Dostawy artykułów mięsnych oraz wędliniarskich do Zakładu Karnego w Potulicach. D/Kw.2232.4.2026.KG.

Zakład Karny w Potulicach

Przedmiotem zamówienia są Dostawy artykułów mięsnych oraz wędliniarskich do Zakładu Karnego w Potulicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu oferty, Załączniki nr: 1, który stanowi załącznik do swz.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-07-29. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-23.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-06-23 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-09-03 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-23)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawy artykułów mięsnych oraz wędliniarskich do Zakładu Karnego w Potulicach. D/Kw.2232.4.2026.KG.
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są Dostawy artykułów mięsnych oraz wędliniarskich do Zakładu Karnego w Potulicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu oferty, Załączniki nr: 1, który stanowi załącznik do swz.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Mięso 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 751 909 PLN 💰
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3

1️⃣
Tytuł: Grupa I
Wartość szacunkowa bez VAT: 166 489 PLN 💰
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są: Dostawy artykułów mięsnych i wędliniarskich, kod CPV 15110000­2 – mięso, 15131000­5 –konserwy i przetwory mięsne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu oferty, Załączniki nr: 1, który stanowi załącznik do swz
Pokaż więcej
Adres pocztowy: Al. Parkowa 1
Kod pocztowy: 89-120
Miejscowość: Potulice
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Inowrocławski 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-09-01 📅
Data końcowa: 2027-08-31 📅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: Grupa II
Wartość szacunkowa bez VAT: 525 290 PLN 💰
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są: Dostawy artykułów mięsnych i wędliniarskich, kod CPV 15110000­2 – mięso, 15131000­5 –konserwy i przetwory mięsne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu oferty, Załączniki nr: 1, który stanowi załącznik do swz
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Produkty mięsne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: Grupa III
Wartość szacunkowa bez VAT: 60 130 PLN 💰
Dodatkowe produkty/usługi: Produkty mięsne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-29 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-29 09:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-07-29 09:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
1. Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości dla grupy 1 - 3 400,00 (słownie: trzy tysiące czterysta złotych i 00/100) przed upływem terminu składania ofert. 2. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu, 2) gwarancjach bankowych, 3) gwarancjach ubezpieczeniowych, 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości,
Pokaż więcej

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zakład karny w potulicach
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 5581374293
Adres pocztowy: ul. al. Parkowa 1
Kod pocztowy: 89-120
Miasto pocztowe: Potulice
Region: Inowrocławski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zk_potulice@sw.gov.pl 📧
Telefon: +48525874424 📞
URL: https://zp.sw.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-03babf7f-5972-4bf2-a670-0d1c58e34e28 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-03babf7f-5972-4bf2-a670-0d1c58e34e28 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 00-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Warszawski wschodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587840 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
w postępowaniach powyżej progów unijnych termin na wniesienie odwołania wynosi 10 dni
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-06-23+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 120-438847 (2026-06-23)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Numer referencyjny: D/Kw.2232.4.2026.KG
Wartość szacunkowa bez VAT: 751 909 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 613892.27 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 152266.80 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 150767.40 💰
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 166 489 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 525 290 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Jakość 40%
Kryterium jakości (waga): 40
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 60 130 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Jakość 40 %

Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Rodzaj liczby stałej: Stała wartość (całkowita)

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: Umowa Grupa 1
Data zawarcia umowy: 2026-08-20 📅
Tytuł: Dostawy mięsa do Zakładu karnego w Potulicach Grupa 1
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 152266.80 💰
Najniższa oferta: 150767.40 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 150767.40 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty: Grupa 1 Oferta nr 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: ZPM Anioiłkowscy
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Zakład Przetwórstwa Mięsa ANIOŁKOWSCY, Justyna Stankiewicz Spółka Jawna
Krajowy numer rejestracyjny: 8762042053
Adres pocztowy: ul. Karabinierów 2g
Kod pocztowy: 86-300
Miasto pocztowe: Grudziądz
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zpm.grudziadz@wp.pl 📧
Telefon: 739220270 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 433084.58 💰
Najniższa oferta: 401912.49 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 401912.49 PLN 💰
Identyfikator oferty: Grupa 2 Oferta nr 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Supmięs
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Skup, Ubój, Przetwórstwo Mięsa SUPMIĘS Kalinowski & Kalinowska Spółka jawna
Krajowy numer rejestracyjny: 666-171-18-30
Adres pocztowy: ul. Zielona 2
Kod pocztowy: 62-620
Miasto pocztowe: Babiak
E-mail: biuro@supmies.pl 📧
Telefon: 632711044 📞

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 61212.39 💰
Najniższa oferta: 61212.39 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 61212.39 PLN 💰
Identyfikator oferty: Grupa 3 Oferta nr 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: John
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: PPHU "John" Paweł John
Krajowy numer rejestracyjny: 697-104-99-57
Adres pocztowy: ul. Źródlana 5
Kod pocztowy: 64-140
Miasto pocztowe: Włoszczowice
E-mail: kadry@john.com.pl 📧
Telefon: 655379197 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie

Instytucja zamawiająca
Komunikacja
ID dokumentu z przepisami podatkowymi: generated_id

Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Zakład karny w potulicach
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 5581374293
Adres pocztowy: ul. al. Parkowa 1
Kod pocztowy: 89-120
Miasto pocztowe: Potulice
Region: Inowrocławski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zk_potulice@sw.gov.pl 📧
Telefon: +48525874424 📞
URL: https://zp.sw.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 171-611687 (2026-09-03)