Dostawa zasadniczego sprzętu sieciowego
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych
Dostawa zasadniczego sprzętu sieciowego
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-03. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-02.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-12 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa zasadniczego sprzętu sieciowego
Numer referencyjny:
Krótki opis: Dostawa zasadniczego sprzętu sieciowego
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Urządzenia sieciowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część I - Dostawa urządzeń sieciowych – routerów oraz elementów routerów niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancją
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Kod pocztowy: 00-909
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 330 dni
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Parametry jakościowe oferowanych telefonów komórkowych
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część II - Dostawa urządzeń sieciowych – routerów przemysłowych oraz elementów routerów przemysłowych niezbędnych do budowy mobilnych węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem oraz gwarancją
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-03 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-03 11:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-07-03 11:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Rodzaj liczby stałej: Stała wartość (całkowita)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Dokumenty zamówienia
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Żwirki i Wigury 9/13
Kod pocztowy: 00-909
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych
E-mail: czcsz.zamowienia@mon.gov.pl 📧
Telefon: 261848159 📞
URL: https://czcsz.wp.mil.pl/pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.platformazakupowa.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://czcsz.wp.mil.pl/pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/czcsz 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://www.platformazakupowa.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: https://uzp.gov.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://uzp.gov.pl/ 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Określone w ustawie PZP Dział IX, Rozdział 2
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-06-03Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 105-380776 (2026-06-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa zasadniczego sprzętu sieciowego
Numer referencyjny:
2814.25.2026.IR
Krótki opis: Dostawa zasadniczego sprzętu sieciowego
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Urządzenia sieciowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część I - Dostawa urządzeń sieciowych – routerów oraz elementów routerów niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancją
Tytuł: Część I - Dostawa urządzeń sieciowych – routerów oraz elementów routerów niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancją
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Dostawa urządzeń sieciowych – routerów oraz elementów routerów niezbędnych do budowy węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem, licencjami oraz gwarancją
Adres pocztowy: ul. Żwirki i Wigury 9/13
Kod pocztowy: 00-909
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 330 dni
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Parametry jakościowe oferowanych telefonów komórkowych
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część II - Dostawa urządzeń sieciowych – routerów przemysłowych oraz elementów routerów przemysłowych niezbędnych do budowy mobilnych węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem oraz gwarancją
Tytuł: Część II - Dostawa urządzeń sieciowych – routerów przemysłowych oraz elementów routerów przemysłowych niezbędnych do budowy mobilnych węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem oraz gwarancją
Opis zamówienia:
Dostawa urządzeń sieciowych – routerów przemysłowych oraz elementów routerów przemysłowych niezbędnych do budowy mobilnych węzłów teleinformatycznych wraz z ich oprogramowaniem oraz gwarancją
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-03 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-03 11:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-07-03 11:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Rodzaj liczby stałej: Stała wartość (całkowita)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Dokumenty zamówienia
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych
Krajowy numer rejestracyjny:
5252095497
Adres pocztowy: ul. Żwirki i Wigury 9/13
Kod pocztowy: 00-909
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych
E-mail: czcsz.zamowienia@mon.gov.pl 📧
Telefon: 261848159 📞
URL: https://czcsz.wp.mil.pl/pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.platformazakupowa.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://czcsz.wp.mil.pl/pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/czcsz 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://www.platformazakupowa.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: https://uzp.gov.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://uzp.gov.pl/ 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Określone w ustawie PZP Dział IX, Rozdział 2
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-06-03Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 105-380776 (2026-06-02)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-12)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 9679054.5 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 100
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-08-11 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 7708594.5 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Axians IT Solutions Poland Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Axians IT Solutions Poland Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 21D
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@axians.pl 📧
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 970 460 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: EFAB Prosta S.A.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Efab prosta s.a.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: al. Solidarności 129/131 lok. 197
Kod pocztowy: 00-898
E-mail: biuro@efab.pl 📧
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
E-mail: czcsz.zi@mon.gov.pl 📧
Telefon: 261 847 058 📞
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-13Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 155-562702 (2026-08-12)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 9679054.5 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 100
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Numer umowy:
Umowa do oferty Axians na część I
Data zawarcia umowy: 2026-08-11 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 7708594.5 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty:
Oferta Axians do Części I
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0008
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Axians IT Solutions Poland Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Axians IT Solutions Poland Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
526-03-06-885
Adres pocztowy: ul. Postępu 21D
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@axians.pl 📧
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 970 460 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta EFAB do Części II
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0009
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: EFAB Prosta S.A.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Efab prosta s.a.
Krajowy numer rejestracyjny:
389789871
Adres pocztowy: al. Solidarności 129/131 lok. 197
Kod pocztowy: 00-898
E-mail: biuro@efab.pl 📧
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
E-mail: czcsz.zi@mon.gov.pl 📧
Telefon: 261 847 058 📞
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-13Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 155-562702 (2026-08-12)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny (>20 nowe zamówienia)