DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2027: MIĘSO CZERWONE I TŁUSZCZE ZWIERZĘCE, WĘDLINY Z MIĘSA CZERWONEGO, DRÓB, WĘDLINY DROBIOWE, RYBY ŚWIEŻE, RYBY MROŻONE (6 ZADAŃ)
Skarb Państwa - 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2027 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez 2.WOG z podziałem na 6 zadań: Zadanie nr 1: mięso czerwone i tłuszcze zwierzęce, Zadanie nr 2: wędliny z mięsa czerwonego, Zadanie nr 3: drób, Zadanie nr 4: wędliny drobiowe, Zadanie nr 5: ryby świeże, Zadanie nr 6: ryby mrożone.
TerminDeadline 2026-09-24
Kto? Co?- • Filety rybne › Świeże filety rybne
- • Mięso › Drób
- • Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb › Ryby mrożone
- • Dolnośląskie › Miasto Wrocław
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-01 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2027: MIĘSO CZERWONE I TŁUSZCZE ZWIERZĘCE, WĘDLINY Z MIĘSA CZERWONEGO, DRÓB, WĘDLINY DROBIOWE, RYBY ŚWIEŻE, RYBY MROŻONE (6 ZADAŃ)
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 6
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2027: MIĘSO CZERWONE I TŁUSZCZE ZWIERZĘCE
Opis zamówienia:
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Brzeg, Duszniki Zdrój, Kłodzko, Oleśnica, Wrocław
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Wrocław 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-02 📅
Data końcowa: 2027-12-31 📅
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2027: WĘDLINY Z MIĘSA CZERWONEGO
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2027: DRÓB
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2027: WĘDLINY DROBIOWE
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2027: RYBY ŚWIEŻE
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2027: RYBY MROŻONE
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-24 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-24 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-24 10:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: zgodnie z wzorem umowy zawartym w załączniku nr 2 do SWZ.
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Skarb Państwa - 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Obornicka 100-102
Kod pocztowy: 50-984
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Marta Szczurek
E-mail: 2wog.zamowieniapubliczne@ron.mil.pl 📧
Telefon: 261656244 📞
Fax: 261656228 📠
Adres profilu nabywcy: https://www.platformazakupowa.pl/pn/2wog 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/2wog 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/2wog 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 48 224587701 📞
Fax: 48 224587700 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: 10 dni
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 170-607581 (2026-09-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2027: MIĘSO CZERWONE I TŁUSZCZE ZWIERZĘCE, WĘDLINY Z MIĘSA CZERWONEGO, DRÓB, WĘDLINY DROBIOWE, RYBY ŚWIEŻE, RYBY MROŻONE (6 ZADAŃ)
Numer referencyjny:
ŻYWN/649/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2027 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez 2.WOG z podziałem na 6 zadań:
Zadanie nr 1: mięso czerwone i tłuszcze zwierzęce,
Zadanie nr 2: wędliny z mięsa czerwonego,
Zadanie nr 3: drób,
Zadanie nr 4: wędliny drobiowe,
Zadanie nr 5: ryby świeże,
Zadanie nr 6: ryby mrożone.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 6
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
1
Tytuł: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2027: MIĘSO CZERWONE I TŁUSZCZE ZWIERZĘCE
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2027 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez 2.WOG z podziałem na 6 zadań:
Zadanie nr 1: mięso czerwone i tłuszcze zwierzęce,
Dodatkowe produkty/usługi: Mięso
📦
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Brzeg, Duszniki Zdrój, Kłodzko, Oleśnica, Wrocław
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Wrocław 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-02 📅
Data końcowa: 2027-12-31 📅
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
do 200% zamówienia podstawowego, zgodnie z formularzem kalkulacyjnym zał. 4 do SWZ.
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2
Tytuł: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2027: WĘDLINY Z MIĘSA CZERWONEGO
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2027 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez 2.WOG z podziałem na 6 zadań:
Zadanie nr 2: wędliny z mięsa czerwonego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
3
Tytuł: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2027: DRÓB
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2027 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez 2.WOG z podziałem na 6 zadań:
Zadanie nr 3: drób
Dodatkowe produkty/usługi: Drób
📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
4
Tytuł: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2027: WĘDLINY DROBIOWE
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2027 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez 2.WOG z podziałem na 6 zadań:
Zadanie nr 4: wędliny drobiowe
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
5
Tytuł: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2027: RYBY ŚWIEŻE
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2027 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez 2.WOG z podziałem na 6 zadań:
Zadanie nr 5: ryby świeże
Dodatkowe produkty/usługi: Świeże filety rybne
📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
6
Tytuł: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2027: RYBY MROŻONE
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2027 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez 2.WOG z podziałem na 6 zadań:
Zadanie nr 6: ryby mrożone
Dodatkowe produkty/usługi: Ryby mrożone
📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
W dniu 16.01.2026 zamawiający zamieścił wstępne ogłoszenie informacyjne o zamówieniu, w związku z tym jest uprawniony do skrócenia terminu składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 punkt 1 ustawy Pzp.
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-24 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-24 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-24 10:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: zgodnie z wzorem umowy zawartym w załączniku nr 2 do SWZ.
