestrów, w tym Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, Krajowego Rejestru Sądowego oraz Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych. 3) Oferta wykonawcy, o którym mowa w pkt 5 zostanie odrzucona. 4) Na podstawie art. 5k Rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. U. UE. L 2014.229.1 z 24.10.2025) 1) w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego zakazuje się udziału: a) obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) niniejszego ustępu; lub; c) osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub b) niniejszego ustępu, 2) Powyższy zakaz dotyczy również podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 3) Weryfikacja powyższego zakazu, w stosunku do konkretnego podmiotu, zostanie dokonana za pomocą wszelkich dostępnych środków, w szczególności ogólnodostępne rejestry w tym Krajowy Rejestr Sądowy, Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej czy Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Departament: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/postepowanie-odwolawcze 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
4. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1; 3) odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub konkurs lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie: 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej; 4) odwołanie w przypadkach innych niż określone w ppkt 1-3 wnosi się w terminie: 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
Pokaż więcej
Źródło: OJS 2026/S 170-606263 (2026-09-01)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