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Skarb Państwa - 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy
Krajowy numer rejestracyjny:
8951897962
Adres pocztowy: ul. Obornicka 100-102
Kod pocztowy: 50-984
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Marta Szczurek
E-mail: 2wog.zamowieniapubliczne@ron.mil.pl 📧
Telefon: 261656244 📞
Fax: 261656228 📠
Adres profilu nabywcy: https://www.platformazakupowa.pl/pn/2wog 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/2wog 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/2wog 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
14. PODSTAWY WYKLUCZENIA, O KTÓRYCH MOWA W ART. 108 UST. 1 I W ART. 109 UST. 1.
14.1 Wykonawca, żaden ze wspólników konsorcjum lub spółki cywilnej, w przypadku składania oferty wspólnej nie może podlegać wykluczeniu z postępowania na podstawie żadnej
z przesłanek, o których mowa w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp.
14.2 Wykonawca, żaden ze wspólników - w przypadku składania oferty wspólnej (konsorcjum, spółka cywilna), żaden podmiot udostępniający zasoby, na które powołuje się wykonawca w celu spełnienia warunków udziału w postępowaniu, w zakresie odpowiadającym ponad 10% wartości zamówienia, żaden podwykonawca ani dostawca, na którego przypada ponad 10% wartości zamówienia, nie mogą podlegać wykluczeniu z postępowania na podstawie przesłanek z art. 5k Rozporządzenia 833/2014.
Podstawy wykluczenia dotyczące przesłanek z art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym Rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku
z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1),
dalej: Rozporządzenie 2022/576.
Zgodnie z treścią art. 5k ust. 1 Rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym Rozporządzeniem 2022/576 zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. a)–e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 i 8, art. 10 lit. b)–
f) i lit. h)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. b)–e) i lit. g)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. a)–d), lit. f)–h) i lit. j) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem:
1) obywateli rosyjskich lub osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą
w Rosji;
2) osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50% należą do podmiotu, o którym mowa w lit. a) niniejszego ustępu;
lub
3) osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem podmiotu, o którym mowa w lit. a) lub b) niniejszego ustępu, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10% wartości zamówienia.
14.3 Wykonawca, żaden ze wspólników - w przypadku składania oferty wspólnej (konsorcjum, spółka cywilna), żaden podmiot udostępniający zasoby, na które powołuje się wykonawca w celu spełnienia warunków udziału w postępowaniu, nie mogą podlegać wykluczeniu z postępowania na podstawie przesłanek, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
Podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r.
o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
Zgodnie z treścią art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach
w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (j.t. Dz. U. z 2023 r., poz. 1497 z późn. zm.), z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu prowadzonego na podstawie ustawy Pzp wyklucza się:
1) wykonawcę oraz uczestnika konkursu wymienionego w wykazach określonych
w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy;
2) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy
z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U.
z 2022 r. poz. 593 i 655 z późn. zm.) jest osoba wymieniona w wykazach określonych
w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy;
3) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (j.t. Dz. U. z 2023 r. poz. 120 z późn. zm.), jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy.
14.4 Wykonawca, żaden ze wspólników konsorcjum lub spółki cywilnej, w przypadku składania oferty wspólnej nie może podlegać wykluczeniu podstawie art. 109 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy Pzp:
- w zakresie naruszenia obowiązku dotyczącego płatności podatków, opłat lub składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne, z wyjątkiem przypadku, o którym mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3, chyba że wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania ofert dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnymi lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności
- w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność jest zawieszona albo znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej
procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury.
15. INFORMACJA O WARUNKACH UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU.
15.1 O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące
(art. 112 ust. 2 ustawy Pzp):
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej:
- w przypadku, gdy ofertę składa Wykonawca, który produkuje lub wprowadza do obrotu żywność pochodzenia niezwierzęcego lub zwierzęcego lub żywność zwierającą jednocześnie środki spożywcze pochodzenia niezwierzęcego i produkty pochodzenia zwierzęcego:
a) posiadanie aktualnej decyzji Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego
o zatwierdzeniu zakładu w zakresie części zamówienia lub rodzaju żywności ( grupy produktów) obejmujących przedmiot zamówienia
lub
b) posiadanie aktualnej decyzji Państwowego Powiatowego Inspektora Weterynaryjnego o zatwierdzeniu zakładu w zakresie części zamówienia lub rodzaju żywności ( grupy produktów) obejmujących przedmiot zamówienia
lub
c) zaświadczenie o wpisie do rejestru zakładów wydane przez organ urzędowej kontroli.
- w przypadku gdy ofertę składa Wykonawca, który prowadzi działalność gospodarczą w zakresie pośrednictwa w sprzedaży żywności na odległość:
a) posiadanie aktualnego zaświadczenia o wpisie do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej w zakresie części zamówienia lub rodzaju żywności (grupy produktów) obejmujących tę część zamówienia
lub
b) potwierdzenie złożenia wniosku o wpis do rejestru zakładów, o którym mowa w lit. a,
lub
c) potwierdzenie złożenia wniosku o zatwierdzeniu zakładu.
4) zdolności technicznej lub zawodowej:
a) posiadanie aktualnego zaświadczenia właściwego organu Państwowej Inspekcji Sanitarnej lub organu Inspekcji Weterynaryjnej w zakresie sprawowanie nadzoru nad wdrożonym i stosowanym przez wykonawcę w swoim zakładzie systemu HACCP.
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 48 224587701 📞
Fax: 48 224587700 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: 10 dni
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 170-607581 (2026-09-01)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne (>20 nowe zamówienia)
- Napoje, tytoń i produkty podobne (3)
- Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne (5)
- Owoce, warzywa i podobne produkty (13)
- Pasza dla zwierząt (4)
- Produkty mleczarskie (13)
- Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych (5)
- Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne (>20)
- Ryby przetworzone i konserwowane (6)
- Różne produkty spożywcze (>20)